× Повна версія сайту
ua

Вакцинація Одеса

Провакцинуватися от COVID безкоштовно в Одесі ви можете у центрі вакцинації в клініці «Святої Катерини» за адресою: вул. Маршала Малиновського 61-Г. Вакцинація проходить в Україні вже півроку і Одеса не є винятком. Отримати щеплення від COVID в нашому місті може кожен бажаючий.

Як записатися на вакцинацію?

Це можна зробити в будь-який час доби. Запис через інфоцентр клініки за номерами:

📞 (048) 705 1033

📞 (050) 728 7000

📞 (093) 728 7000

📞 (097) 728 7000.

Увага, вакцинація в клініці “Св. Катерина” проходить тільки за попереднім записом.

Календар вакцинації

За даними 01.09 вакцинацію заплановано безстроково. Інформацію про назву та наявність вакцини уточнюйте додатково. Календар вакцинації оновлюється щомісяця.

Графік вакцинації Одеса

Вакцинація проводиться у жовтні за адресою вул. Малиновського 61-Г:

  • 11.10 с 12:00 до 14:00 
  • 12.10 с 11:00 до 13:00 
  • 13.10 с 11:00 до 13:00

За адресою проспект Шевченка 12/1:

  • 13.10  с 16.00 до 18.00
  • 15.10 с 16.00 до 18.00

Пункти вакцинації в Одесі знаходяться на вул. Малиновського 61-Г і на проспекті Шевченка 12/1 в клініці “Св. Катерина “. Графік вакцинації спланований згідно наявності вакцин в центрі.

Увага, точний час роботи пункту в центрі вакцинації уточнюйте в довідковій клініки!

Відповідаєм на ваші запитання

Клінічні рекомендації по вакцинації від коронавируса

Вакцинація від коронавируса рекомендується всім людям, від 18 років, незалежно від стану їх здоров’я.

Чи шкідлива вакцинація від коронавируса?

Вакцинація цілком безпечна і ефективна, що підтверджено масштабними дослідженнями ВООЗ.

Вакцинація від коронавируса – що не можна?

На період вакцинації немає будь-яких обмежень. Людина живе своїм звичайним життям.

Схема вакцинації від коронавируса

У кожної вакцини період вакцинації свій. Як правило це дві дози вакцини з проміжком в 15-29 днів. Для більш точної відповіді на це питання, вам потрібно ознайомитися з характеристиками тієї вакцини, якою будете робити цю процедуру.

Вакцинація від коронавируса обов’язкова чи ні?

Ні, вакцинація не обов’язкова. Однак вам слід врахувати, що вимога мати в наявності сертифікат вакцинованого стає повсюдним в самих різних сферах нашого життя.

Міжнародний сертифікат вакцинації від COVID

International Certificate of Vaccination

Після закінчення курсу вакцинації можна сформувати сертифікат в додатку “Дія” з QR кодом. Сертифікат про вакцинацію (паперовий варіант) можна отримати після завершення курсу вакцинації у свого сімейного лікаря по декларації. Ще сертифікат може бути названий паспортом вакцинації, проте, це не офіційна назва документа. Всього існують три форми сертифіката вакцинації: електронна, їх дві – внутрішній сертифікат і міжнародний. Третя форма – сертифікат на папері, – це міжнародний сертифікат, його видає ваш сімейний лікар. Міжнародний сертифікат вакцинації визнаний усіма країнами які входять у всесвітню організацію охорони здоров’я і країнами ЄС.

З 20 вересня 2021 року починає діяти постанова уряду про нові карантинні заходи. Згідно з постановою в ужиток вводяться два типи внутрішніх електронних COVID-сертифікатів – жовтий і зелений. Жовтий видається після першого щеплення, зелений після двох. Жовтий сертифікат діє – 120 днів, зелений 365 днів. Початок дії нових правил з моменту входження України в жовту зону.

Типи вакцин в центрі вакцинації «Святої Катерини»

У вересні проводиться вакцинація вакциною AstraZeneca (виробник Нідерланди, Корея). Розроблено біотехнологічною шведсько-британською компанією спільно з Оксфордським університетом. Кількість щеплень – 2. Період між першою і другою вакцинацією становить 1 місяць. Вакцина сертифікована ВООЗ, дозволена в країнах ЄС. Протягом всього терміну вакцинації в Одесі в клініці “Св. Катерини” можуть використовуватися і інші вакцини від COVID. Ось їх перелік:

Comirnaty / Pfizer-BioNTech – розробники: науково-дослідницька корпорація BioNTech (Німеччина) та фармакологічна компанія Pfizer (США). Рекомендовано ВООЗ для екстреного застосування. Pfizer-BioNTech є мРНК-вакциною проти COVID-19. Для отримання повної імунізації необхідно дві дози з інтервалом 21-28 днів.

CoronaVac / Sinovac Biotech – розробники: китайський фармацевтичний центр Sinovac Biotech Ltd. Інактивована вакцина. Рекомендовано ВООЗ для екстреного застосування. Для отримання повної імунізації необхідно дві дози з  інтервалом 14-28 днів.

Можливі й інші вакцини.

Вакцинація від Ковіда – робити чи ні?

Існують різні думки про користь щеплень від COVID. Наведемо фрагменти з авторитетних джерел:

Сайт ЮНІСЕФ (Unicef) – “Вакцини схвалені всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вони мають високу ефективність в запобіганні важкого розвитку хвороби “.

Сайт Бі-Бі-Сі – “як показують численні дослідження, навіть у тому випадку якщо щеплена людина захворіє Covid-19, найчастіше хвороба у нього протікає без будь-яких симптомів або – рідше – у відносно легкій формі”. Стаття “Однією вакцинацією вірус не перемогти”: чи захищає щеплення від передачі Covid-19 “.

На підставі цієї та іншої наявної інформації, рішення про вакцинацію цілком і повністю приймаєте ви, ми, в свою чергу, звертаємо вашу увагу на те, що коронавірус дуже небезпечна і підступна хвороба з непередбачуваним сценарієм розвитку, тому, має сенс, максимально підвищити свої шанси в боротьбі з нею. Для цього центр вакцинації в клініці “Св. Катерини “в Одесі, готовий надати вам безкоштовну допомогу з вакцинації від COVID. Телефонуйте, записуйтесь!

Зателефонувати