× Полная версия сайта
ua | ru

Безопераційне лікування варикозної хвороби

Варикозна хвороба (варикоз) — захворювання венозної системи нижніх кінцівок внаслідок слабкості венозної стінки і при факторах ризику (тривале стояння, сидіння, ожиріння та інше), проявляється в варикозній зміні підшкірних вен. При відсутності лікування прогресує венозна недостатність, що може призвести до утворення трофічних порушень у вигляді виразок, які довго не загоюються, запалення судинної стінки з утворенням тромбів (тромбофлебіт) і інших ускладнень.

Своєчасне лікування варикозного розширення вен дозволяє не тільки уникнути цих грізних ускладнень, але й відновити естетику ваших ніг.

Показання до проведення ендовенозної коагуляції

Основним показанням до ендовенозної лазерної коагуляції вен є наявність в підшкірних венах клінічно значущого рефлюксу. Обсяг корекції венозної недостатності при варикозному розширенні визначається після дообстеження — ультразвукової доплерографії вен.

Ендовенозна лазерна коагуляція

Малоінвазивна процедура, яка виконується для лікування варикозно змінених вен. В ході процедури лазерний світловод вводиться в просвіт ураженої (варикозно розширеної) вени, і «зварює» її зсередини. Це призводить до припинення кровотоку по вені і надалі — до її розсмоктування. Як результат, венозна кров тече по здорових венах, зникають явища венозного застою, такі симптоми, як тяжкість і набряки ніг, трофічні порушення.

Виконується ендовенозна лазерна коагуляція під місцевою анестезією. Контроль проводиться за допомогою ультразвука. Розрізи під час лікування вен лазером не робляться. Після завершення на оперовану кінцівку накладається спеціальний компресійний бандаж.

На відміну від хірургічного методу видалення підшкірної вени, при лазерному лікуванні розрізи не виконуються, тому реабілітаційного періоду як такого немає. Госпіталізація не потрібна, процедура виконується амбулаторно. Після лазерної коагуляції вен є єдина вимога — ходити пішки в спеціальних компресійних панчохах протягом декількох тижнів.

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати