× Полная версия сайта
ua

Видалення пахвинної грижі

Операція з видалення пахвинної грижі в Одесі.

Оперують провідні хірурги клініки Святої Катерини:

Видалення пахвинної грижі проводиться у спеціально обладнаному операційному центрі клініки на вулиці Маршала Малиновського 61-Г, м. Одеса.

Операція включає:

  • Первинну консультацію терапевта та анестезіолога.
  •  Проведення операції – високотехнологічна апаратура та професіоналізм хірургів Клініки Святої Катерини дозволяють провести видалення пахвинної грижі без розрізів (лапароскопія), всього через три проколи з мінімальними пошкодженнями тканин та кровоносних судин.
  • Анестезія – сучасна, безпечна анестезія. У нашій роботі використовується методика медикаментозного сну, завдяки якій операція стає безболісною та безпечною для пацієнта.
  • Перебування в стаціонарі та харчування – до ваших послуг комфортабельний стаціонар європейського рівня. Після операції у клініці потрібно провести добу.

*У пакет Герніопластика не передбачено включення сітки та герніостеплера при лапароскопічному варіанті операції.

Жодних додаткових переплат!

Опис операції

У клініці Святої Катерини при цій патології операція може проводитись двома шляхами:

-відкритим

-лапароскопічним

Лапароскопічний варіант трохи дорожчий рахунок високотехнологічної сітки з антиадгезійним покриттям, а також використанням спеціального герніостеплера, яким фіксується імплант. Виконується це оперативне втручання за допомогою трьох проколів: перший 10-мм (5-мм) використовується для візуалізації операційного поля. перший і другий троакар – робітники, через які виконується дане оперативне втручання. Також для мінімізації доступу і кращого косметичного результату операції ми використовуємо методику міні-лапароскопії шляхом зміни 10-мм основного троакара на 5-мм троакар, а також одного з двох 5-мм так званих “робочих” троакарів на 3-мм. Це дозволяє отримати максимальний косметичний результат у поєднанні з протоколами швидкого відновлення, розробленими у нашій клініці.

Оперативне лікування пахвинної грижі відкритим методом проводиться за класичними техніками. Шви накладаються у вертикальному чи поперечному положенні.

Як що у вас з’явились запитання що до проведення операції, телефонуйте:

📞 (050) 728 7000

📞 (093) 728 7000

📞 (097) 728 7000

Особливості операції та відновлення

Лапароскопічний метод у порівнянні з відкритим варіантом операції відзначається меншою ймовірністю ускладнень і в поєднанні з новими розробленими нами протоколами швидкої реабілітацією: хворі виписуються на другу добу після оперативного втручання повністю відновлені. Терміни виписки зі стаціонару при лапароскопічному варіанті це 1 день, при традиційному, відкритому, 2-3 дні.

 Підготовка до операції

Перед оперативним лікуванням пахвинної грижі потрібно дотримуватися полегшеної дієти. Виключити: жирне та смажене, копченості, сосисково-ковбасні вироби, кондитерські вироби.

Напередодні хірургічного втручання – останній легкий прийом їжі увечері, також хворому виконується підготовка кишківника. З ранку не можна пити і їсти. Потрібно прийняти душ, видалити волосся з живота.

Відновлення після операції

Період відновлення може тривати 1-1,5 місяці. Весь цей час потрібно носити спеціальний бандаж.

Після операції пацієнт перебуває під наглядом лікаря. У перші години не можна вставати. Біль усувається знеболюючими препаратами, також призначаються антибіотики.

Якщо проводилася порожнинна, “відкрита” операція, то не можна вставати два дні.

Першого тижня проводяться регулярні перев’язки.

На два тижні виключено будь-які фізичні навантаження, навіть легкі. Навіть кашель може негативно позначитися на стані шва.

Харчуватися треба починати з рідкої їжі, потім у раціон вводять парове м’ясо та рибу, каші, фрукти та овочі.

Після повного формування післяопераційного рубця рекомендовано ЛФК для зміцнення спини, живота, стегон. Вправи підбирає лікар. Заняття проходять із бандажом на животі.

Згодом не можна піднімати тяжкості та займатися інтенсивними видами спорту. Корисною є скандинавська ходьба, піші прогулянки, легкий біг.

Запущена пахвинна грижа

При запущених пахвинних грижах виконується класичне оперативне втручання. До занедбаних випадків можна віднести: великі розміри грижі, ознаки утиску, часткова або гостра кишкова непрохідність внаслідок грижового дефекту, фіксація петель кишечника в грижовому мішку.

Пахвинна грижа після пологів

Вагітність та пологи підвищують ймовірність виникнення пахвинної грижі. Це зумовлено збільшенням тиску в черевній порожнині, розтягуванням пахового каналу, навантаженням на м’язи. Видалення пахової грижі – не категоричне протипоказання для вагітності в майбутньому, але ризик рецидиву все ж таки зростає. Якщо пахова грижа виникла під час вагітності, жінці рекомендують носити спеціальний бандаж у сфері випинання. До оперативного втручання вдаються лише у крайніх випадках

Хвороби, що можуть привести до грижі

Всі захворювання, що впливають на внутрішньочеревний тиск:

  • частий кашель,
  • бронхіальна астма,
  • хронічна обструктивна хвороба легень,
  • регулярні запори,
  • надмірна вага,
  • дисплазія сполучної тканини.

Запис на прийом

Цілодобово: 

📞 (050) 728 7000

📞 (093) 728 7000

📞 (097) 728 7000

📞 (048) 705 1033

Запитання та відповіді

Які наслідки пахвинної грижі?

Гостра (часткова) кишкова непрохідність.
Запальні процеси (флегмона) грижового мішка.
Пошкодження вмісту в мішку грижі та внаслідок перитоніт.

Чи потрібно оперувати грижу на ранніх стадіях?

Так, це дозволяє уникнути подальших ускладнень внаслідок збільшення грижового випинання.

Яка профілактика грижі?

Уникнути підвищення внутрішньочеревного тиску.
Обмежити важку працю. Спадковість (колагенопатія).
Своєчасне лікування урологічної патології (доброякісна гіперплазія передміхурової залози).

Наркоз повний чи місцевий?

При класичній пластиці все залежить від вибору пацієнта, лапароскопічна пластика виконується під загальним наркозом.

Зателефонувати