× Повна версія сайту
ua

Виклик швидкої допомоги в Одесі

Приватна швидка допомога в Одесі.
Рівень "С" оснащення бригад.
Приїжджаємо за 10 хвилин.

БАГАТОПРОФІЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА

Багатопрофільна Поліклініка №1 дає можливість повного обстеження у висококваліфікованих фахівців різного профілю. Завдяки оптимальним і тільки необхідним обстеженням за мінімальний термін пацієнтові ставлять точний діагноз захворювання і визначають план лікування. Комплексний підхід допомагає виявити на ранніх стадіях всілякі важкі захворювання і розробити рекомендації щодо подальшого правильного їх лікування.


В Багатопрофільної Поліклініці №1 можна отримати первинну консультацію, а також пройти повне обстеження у фахівців. Дорослі фахівці: сімейний лікар; терапевт; невропатолог; ревматолог; уролог; психотерапевт; офтальмолог; гастроентеролог; гінеколог; отоларинголог; кардіолог; ендокринолог; хірург; хірург судинний; хірург серцево-судинний; ортопед; рефлексотерапевт, лікар лікувальної фізкультури та спортивної медицини; фізіотерапевт; травматолог; дерматовенеролог; психіатр.  Дитячі фахівці: педіатр; логопед; хірург дитячий; кардіоревматолог дитячий; гінеколог дитячий; офтальмолог дитячий; отоларинголог дитячий; невролог дитячий; дерматолог дитячий. У Поліклініці проводяться дослідження: ЕКГ спокою, ЕКГ із затримкою дихання, ЕКГ з додатковими відведеннями; добове холтерівське ЕКГ і АТ моніторування; спостереження і діспанцерізація пацієнтів, які перенесли операції на відкритому серці (контроль-тести, реабілітація); сонографічне дослідження суглобів, екстракраніальних судин, артерій, вен з кольоровим картуванням і допплерографией; дуплексне дослідження інтракраніальних судин з кольоровим картуванням і допплерографией; різні ультразвукові дослідження. У багатопрофільних Поліклініці №1 можна скористатися послугамиСімейного лікаря, який:

  • постійно, цілодобово (24/7) стежить за станом Вашого здоров’я і здоров’я всіх членів Вашої родини;
  • цілодобово (24/7) здійснює виїзди додому, на роботу, в громадські місця; веде амбулаторний прийом в поліклініці 12 годин на день, 6 днів на тиждень; підбирає індивідуальну схему діагностики та лікування в кожному конкретному випадку;
  • складає індивідуальний план оздоровлення і профілактики всіх членів Вашої родини та організовує його реалізацію;
  • надає і при необхідності організовує медичну допомогу при важких діагностично складних захворюваннях;
  • визначає необхідність і організовує стаціонарне лікування в лікувальних установах міста та контролює хід його перебігу; проводить медичний супровід пацієнтів при діагностичних дослідженнях в лікувальних установах міста;
  • узагальнює і становить адекватну схему лікування при призначеннях одночасно кількома вузькими спеціалістами; регулярно проводить і рекомендує профілактичні огляди.

Сімейний лікар може проводити огляд на дому, який включає в себе: встановлення діагнозу; проведення функціональних і діагностичних досліджень (ЕКГ, глюкометри, експрес-тест на визначення ацетону в сечі); проведення і призначення адекватного лікування (організація і контроль його виконання); взяття аналізів; напрямок на дослідження; проведення медичних маніпуляцій (підшкірне, внутрішньом’язове, внутрішньовенне введення лікарських засобів, в / в краплинні інфузії); організацію оформлення довідок та лікарняних листів. У Поліклініки є власний автотранспорт служби «Сімейний лікар 24/7», оснащений електрокардіографом і засобами невідкладної допомоги. Дізнатися більше проСлужбі сімейної медицини «Сімейний лікар 24/7»

Зателефонувати