× Повна версія сайту
ua

Виклик швидкої допомоги в Одесі

Приватна швидка допомога в Одесі.
Рівень "С" оснащення бригад.
Приїжджаємо за 10 хвилин.

КЛІНІКА ІНТЕРВЕНЦІЙНОЇ КАРДІОЛОГІЇ

Клініка інтервенційної кардіології – сучасне, що відповідає міжнародним стандартам, високооснащених відділення, яке виробляє цілодобовий прийом, діагностику та лікування планових і екстрених хворих з серцево- судинними захворюваннями. У відділенні створені всі умови для здійснення діагностичних і інтервенційних втручань при серцево-судинних захворюваннях. Технології інтервенційної кардіології включають кардіологічну процедуру, яка може бути виконана за допомогою відповідного катетера без використання класичного хірургічного підходу.

На сьогоднішній день, оперативним, ефективним і діагностично цінним методом дослідження судин серця є коронарна ангіографія – рентгенологічне дослідження судин серця.

Дана процедура показує, наскільки правильно працює серцево-судинна система і дозволяє вибрати найбільш ефективний метод лікування. Рівень професіоналізму лікарів Клініки і сучасне обладнання дозволяють проводити дану процедуру амбулаторно в умовах денного стаціонару. Діагностична цінність коронарної ангіографії при ІХС так само висока, як рентгенівського знімка при захворюваннях легенів. Визначення стратегії і тактики лікування захворювань серця можливо тільки після проведення даної процедури. При ранньому зверненні і своєчасній діагностиці просвіт судин серця можна відновити, не вдаючись до оперативного методу – аортокоронарного шунтування, яке представляє собою серйозне втручання на відкритому серці з застосуванням наркозу і штучного кровообігу. Сучасні технології дозволяють розширити звуження зсередини судини і закріпити досягнутий ефект за допомогою спеціального внутрішньосудинного стента. Процедура – коронарна ангіопластика з імплантацією стента (стентування) – виконується на такому ж обладнанні, як і коронарна ангіографія (коронарографія), але з використанням більш складного інструментарію. Після проведення планової коронарної ангіопластики зі стентуванням пацієнту не потрібно тривалого відновлення, не потрібен суворий постільний режим, і він виписується до активної діяльності вже через кілька днів. Клініка інтервенційної кардіології є провідним центром на Півдні України по лікуванню пацієнтів з ішемічною хворобою серця. Наші висококваліфіковані фахівці діагностують і лікують безліч порушень роботи серцево-судинної системи, включаючи рідкісні і складні патології. Мультидисциплінарний підхід, який об’єднує експертів в різних областях серцево-судинної хірургії, дозволяє знайти рішення для кожного пацієнта.

Зателефонувати