× Повна версія сайту
ua

Корпоративне страхування

Корпоративне медичне страхування в Клініці Святої Катерини

Поліси медичного страхування для співробітників — відмінний спосіб збільшити життєві сили компанії, підвищити мотивацію персоналу та стабільність команди. Соціальний пакет з медичним страхуванням є значною перевагою під час влаштування на роботу, який підвищує імідж компанії. Це допомагає зацікавити та залучити в штат більш кваліфікованих і перспективних співробітників.

Корпоративне медичне страхування дозволяє ефективно захистити людей від можливих ризиків через проблеми зі здоров’ям.

У Клініці Святої Катерини можна оформити медичні поліси для корпоративних клієнтів (співробітників фірм, підприємств) і членів їх родин. За допомогою цього медичного сервісу співробітники отримують якісну та комплексну альтернативу державному медичному забезпеченню. Завдяки своєчасній профілактиці та поліпшенню якості лікування, в компаніях та на підприємствах в значній мірі знижується кількість робочих днів, які співробітники пропустили через хвороби.

Корпоративний страховий поліс діє цілодобово, незалежно від місцезнаходження співробітника. Він та його родина перебувають під захистом поліса на протязі всього терміну дії договору.

Програми медичного страхування для корпоративних клієнтів розробляються індивідуально та пропонують максимально вигідні умови медичного обслуговування:

  • Консультації сімейних лікарів і лікарів-спеціалістів, виклик лікаря додому
  • Сучасну діагностику (КТ, МРТ, УЗД, ЕКГ, рентгенографія, ендоскопія)
  • Послуги Служби швидкої медичної допомоги
  • Хірургічний стаціонар в Багатопрофільній Лікарні Клініки Святої Катерини
  • Невідкладну допомога при травмах і гострих захворюваннях

Базовий пакет, за бажанням керівництва, може бути розширений додатковими медичними сервісами для компаній:

  • Організація медпунктів на території підприємств «під ключ»
  • Проведення профілактичних медоглядів на підприємствах
  • Чергування бригад швидкої медичної допомоги під час заходів
  • Проведення планових і протиепідемічних вакцинацій персоналу
  • Можливість включення VIP-опцій для топ-менеджмента компанії (организація послуг естетичної медицини, розширена стоматологічна допомога)

В Клініці Святої Катерини впроваджена концепція активного лікування, застосовуються прогресивні методи та ефективні препарати. Це дозволяє в найкоротші терміни провести лікування та забезпечити стабільні результати.

Послуги з добровільного медичного страхування надаються партнерами Клініки: ПрАТ “СК “ТЕКОМ” Ліцензія ДКРРФПУ серія АГ №569565 від 14.02.2011 року; АТ “СК “ІНГО” Ліцензія ДКРРФП України АВ №546588 від 16.07.2010 року.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Зателефонувати