× Повна версія сайту
ua

Стандарти якості

Нам є чим пишатися, але для нас важливо постійно вдосконалюватися. Саме тому для акредитації якості системи менеджменту міжнародним стандартам ми обрали ISO. Клініка Святої Катерини перший медичний центр серед приватних медичних установ на півдні України, який отримав в 2015 році сертифікат відповідності стандартам ISO 9001-2008. У центрі уваги системи якості – потреби і безпеку пацієнта: готовність Клініки забезпечувати найвищий рівень якості медичної допомоги, знаходити і утримувати найбільш кваліфікований персонал, функціонувати в складних і непередбачуваних умовах, запобігати ризикам і швидко на них реагувати.

Контроль якості

Оскільки основними пріоритетами Клініки Святої Катерини є надання медичної допомоги відповідно до світових стандартів медицини і високими стандартами якості обслуговування пацієнтів, ми дуже багато уваги приділяємо відгуками наших пацієнтів. Саме Ваші відгуки допомагають нам бути кращими. Ваші відгуки і побажання дозволяють звернути пильну увагу на важливі аспекти організації роботи і поліпшити процеси всередині.

Чому обирають клініку святої Катерини

Досягнення та нагороди

Стандарти клініки - 16 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Стандарти клініки - 17 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Стандарти клініки - 18 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Стандарти клініки - 19 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати