× Повна версія сайту
ua
Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини відзначила День народження - 3 - svekaterina.ua

Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини відзначила День народження

26.04.2021

26 квітня одному з ключових підрозділів Клініки Святої Катерини — Службі швидкої медичної допомоги виповнилося 8 років. За роки роботи медики прийняли понад 100 тисяч викликів одеситів і жителів регіону.

Служба швидкої допомоги Клініки Святої Катерини по праву вважається однією з кращих на півдні України. Всі бригади медичної установи універсальні і надають допомогу при будь-яких невідкладних станах. У їх розпорядженні 15 реанімобілів найвищого медичного класу «С». Карети укомплектовані сучасними апаратами, необхідними для проведення реанімаційних дій, штучної вентиляції легенів, контролю серцевого ритму. Такий підхід Клініки до оснащення служби, дозволяє медикам не просто доставити пацієнта до лікарні в найкоротші терміни, але і провести попередні маніпуляції в найгостріший для нього період.

«Під час пандемії практично щодня кожна бригада здійснює більше 10 виїздів, значна частина з них пов’язана з коронавірусом. По дорозі лікарі вже отримують від диспетчера інформацію про те, що виклик може бути пов’язаний з COVID-19. Ми прибуваємо на місце, відразу надягаємо захисні костюми і далі діємо в залежності від стану пацієнта. Принцип роботи швидкої допомоги — «Прийшов, побачив, переміг». Лікарі служби повинні мати певний склад розуму: не можна зробити дзвінок другу, попросити «допомогу залу». Сподіватися можна тільки на себе і на золоті руки фельдшера. А він, у свою чергу, покладається на знання і вміння лікаря. У нас в Клініці працюють медики високої кваліфікації і з великим досвідом. Це дуже важливо », — зазначила заступник головного лікаря з медицини невідкладних станів Клініки Святої Катерини Людмила Накурда.

Клініка обслуговує жителів міста Одеси та населені пункти в радіусі до 30 кілометрів від обласного центру, включно з містами Южне і Чорноморськ.

Інші новини

Зателефонувати