× Повна версія сайту
ua

Виклик швидкої допомоги в Одесі

Приватна швидка допомога в Одесі.
Рівень "С" оснащення бригад.
Приїжджаємо за 10 хвилин.

КЛІНІКА КАРДІОЛОГІЇ

Створена 2003 році за європейськими стандартами унікальна модель надання кардіологічної допомоги при інфаркті міокарда в Клініці Святої Катерини, впровадила якісно нові методи діагностики, лікування серцево-судинних захворювань та виконання складних інтервенційних хірургічних операцій. 16 років тому наші спеціалісти започаткували інноваційни медичні послуги в Клініці кардіології, а саме, першими в Україні стали проводити малотравматичні інтервенційні операції при інфаркті міокарда через руку. Це дозволило не обмежувати пацієнта в русі після хірургічного втручання. До мінімуму було скорочено час надання кардіологічної допомоги пацієнту з інфарктом міокарда на всіх етапах обстеження, лікування і реабілітації. Клініка кардіології Святої Катерини – провідний центр кардіологічного профілю в Одесі, який об’єднує під одним дахом консультативне відділення, стаціонар і інтервенційну кардіологію. Сучасна інфраструктура та комплексне медичне обслуговування, що надається командою лікарів-професіоналів з міжнародним досвідом охоплює весь спектр послуг для лікування серцевих захворювань.

КАРДІОЛОГІЯ І КАРДІОДІАГНОСТИКА

Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності у всьому світі та вимагають ґрунтовного підходу. Правильний діагноз, точно і вчасно встановлений, є першим кроком до правильного лікування. У Клініці кардіології до ваших послуг повний спектр діагностичних і лікувальних процедур для лікування серцевих захворювань. Ми використовуємо сучасне медичне обладнання та довіряємо досвіду лікарів професіоналів. Кардіологічне лікування включає консультацію кардіолога, обстеження і діагностику в стаціонарі, вибір необхідного лікування і подальшого моніторингу, при необхідності госпіталізацію.

Пропоновані послуги кардіодіагностики:

  • Електрокардіограма
  • Тест з серцевим навантаженням (Тредміл тест)
  • Амбулаторний моніторинг артеріального тиску (Холтер АД)
  • Амбулаторний моніторинг електрокардіограми (Холтер ЕКГ)
  • Трансторакальна і трансстравохідна ехокардіографія
  • Торакальна радіографія
  • Стрес-ехокардіографія
  • Коронарографія
  • Електрофізіологічні дослідження

ІНТЕРВЕНЦІЙНА КАРДІОЛОГІЯ

Інтервенційна кардіологія — це лікування серцевих хвороб без скальпеля в Клініці Святої Катерини. Використовуються малоінвазивні техніки для лікування хвороб серця, інфаркту міокарда, які максимально безпечні для пацієнта і є найбільш результативними. Завдяки найсучаснішим технологіям інтервенційної кардіології, проблеми, які раніше вирішувалися за допомогою скальпеля, можна вирішити безопераційним шляхом.

Зателефонувати