× Полная версия сайта
ua | ru

ПРОГРАМА ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Швидка допомога

ПРОГРАМА ЗДОРОВ'Я — МЕДИЧНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

Для того щоб отримати знижку 500 грн (бонус), залишайтесь на сторінці 30 сек. Знижка буде надана автоматично.

Стало погано на роботі? Швидка допомога прибуде через 10 хвилин. Захворіла дитина? Сімейний лікар поспішає на допомогу. Прихопило серце? Реанімаційна бригада діє без зволікання. ПРОГРАМА ЗДОРОВ’Я — гарантована медична допомога для Вас, Ваших рідних та близьких, яку забезпечують лікарі Клініки Святої Катерини. ПРОГРАМА ЗДОРОВ’Я дозволить Вам відчувати себе більш впевнено і безпечно в складні моменти Вашого життя. Ви будете знати, що зможете розраховувати на швидку і кваліфіковану медичну допомогу в будь-який час дня та ночі.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ЗДОРОВ'Я

Гнучкі умови Програми здоров’я дозволяють індивідуально підібрати комплекс медичного обслуговування і включити в неї членів сім’ї (подружжя і дітей), а також близьких родичів (батьків, братів і сестер). Вартість медичних послуг в рамках Програми здоров’я значно відрізняється від комерційної вартості. Купуючи обрану Програму, Ви зберігаєте до 30% від вартості послуг в прейскуранті. Програма здоров’я оформляється терміном на 1 рік. Після завершення, її можна продовжити в тому ж обсязі або розширити програму медичного захисту. При продовженні договору діє прогресивна система знижок, що дозволяє мінімізувати витрати і при цьому отримувати якісну медичну допомогу.

ЩО НАДАЄ ПРОГРАМА ЗДОРОВ'Я?

Клініка Святої Катерини гарантує оперативне прибуття реанімаційної бригади швидкої медичної допомоги для діагностики невідкладного стану і надання допомоги. При необхідності, госпіталізацію в профільну медустанову для надання екстреної допомоги в умовах стаціонару. Можливість виклику сімейного лікаря додому, якщо у Вас застуда, висока температура, загострення хронічних захворювань без загрози для життя. ПРОГРАМА ЗДОРОВ’Я — гарантія цілодобової лікарської підтримки і кваліфікованого сервісу.

ТЕСТУВАННЯ НА COVID-19

В умовах поширення коронавирусной інфекції Клініка Святої Катерини прийняла рішення додати тестування на COVID-19 в вартість виклику швидкої медичної допомоги для клієнтів, у яких є договір страхування з Клінікою Святої Катерини і в пакеті послуг включена послуга «Виклик швидкої медичної допомоги (ШМД)»

ВИДИ ПРОГРАМ ЗДОРОВ'Я

ПРОГРАМИ ЗДОРОВ'Я НА РІК
Назва Програми здоров'яНа кого розрахованаКількість викликів ШМДВартість, грн
FAMILY MINI1-2 людини3 2 990
FAMILY MEDIUM1-4 людини5 3 890
FAMILY LARGE1-7 людини7 4 990
FAMILY HUGE1-9 людини11 6 990
Назва ПрограмиНа кого розрахованаКількість викликів ШМДКількість викликів/консультацій сімейного лікаряВартість в Програмі, грн
FAMILY MINI1-2 людина33/3 4 390
FAMILY MEDIUM1-4 людини55/5 6 290
FAMILY LARGE1-7 людини77/7 8 490
FAMILY HUGE1-9 людини1111/11 10 890
НАЗВА ПРОГРАМИНА КОГО РОЗРАХОВАНА ПРОГРАМАКількість викликів ШМПКількість звернень за невідкладною діагностикоюВартість, грн
FAMILY MINI1-2 людини31 4 290
FAMILY MEDIUM1-4 людини52 6 090
FAMILY LARGE1-7 людини73 7 990
FAMILY HUGE1-9 людини114 10 590
Назва програмиНа кого розрахована програмаКількість викликів/консультаційВартість в Програмі, грн
FAMILY MINI1-2 человек3 2 299
FAMILY MEDIUM1-4 человек5 3 699
FAMILY LARGE1-7 человек7 4 499
FAMILY HUGE1-9 человек11 5 499
Назва програмиНа кого розрахованаКількість викликів ШМДКількість звернень за невідкладною діагностикоюКількість звернень до невідкладного стаціонаруВартість, грн
Family Mini1-2 людини315 8 600
Family Medium1-4 людини525 10 560
Family Large1-7 людини735+5 16 500
Family Huge1-9 людини1145+5 19 500
Назва програмиНа кого розрахованаКількість викликів ШМДКількість звернень за невідкладною діагностикою / стаціонаромКількість звернень до реанимаціїВартість, грн
Family Mini1-2 людини31 / 32 10 600
Family Medium1-4 людини52 / 32 12 560
Family Large1-7 людини73 / 3+32+2 18 500
Family Huge1-9 людини114 / 3+32+2 21 500

Ліцензія МОЗ України АД № 063169 від 12.11.2012 ТОВ "Свята Катерина-Одеса", Ліцензія МОЗ України АД № 619 від 23.06.16 ТОВ «КАРДІКА АСІСТАНС». САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я *Тестування на COVID-19 за медичними показниками: Лікар здійснює загальний огляд, досліджує симптоми, визначає загальний стан хворого та, відповідно до вимог наказу МОЗ України №722, приймає рішення про те, чи необхідно пацієнту проведення тестування на Covid-19.

Відділ продажів +38 (048)728 1800

ВИДИ ПРОГРАМ ЗДОРОВ'Я

Для оптимальної медичної опіки всієї родини та надання гарантованої медичної допомоги в рамках річного обслуговування Клініка Святої Катерини пропонує ПРОГРАМИ ЗДОРОВ’Я. Річна програма медичного обслуговування Клініки може поширюватися на всіх членів сім’ї — дорослих і дітей. Клініка пропонує 3 види медичних полісів з різним набором послуг: «Швидка медична допомога», «Сімейний лікар», «Швидка медична допомога + Сімейний лікар». До послуг наших пацієнтів — весь медичний потенціал Клініки Святої Катерини, сучасні діагностичні можливості, 17-річний досвід кваліфікованого медичного сервісу. Унікальний багатопрофільний комплекс Клініки включає широкий спектр медичних служб:

 • Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини
 • Клініки кардіології та Інтервенційної кардіології
 • Клініка судинної хірургії
 • Багатопрофільна Поліклініка №1
 • Служба сімейної медицини «Сімейний лікар»
 • Служба швидкої допомоги для дітей та дорослих
 • Служба травматологічної допомоги «Травмпункт 24/7»
ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Лікар загальної практики — сімейної медицини. Сімейний лікар — поняття, звичайне для західних країн і відносно нове для України. Це терапевт і педіатр, який отримав спеціальну підготовку і має вищий рівень кваліфікації. Медична програма «Сімейний лікар» забезпечує цілодобовий супровід Вас і Ваших рідних сімейним лікарем:

 • виїзд лікаря за викликом в робочі, вихідні та святкові дні з 8:00 до 20:00 (прийом викликів з 8:00 до 14:00 щодня);
 • консультування пацієнта в телефонному режимі. Сімейний лікар виїжджає на виклик в спеціально обладнаному автомобілі, проводить огляд і первинну діагностику вдома і в офісі. У розпорядженні фахівця: апарат для зняття кардіограми, пульсоксиметр, глюкометр, отоскоп, а також комплект медикаментів для надання невідкладної допомоги. При необхідності лікар проводить лікувальні маніпуляції: внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, виписує рецепти та видає лікарняний лист.

Якщо за висновком сімейного лікаря пацієнту необхідно обстеження вузького фахівця, в рамках медичного поліса існує можливість замінити дві консультації сімейного лікаря на одну консультацію вузького спеціаліста.

ДИТЯЧІ, КАРДІО- і РЕАНІМАЦІЙНІ БРИГАДИ

Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини — це світові стандарти медичних послуг, високий професіоналізм та небайдуже ставлення персоналу. Служба має у своєму розпорядженні реанімаційні автомобілі швидкої медичної допомоги класу «С», обладнані відповідно до європейських норм надання невідкладної допомоги безпосередньо в дорозі. Пункти дислокації бригад швидкої допомоги розташовані в різних районах міста Одеси, в Южному та Чорноморську — для максимально швидкого приїзду на місце виклику. Можливість отримати екстрену і невідкладну допомогу існує у всіх районах Одеси та Одеської області в межах 30 км, в містах Южне і Чорноморськ. Цілодобову вахту і прийом телефонних дзвінків забезпечують диспетчери з медичною освітою. Система GPS-моніторингу дозволяє диспетчерам оперативно направити на виклик найближчий автомобіль швидкої допомоги, а водіям визначити оптимальний маршрут і швидко доїхати на виклик. Виклик швидкої допомоги Клініки означає, що:

 • до Вас приїдуть досвідчені, кваліфіковані лікарі, здатні точно поставити діагноз і вжити необхідні заходи; реанімаційна медична бригада прибуде за адресою протягом 10 хвилин в межах міста (15-20 хвилин в умовах форс-мажору);
 • Екстрена та невідкладна допомога надається дорослим і дітям, завдяки тому, що в Службі швидкої медичної допомоги передбачені спеціалізовані педіатричні бригади;
 • при необхідності госпіталізації, пацієнта екстрено доставлять в черговий стаціонар за місцем проживання або в будь-який інший медичний заклад міста Одеси, Южного і Чорноморська, в тому числі — в сучасний стаціонар Багатопрофільної Лікарні Святої Катерини.
 • Максимальна допомога буде надана на місці, що в багатьох випадках дозволить уникнути госпіталізації;
 • бригади оснащені всіма необхідними медикаментами для надання екстреної допомоги.
 • Лікарі використовують оригінальні препарати світових виробників для ефективної та безпечної допомоги пацієнтам.

Але найголовніше — це уважне, професійне і небайдуже ставлення наших лікарів до Вас та здоров’я Ваших близьких.

ВСІ ВИДИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В ОДНІЙ ПРОГРАМІ

Програма включає комплекс послуг невідкладної медичної допомоги та консультативно-лікувальний супровід сімейного лікаря. Комплексна Програма здоров’я покриває всі основні медичні потреби сучасної людини. Відтепер Ви зможете розподіляти медичні послуги на всю Вашу сім’ю і бути спокійними за літніх батьків, дітей і своє здоров’я.

КОМПЛЕКС МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ

У Клініці Святої Катерини можна оформити поліси медичного страхування для корпоративних клієнтів (співробітників фірм, підприємств) і членів їх сімей. Програми розробляються індивідуально і пропонують максимально вигідні умови медичного обслуговування:

 • консультації сімейних лікарів і фахівців;
 • сучасну діагностику;
 • послуги Служби швидкої медичної допомоги;
 • хірургічний стаціонар в Багатопрофільній лікарні Клініки Святої Катерини;
 • стаціонарне лікування (у випадках, що загрожують життю та здоров’ю, — ургентна допомога, планове — за призначенням лікаря);
 • лабораторні та діагностичні дослідження;
 • щорічні профілактичні медичні огляди.

Найчастіші запитання

Багатопрофільна лікарня Клініки Святої Катерини в Одесі є однією з найсучасніших в Україні. Лікарня забезпечує повний цикл медичної допомоги:

 • інноваційний діагностичний центр;
 • команда лікарів 53 медичних спеціальностей;
 • 9 операційних залів для проведення малоінвазивних і традиційних операцій;
 • унікальні центри ендоваскулярної хірургії та лікування інсульту;
 • стаціонарне відділення на 63 місця, в тому числі реанімація для тяжкохворих пацієнтів з різними патологіями;
 • експертне обладнання і медичні інструменти світових брендів Siemens, Toshiba, Olympus, General Electric, B.Braun, Innomed, Karl Storz, Tekno-Medical, Asclepion, Dornier MedTech;
 • сучасна медична лабораторія;
 • безпрецедентна система організації медичних процесів, яка відповідає світовим стандартам: від інженерних комунікацій і підйомних пристроїв для транспортування пацієнтів до централізованого відділення стерилізації та автономної системи електропостачання.

Клініка Святої Катерини гарантує:

 • роботу висококваліфікованих фахівців — від диспетчера, який приймає дзвінок, до бригади;
 • сучасні реанімобілі найвищої категорії оснащення (категорії С);
 • дотримання стандартів регламенту часу прибуття до пацієнта;
 • медичне оснащення автомобілів високонадійними реанімуючими та стабілізуючими апаратами європейського виробництва останнього покоління (які менш травматичні, максимально автоматизовані та автономні та здатні на самодіагностику), що дозволяє лікарю-реаніматологу повністю сконцентруватися на пацієнті;
 • цілодобову готовність прийти на допомогу кожному нашому пацієнту 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Надання медичної допомоги пацієнтам в Багатопрофільний Поліклініці №1 відповідає європейським стандартам обслуговування: відсутність черг та швидкоплинних оглядів, попередній запис до фахівців, що дозволяє планувати і економити Ваш час.

Для максимальної зручності, Ви можете залишити заявку за телефоном: (048) 728 – 1800. Менеджер підготує договір. Відділ продажів медичних послуг розташований в Багатопрофільній Поліклініці №1 за адресою: пр-т Шевченка, 12/1.

Наявність договору є перевагою, яка передбачає повну гарантію прибуття бригади швидкої медичної допомоги, а також сімейного лікаря до пацієнта. Вартість медичного поліса розрахована зі значною знижкою у порівнянні з прейскурантом Клініки, що дозволяє значно зекономити.

В даному випадку існує можливість оформити додаткову Програму здоров’я з необхідними послугами або використовувати послуги за прейскурантом Клініки.

За умови використання до 5 договірних послуг — передбачена програма знижки на Програму здоров’я під час переукладання договору. Невикористані послуги не переносяться на наступний рік, а також не підлягають грошовій компенсації.

Відгуки

Хочу выразить огромную благодарность Филиппову П.С., человек с "большим" сердцем, профессионал своего дела! Он заставил поверить, что есть ещё добрые и отзывчивые люди! Спасибо!

Благодарим за отзыв и доверие к нашим специалистам! Желаем крепкого здоровья!

Карта покриття швидкої медичної допомоги

 • МІСТА
 • м.Одеса
 • м.Чорноморьск
 • м.Южне
 • БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН
 • село Усатово
 • село Котовка
 • селище Наті
 • смт Хлібодарське
 • село Дачне
 • село Холодна Балка
 • село Великий Дальник
 • село Курган
 • селище Набережне
 • село Нерубайське
 • село Велика Балка
 • селище Жовтнева Революція
 • ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН
 • село Фонтанка
 • село Ліски
 • село Крижанівка
 • село Олександрівка
 • село Красносілка
 • село Корсунці
 • село Шевченко
 • село Ільїчанка
 • село Визирка
 • село Кошари
 • село Іванове
 • селище Світле
 • село Вапнярка
 • село Нова Дофінівка
 • село Григорьівка
 • село Сичавка
 • село Черноморське, Чабанка
 • смт Нові Білярі
 • село Білярі
 • село Булдинка
 • смт Гвардійське
 • ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН
 • село Сухий Лиман
 • село Мізікевича
 • Совіньйон 1,2,3
 • мікрорайон Червоний хутір
 • селище Інститут Таїрова
 • Царське село
 • село Малодолинське
 • село Молодіжне
 • село Бурлача Балка
 • село Олександрівка
 • селище Авангард
 • селище Рибпорт
 • смт Великодолинське
 • село Грибівка
 • село Дальник
 • Ж/М 7 небо
 • Ж/М Озерки
 • село Нова долина
 • село Санжійка
 • село Барабой

КАРТА ПОКРИТТЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ м.Одеса

 • м.Одеса
 • Царське село
 • Мікрорайон Більшовик
 • Селище Шевченко
 • Село Крижанівка
 • Мікрорайон Червоний Хутір
 • Селище Дача Ковалевського
 • Село Ліски
 • Село Мізікевича
 • Селище Совіньон 1,2,3,4
 • ж/м 7 Небо
 • Село Чорноморка
 • Село Котовка
 • Селище Авангард
 • Село Фонтанка
 • Село Красносілка
 • Село Корсунці
 • Село Ілічанка (Іллічівка)
 • Село Усатове
 • Село Латівка (Котовка)
 • Село Сухий лиман
Зателефонувати