× Полная версия сайта
ua | ru

ПРОГРАМА ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

ПРОГРАМА ЗДОРОВ'Я — МЕДИЧНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

Стало погано на роботі? Швидка допомога прибуде через 10 хвилин. Захворіла дитина? Сімейний лікар поспішає на допомогу. Прихопило серце? Реанімаційна бригада діє без зволікання. ПРОГРАМА ЗДОРОВ’Я — гарантована медична допомога для Вас, Ваших рідних та близьких, яку забезпечують лікарі Клініки Святої Катерини. ПРОГРАМА ЗДОРОВ’Я дозволить Вам відчувати себе більш впевнено і безпечно в складні моменти Вашого життя. Ви будете знати, що зможете розраховувати на швидку і кваліфіковану медичну допомогу в будь-який час дня та ночі.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ЗДОРОВ'Я

Гнучкі умови Програми здоров’я дозволяють індивідуально підібрати комплекс медичного обслуговування і включити в неї членів сім’ї (подружжя і дітей), а також близьких родичів (батьків, братів і сестер). Вартість медичних послуг в рамках Програми здоров’я значно відрізняється від комерційної вартості. Купуючи обрану Програму, Ви зберігаєте до 30% від вартості послуг в прейскуранті. Програма здоров’я оформляється терміном на 1 рік. Після завершення, її можна продовжити в тому ж обсязі або розширити програму медичного захисту. При продовженні договору діє прогресивна система знижок, що дозволяє мінімізувати витрати і при цьому отримувати якісну медичну допомогу.

ЩО НАДАЄ ПРОГРАМА ЗДОРОВ'Я?

Клініка Святої Катерини гарантує оперативне прибуття реанімаційної бригади швидкої медичної допомоги для діагностики невідкладного стану і надання допомоги. При необхідності, госпіталізацію в профільну медустанову для надання екстреної допомоги в умовах стаціонару. Можливість виклику сімейного лікаря додому, якщо у Вас застуда, висока температура, загострення хронічних захворювань без загрози для життя. ПРОГРАМА ЗДОРОВ’Я — гарантія цілодобової лікарської підтримки і кваліфікованого сервісу.

ТЕСТУВАННЯ НА COVID-19

В умовах поширення коронавирусной інфекції Клініка Святої Катерини прийняла рішення додати тестування на COVID-19 в вартість виклику швидкої медичної допомоги для клієнтів, у яких є договір страхування з Клінікою Святої Катерини і в пакеті послуг включена послуга «Виклик швидкої медичної допомоги (ШМД)»

ВИДИ ПРОГРАМ ЗДОРОВ'Я

ПРОГРАМИ ЗДОРОВ'Я НА РІК
Назва Програми здоров'я На кого розрахована Кількість викликів ШМД Вартість, грн
HEALTHY PRO (+1 звернення за Невідкладною діагностикою) 1 людина 1 500
FAMILY MINI 1-2 людини 3 2 990
FAMILY MEDIUM 1-4 людини 5 3 890
FAMILY LARGE 1-7 людини 7 4 990
FAMILY HUGE 1-9 людини 11 6 990
Назва Програми На кого розрахована Кількість викликів ШМД Кількість викликів/консультацій сімейного лікаря Вартість в Програмі, грн
FAMILY MINI 1-2 людина 3 3/3 4 390
FAMILY MEDIUM 1-4 людини 5 5/5 6 290
FAMILY LARGE 1-7 людини 7 7/7 8 490
FAMILY HUGE 1-9 людини 11 11/11 10 890
НАЗВА ПРОГРАМИ НА КОГО РОЗРАХОВАНА ПРОГРАМА Кількість викликів ШМП Кількість звернень за невідкладною діагностикою Вартість, грн
HEALTHY PRO 1 людина 1 1 500
FAMILY MINI 1-2 людини 3 1 4 290
FAMILY MEDIUM 1-4 людини 5 2 6 090
FAMILY LARGE 1-7 людини 7 3 7 990
FAMILY HUGE 1-9 людини 11 4 10 590
Назва програми На кого розрахована програма Кількість викликів/консультацій Вартість в Програмі, грн
FAMILY MINI 1-2 человек 3 2 299
FAMILY MEDIUM 1-4 человек 5 3 699
FAMILY LARGE 1-7 человек 7 4 499
FAMILY HUGE 1-9 человек 11 5 499

*Тестування на COVID-19 за медичними показниками: Лікар здійснює загальний огляд, досліджує симптоми, визначає загальний стан хворого та, відповідно до вимог наказу МОЗ України №722, приймає рішення про те, чи необхідно пацієнту проведення тестування на Covid-19

Відділ продажів +38 (048)728 1800

ВИДИ ПРОГРАМ ЗДОРОВ'Я

Для оптимальної медичної опіки всієї родини та надання гарантованої медичної допомоги в рамках річного обслуговування Клініка Святої Катерини пропонує ПРОГРАМИ ЗДОРОВ’Я. Річна програма медичного обслуговування Клініки може поширюватися на всіх членів сім’ї — дорослих і дітей. Клініка пропонує 3 види медичних полісів з різним набором послуг: «Швидка медична допомога», «Сімейний лікар», «Швидка медична допомога + Сімейний лікар». До послуг наших пацієнтів — весь медичний потенціал Клініки Святої Катерини, сучасні діагностичні можливості, 17-річний досвід кваліфікованого медичного сервісу. Унікальний багатопрофільний комплекс Клініки включає широкий спектр медичних служб:

 • Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини
 • Клініки кардіології та Інтервенційної кардіології
 • Клініка судинної хірургії
 • Багатопрофільна Поліклініка №1
 • Служба сімейної медицини «Сімейний лікар»
 • Служба швидкої допомоги для дітей та дорослих
 • Служба травматологічної допомоги «Травмпункт 24/7»
ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Лікар загальної практики — сімейної медицини. Сімейний лікар — поняття, звичайне для західних країн і відносно нове для України. Це терапевт і педіатр, який отримав спеціальну підготовку і має вищий рівень кваліфікації. Медична програма «Сімейний лікар» забезпечує цілодобовий супровід Вас і Ваших рідних сімейним лікарем:

 • виїзд лікаря за викликом в робочі, вихідні та святкові дні з 8:00 до 20:00 (прийом викликів з 8:00 до 14:00 щодня);
 • консультування пацієнта в телефонному режимі. Сімейний лікар виїжджає на виклик в спеціально обладнаному автомобілі, проводить огляд і первинну діагностику вдома і в офісі. У розпорядженні фахівця: апарат для зняття кардіограми, пульсоксиметр, глюкометр, отоскоп, а також комплект медикаментів для надання невідкладної допомоги. При необхідності лікар проводить лікувальні маніпуляції: внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, виписує рецепти та видає лікарняний лист.

Якщо за висновком сімейного лікаря пацієнту необхідно обстеження вузького фахівця, в рамках медичного поліса існує можливість замінити дві консультації сімейного лікаря на одну консультацію вузького спеціаліста.

ДИТЯЧІ, КАРДІО- і РЕАНІМАЦІЙНІ БРИГАДИ

Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини — це світові стандарти медичних послуг, високий професіоналізм та небайдуже ставлення персоналу. Служба має у своєму розпорядженні реанімаційні автомобілі швидкої медичної допомоги класу «С», обладнані відповідно до європейських норм надання невідкладної допомоги безпосередньо в дорозі. Пункти дислокації бригад швидкої допомоги розташовані в різних районах міста Одеси, в Южному та Чорноморську — для максимально швидкого приїзду на місце виклику. Можливість отримати екстрену і невідкладну допомогу існує у всіх районах Одеси та Одеської області в межах 30 км, в містах Южне і Чорноморськ. Цілодобову вахту і прийом телефонних дзвінків забезпечують диспетчери з медичною освітою. Система GPS-моніторингу дозволяє диспетчерам оперативно направити на виклик найближчий автомобіль швидкої допомоги, а водіям визначити оптимальний маршрут і швидко доїхати на виклик. Виклик швидкої допомоги Клініки означає, що:

 • до Вас приїдуть досвідчені, кваліфіковані лікарі, здатні точно поставити діагноз і вжити необхідні заходи; реанімаційна медична бригада прибуде за адресою протягом 10 хвилин в межах міста (15-20 хвилин в умовах форс-мажору);
 • Екстрена та невідкладна допомога надається дорослим і дітям, завдяки тому, що в Службі швидкої медичної допомоги передбачені спеціалізовані педіатричні бригади;
 • при необхідності госпіталізації, пацієнта екстрено доставлять в черговий стаціонар за місцем проживання або в будь-який інший медичний заклад міста Одеси, Южного і Чорноморська, в тому числі — в сучасний стаціонар Багатопрофільної Лікарні Святої Катерини.
 • Максимальна допомога буде надана на місці, що в багатьох випадках дозволить уникнути госпіталізації;
 • бригади оснащені всіма необхідними медикаментами для надання екстреної допомоги.
 • Лікарі використовують оригінальні препарати світових виробників для ефективної та безпечної допомоги пацієнтам.

Але найголовніше — це уважне, професійне і небайдуже ставлення наших лікарів до Вас та здоров’я Ваших близьких.

ВСІ ВИДИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В ОДНІЙ ПРОГРАМІ

Програма включає комплекс послуг невідкладної медичної допомоги та консультативно-лікувальний супровід сімейного лікаря. Комплексна Програма здоров’я покриває всі основні медичні потреби сучасної людини. Відтепер Ви зможете розподіляти медичні послуги на всю Вашу сім’ю і бути спокійними за літніх батьків, дітей і своє здоров’я.

КОМПЛЕКС МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ

У Клініці Святої Катерини можна оформити поліси медичного страхування для корпоративних клієнтів (співробітників фірм, підприємств) і членів їх сімей. Програми розробляються індивідуально і пропонують максимально вигідні умови медичного обслуговування:

 • консультації сімейних лікарів і фахівців;
 • сучасну діагностику;
 • послуги Служби швидкої медичної допомоги;
 • хірургічний стаціонар в Багатопрофільній лікарні Клініки Святої Катерини;
 • стаціонарне лікування (у випадках, що загрожують життю та здоров’ю, — ургентна допомога, планове — за призначенням лікаря);
 • лабораторні та діагностичні дослідження;
 • щорічні профілактичні медичні огляди.

Найчастіші запитання

Багатопрофільна лікарня Клініки Святої Катерини в Одесі є однією з найсучасніших в Україні. Лікарня забезпечує повний цикл медичної допомоги:

 • інноваційний діагностичний центр;
 • команда лікарів 53 медичних спеціальностей;
 • 9 операційних залів для проведення малоінвазивних і традиційних операцій;
 • унікальні центри ендоваскулярної хірургії та лікування інсульту;
 • стаціонарне відділення на 63 місця, в тому числі реанімація для тяжкохворих пацієнтів з різними патологіями;
 • експертне обладнання і медичні інструменти світових брендів Siemens, Toshiba, Olympus, General Electric, B.Braun, Innomed, Karl Storz, Tekno-Medical, Asclepion, Dornier MedTech;
 • сучасна медична лабораторія;
 • безпрецедентна система організації медичних процесів, яка відповідає світовим стандартам: від інженерних комунікацій і підйомних пристроїв для транспортування пацієнтів до централізованого відділення стерилізації та автономної системи електропостачання.

Клініка Святої Катерини гарантує:

 • роботу висококваліфікованих фахівців — від диспетчера, який приймає дзвінок, до бригади;
 • сучасні реанімобілі найвищої категорії оснащення (категорії С);
 • дотримання стандартів регламенту часу прибуття до пацієнта;
 • медичне оснащення автомобілів високонадійними реанімуючими та стабілізуючими апаратами європейського виробництва останнього покоління (які менш травматичні, максимально автоматизовані та автономні та здатні на самодіагностику), що дозволяє лікарю-реаніматологу повністю сконцентруватися на пацієнті;
 • цілодобову готовність прийти на допомогу кожному нашому пацієнту 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Надання медичної допомоги пацієнтам в Багатопрофільний Поліклініці №1 відповідає європейським стандартам обслуговування: відсутність черг та швидкоплинних оглядів, попередній запис до фахівців, що дозволяє планувати і економити Ваш час.

Для максимальної зручності, Ви можете залишити заявку за телефоном: (048) 728 – 1800. Менеджер підготує договір. Відділ продажів медичних послуг розташований в Багатопрофільній Поліклініці №1 за адресою: пр-т Шевченка, 12/1.

Наявність договору є перевагою, яка передбачає повну гарантію прибуття бригади швидкої медичної допомоги, а також сімейного лікаря до пацієнта. Вартість медичного поліса розрахована зі значною знижкою у порівнянні з прейскурантом Клініки, що дозволяє значно зекономити.

В даному випадку існує можливість оформити додаткову Програму здоров’я з необхідними послугами або використовувати послуги за прейскурантом Клініки.

За умови використання до 5 договірних послуг — передбачена програма знижки на Програму здоров’я під час переукладання договору. Невикористані послуги не переносяться на наступний рік, а також не підлягають грошовій компенсації.

Відгуки

Хочу выразить огромную благодарность Филиппову П.С., человек с "большим" сердцем, профессионал своего дела! Он заставил поверить, что есть ещё добрые и отзывчивые люди! Спасибо!

Благодарим за отзыв и доверие к нашим специалистам! Желаем крепкого здоровья!

Карта покриття швидкої медичної допомоги

 • МІСТА
 • м.Одеса
 • м.Чорноморьск
 • м.Южне
 • БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН
 • село Усатово
 • село Котовка
 • селище Наті
 • смт Хлібодарське
 • село Дачне
 • село Холодна Балка
 • село Великий Дальник
 • село Курган
 • селище Набережне
 • село Нерубайське
 • село Велика Балка
 • селище Жовтнева Революція
 • ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН
 • село Фонтанка
 • село Ліски
 • село Крижанівка
 • село Олександрівка
 • село Красносілка
 • село Корсунці
 • село Шевченко
 • село Ільїчанка
 • село Визирка
 • село Кошари
 • село Іванове
 • селище Світле
 • село Вапнярка
 • село Нова Дофінівка
 • село Григорьівка
 • село Сичавка
 • село Черноморське, Чабанка
 • смт Нові Білярі
 • село Білярі
 • село Булдинка
 • смт Гвардійське
 • ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН
 • село Сухий Лиман
 • село Мізікевича
 • Совіньйон 1,2,3
 • мікрорайон Червоний хутір
 • селище Інститут Таїрова
 • Царське село
 • село Малодолинське
 • село Молодіжне
 • село Бурлача Балка
 • село Олександрівка
 • селище Авангард
 • селище Рибпорт
 • смт Великодолинське
 • село Грибівка
 • село Дальник
 • Ж/М 7 небо
 • Ж/М Озерки
 • село Нова долина
 • село Санжійка
 • село Барабой

КАРТА ПОКРИТТЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ м.Одеса

 • м.Одеса
 • Царське село
 • Мікрорайон Більшовик
 • Селище Шевченко
 • Село Крижанівка
 • Мікрорайон Червоний Хутір
 • Селище Дача Ковалевського
 • Село Ліски
 • Село Мізікевича
 • Селище Совіньон 1,2,3,4
 • ж/м 7 Небо
 • Село Чорноморка
 • Село Котовка
 • Селище Авангард
 • Село Фонтанка
 • Село Красносілка
 • Село Корсунці
 • Село Ілічанка (Іллічівка)
 • Село Усатове
 • Село Латівка (Котовка)
 • Село Сухий лиман
Зателефонувати