× Повна версія сайту
ua

ІСТОРІЯ КЛІНІКИ

Історія клініки - 3 - svekaterina.ua

За 20 років безперервного розвитку Клініка Святої Катерини пройшла шлях від надання спеціалізованої висококваліфікованої кардіологічної допомоги до багатопрофільного медичного сервісу 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

У 2003 році в Клініці Святої Катерини була впроваджена унікальна модель надання кардіологічної допомоги при інфаркті міокарда відповідно до європейських стандартів. Інтервенційна кардіологія надала можливість застосовувати якісно нові методи діагностики, лікувати серцево-судинні захворювання та проводити складні інтервенційні хірургічні операції. Завдяки міжнародному україно-болгарського проекту в Одесі був створений новий напрямок діагностики та лікування серцево-судинних захворювань на сучасному європейському рівні. Клініка Святої Катерини стала єдиною приватною спеціалізованої клінікою на півдні України, яка надає всю необхідну консультаційну, діагностичну, профілактичну і лікувальну допомогу у сфері кардіології та кардіохірургії.

Засновники клініки — видатні лікарі-кардіологи, учні та послідовники німецької школи кардіологів та кардіохірургів. Серед них — Олександр Чірков — професор, доктор медичних наук, який має величезний досвід роботи в провідних клініках Європи та Америки. Завдяки цій талановитій людині сучасна кардіологія і кардіоваскулярна хірургія досягли тих висот, якими ми пишаємося сьогодні. Під керівництвом Олександра Чіркова в 1986 році вперше в Східній Європі була успішно проведена операція з трансплантації серця. Олександр Чірков довгі роки керував одним з найбільших і фундаментальних лікувальних центрів Європи — University Hospital St. Ekaterina в Софії (Болгарія).

Історія клініки - 4 - svekaterina.ua
Історія клініки - 5 - svekaterina.ua

Ідею розвитку кардіології та кардіохірургії в Одесі підтримав Дмитро Іоргачев — генеральний директор ПАТ «Одескабель». Саме завдяки Дмитру Іоргачеву було закуплено обладнання для клініки. Створили швидку, чітку і легко контрольовану організацію лікувального процесу з безперебійним забезпеченням усім необхідним.

Від європейської клініки, разом із назвою, Клініка Святої Катерини отримала європейську модель надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги. Цінність моделі полягає в тому, що кардіологічну та кардіохірургічну допомогу надають згідно зі світовими стандартами. З моменту первинного звернення в Клініку пацієнт знаходиться під постійним контролем свого лікаря. Лікар проводить консультацію, виконує всі необхідні дослідження, у тому числі ангіографію коронарних і периферичних судин, а також, за необхідності, балонну коронарну ангіопластику, або стентування уражених судин. Саме такий підхід дозволяє надавати повноцінну і якісну медичну допомогу.

Історія клініки - 6 - svekaterina.ua
Історія клініки - 7 - svekaterina.ua

Клініка Святої Катерини — єдиний медичний заклад на півдні України, у якому 99% інтервенційних процедур лікарі проводять через променеву артерію руки з мінімальним рентгенологічним навантаженням, що позбавляє пацієнта від багатьох проблем і незручностей. Застосування інноваційних процедур інтервенційної кардіології у сфері оперативної діагностики й лікування захворювань серцево-судинної системи допомогло зберегти найцінніше — тисячі життів. Для нас це найважливіший результат.

З 2012 року Клініка Святої Катерини є лідером з проведених операцій при інфаркті міокарда не тільки в нашому регіоні, а й в Україні в цілому. Клініка Святої Катерини була визнана «Кардіологічною клінікою року» у рейтингу «Народне визнання 2012».

Історія клініки - 8 - svekaterina.ua
Історія клініки - 9 - svekaterina.ua

Новим кроком у розвитку Клініки Святої Катерини стало відкриття, наприкінці 2012 року, сучасної багатопрофільної Поліклініки №1 та Служби сімейної медицини «Сімейний лікар».

Відкритість, довіра, професіоналізм, дотримання світових стандартів медицини, індивідуальний підхід до кожного пацієнта в умовах комфорту європейського рівня — це справжні цінності Клініки Святої Катерини.

Історія клініки - 10 - svekaterina.ua
Історія клініки - 11 - svekaterina.ua

У 2013 році Клініка Святої Катерини відкрила Службу швидкої медичної допомоги, яка була організована з урахуванням всіх світових стандартів охорони здоров’я. Бригади швидкої допомоги Клініки є універсальними, виїжджають на виклики на сучасних реанімобілях найвищого класу «С». Тут працюють лікарі з багаторічним практичним досвідом. Спеціально підготовлені диспетчери єдиного інформаційного центру забезпечують швидку обробку заявок на виклик.

2016 рік у Клініці виявився роком серйозних медичних досягнень. На базі багатопрофільної поліклініки №1 відкрили перший сучасний пункт травматологічної допомоги ТРАВМПУНКТ 24/7 європейського рівня. Саме тут цілодобово надають невідкладну медичну допомогу висококваліфіковані фахівці.

Історія клініки - 12 - svekaterina.ua
Історія клініки - 13 - svekaterina.ua

Інноваційні технології, використання останніх досягнень у сфері ендоваскулярної хірургії дозволили вивести ефективність медичної допомоги на новий рівень.

У 2017 році Клініка зробила доступними новітні досягнення сучасної медицини — відкрила Клініку ендоваскулярної хірургії. Новий ангіографічний комплекс останнього покоління надав широкі можливості для вдосконаленого дослідження у лікуванні кровоносних судин.

За роки своєї діяльності Клініка отримала визнання не тільки в Одесі, а й у багатьох регіонах України. Визнана «Підприємством року 2010» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга Кращих» на підставі даних Державного комітету статистики України та «EUROPEAN STANDART RAITING», отримала нагороду «Народне визнання» в номінації «Кардіологічна клініка року» у 2012 році. З 2012 року Клініка Святої Катерини займає перше місце в Україні за кількістю первинних  шкірних коронарних втручань при гострому інфаркті міокарда, за даними Українського реєстру з інтервенційної кардіології.

Історія клініки - 14 - svekaterina.ua
Історія клініки - 15 - svekaterina.ua

За результатами державної акредитації Клініка Святої Катерини отримала вищу акредитаційну категорію. Система менеджменту якості була визнана відповідною стандарту ISO 9001: 2008 (ДСТУ ISO 9001: 2009). За підсумками Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» Клініка відзначена нагородою «Підприємство року-2015». За вагомий внесок у розвиток якісних медичних послуг, професіоналізм і самовіддачу персоналу Клініка протягом 5 років відзначена в рейтингу «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015-2019».

У 2017 році Клініка Святої Катерини відзначена Міжнародним економічним рейтингом в номінації «Підприємство року 2017 з бездоганною бізнес-репутацією від Standard Chartered Rating» —Enterprise of the year 2017 (SCR, Germany). Це почесний статус, яким нагороджуються найкращі підприємства України: за видатні досягнення в житті компанії. Також у 2017-2018 рр. Клініка стала переможцем «Всеукраїнського рейтингу сумлінних платників податків у сфері охорони здоров’я та соціальної допомоги».

А в 2018 році національний незалежний конкурс, метою якого є визначення кращих товарів і послуг в економічній діяльності в Україні, зазначив Клініку премією «Вибір України 2018». У 2020 році Клініка увійшла до п’ятірки Лідерів України за якістю надання сучасних послуг серед Центрів магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії.

Історія клініки - 16 - svekaterina.ua
Історія клініки - 17 - svekaterina.ua

Активна участь в соціальному житті міста і забезпечення медичної допомоги на масштабних культурних проектах — важливий пріоритет Клініки. Служба швидкої медичної допомоги супроводжує Odesa International Film Festival з 2016 року, виступає медичним партнером свята радості та сміху «Одеської Гуморини», «Вишиванкового фестивалю», Чемпіонату України з вітрильного спорту, а також понад трьох років є медичним партнером БК «Одеса». Щорічно Клініка надає медичну допомогу учасникам легендарного велосипедного ралі «100 кілометрів Поясом Слави».

З унікальним 16-річним досвідом 28 червня 2018 року за адресою М. Малиновського, 61г Клініка Святої Катерини втілила мрію тисяч пацієнтів про отримання якісної медичної допомоги. Свої двері для пацієнтів відкрила найбільша й унікальна для всього сектору національної системи охорони здоров’я — Клініка Святої Катерини, яка поєднує світовий досвід медицини та інноваційні технології.

Медичний простір Клініки Святої Катерини — це повний цикл медичної допомоги: від цілодобового консультативно-діагностичного центру до ургентного багатопрофільного хірургічного стаціонару, який спеціалізується на проведенні малотравматичних і традиційних хірургічних втручань, а також включає унікальні для півдня України центри ендоваскулярної хірургії та центр лікування інсульту із застосуванням селективної тромболітичної терапії й мікротромбоектомії.

Історія клініки - 18 - svekaterina.ua

Чому обирають клініку святої Катерини

Досягнення та нагороди

Історія клініки - 31 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Історія клініки - 32 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Історія клініки - 33 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Історія клініки - 34 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати