× Полная версия сайта
ua | ru

ІСТОРІЯ КЛІНІКИ

За 16 років безперервного розвитку Клініка Святої Катерини пройшла шлях від надання спеціализованої висококваліфікованої кардіологічної допомоги до багатопрофільного медичного сервісу 24 години на добу, 7 днів на тиждень. В 2003 році згідно з європейськими стандартами була впроваджена унікальна модель надання кардіологічної допомоги при інфаркті міокарду в Клініці Святої Катерини. Інтервенційна кардіологія надала можливість застосовувати якісно нові методи діагностики, лікування серцево-судинних захворювань і виконання складних інтервенційних хірургічних операцій. Завдяки міжнародному україно-болгарському проекту в Одесі було створено новий напрямок діагностики та лікування серцево-судинних захворювань на сучасному європейському рівні. Клініка Святої Катерини стала єдиною приватною спеціализованою клінікою на півдні України, яка надавала всю необхідну консультаційну, діагностичну, профілактичну та лікувальну допомогу в сфері кардіології та кардіохірургії.

Засновники клініки — видатні лікарі-кардіологи, учні та послідовники німецької школи кардіологів і кардіохірургів. Серед них — Олександр Чирков, професор, доктор медичних наук, який має величезний досвід роботи в провідних клініках Європи та Америки. Завдяки цій талантовитій людини сучасна кардіологія та кардіоваскулярна хірургія досягли тих висот, які існують у сьогоденні. Під керівництвом Олександра Чиркова в 1986 році вперше в Східній Європі була успішно проведена операція з трансплантації серця. Олександр Чирков довгі роки керував одним з найбільших і фундаментальних лікувальних центрів Європи — University Hospital St. Ekaterina в Софії (Болгарія).

Ідею розвитку кардіології та кардіохірургії в Одесі підтримав Дмитро Іоргачов, генеральний директор ПАТ «Одескабель». Саме завдяки Дмитру Іоргачову здійснили закупівлю дорогого обладнання для оснащення клініки. Створили швидку, чітку та легко контрольовану організацію лікувального процесу з безперебійним забезпеченням всім необхідним.

Від європейської клініки, разом з назвою, Клініка Святої Катерини отримала європейську модель надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги. Цінність моделі полягає в тому, що кардіологічну та кардіохірургічну допомогу надають згідно з світовими стандартами. З моменту первинного звернення в Клініку пацієнт знаходиться під постійним контролем свого лікуючого лікаря. Лікар проводить консультацію, виконує всі необхідні дослідження, в тому числі ангіографію коронарних і периферичних судин, а також, при необхідності, — балонну коронарну ангіопластику або стентування вражених судин. Саме такий підхід дозволяє надавати повноцінну та якісну медичну допомогу.

Клініка Святої Катерини – єдиний лікувальний заклад на півдні України, в якому 99 % інтервенційних процедур лікарі проводять через променеву артерію руки з мінімальним рентгенологічним навантаженням, що позбавляє пацієнта багатьох проблем і незручностей. Застосування передових процедур інтервенційної кардіології в сфері оперативної діагностики і лікування захворювань серцево-судинної системи допомогло зберегти найцінніше — тисячі життів. Для нас це — найважливіший результат.

З 2012 року Клініка Святої Катерини є лідером по проведенню операцій, що рятують життя людей з інфарктом міокарда, не тільки в нашому регіоні, але й в Україні в цілому. Клініка Святої Катерини була визнана «Кардіологічною клінікою року» в рейтингу «Народне визнання 2012».

Новим витком у розвитку Клініки Святої Катерини стало відкриття, в кінці 2012 року, сучасної Багатопрофільної Поліклініки №1 і Служби сімейної медицини «Сімейний лікар».

Відкритість, довіра, професіоналізм, наслідування світових стандартів медицини, індивідуальний підхід до кожного пацієнта в умовах комфорту європейського рівня — істинні цінності Клініки Святої Катерини.

В 2013 році Клініка Святої Катерини відкрила Службу швидкої медичної допомоги, яка була організована із урахуванням світових стандартів охорони здоров’я. Бригади швидкої допомоги Клініки є універсальними, виїжджають на виклики на сучасних реанімобілях найвищого класу «С». Тут працюють лікарі з багаторічним практичним досвідом. Спеціально навчені диспетчери єдиного колл-центру забезпечують швидкий прийом і обробку заявок на виклик.

Багато медичних досягнень було у Клініки і в 2016 році. На базі Багатопрофільної Поліклініки №1 відкрили перший сучасний пункт травматологічної допомоги ТРАВМПУНКТ 24/7 європейського рівня. В ньому цілодобово надають невідкладну медичну допомогу висококваліфіковані спеціалісти.

Інноваційні технології, використання найостанніших досягнень в сфері ендоваскулярної хірургії дозволили вивести ефективність медичної допомоги на новий рівень. В 2017 році Клініка зробила доступними найновіші досягнення сучасної медицини — відкрила нову службу Клініку ендоваскулярної хірургії. Інноваційний ангіографічний комплекс останнього покоління надав безмежні можливості для досконального дослідження та лікування кровоносних судин.

За роки своєї діяльності Клініка отримала визнання не тільки в Одесі, але й в багатьох регіонах України. Визнана «Підприємством року 2010» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга найкращих» на підставі даних Державного комітету статистики України та «EUROPEAN STANDART RAITING», отримала нагороду «Народне визнання» в номінації «Кардіологічна клініка року» в 2012 році. З 2012 року Клініка Святої Катерини займає перше місце в Україні за кількістю первинних черезшкірних коронарних втручань при гострому інфаркті міокарда, за даними Українського реєстру з інтервенційної кардіології.

За результатами державної акредитації, Клініка Святої Катерини отримала вищу акредитаційну категорію. Система менеджменту якості була визнана такою, що відповідає стандарту ISO 9001: 2008 (ДСТУ ISO 9001: 2009). За підсумками Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» Клініка удостоєна нагороди «Підприємство року 2015». За вагомий внесок в розвиток якісних медичних послуг, професіоналізм і самовіддачу персоналу — Клініка на протязі 4 років відмічена в рейтингу «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017/2018». В 2017 році Клініка Святої Катерини отримала нагороду Міжнародного економічного рейтингу в номінації «Підприємство року 2017» — Enterprise of the year 2017. «Підприємство року» — почесний статус, яким нагороджуються найкращі підприємства України за видатні досягнення в житті компанії. В 2018 році національний незалежний конкурс, мета якого виявити найкращі товари та послуги в економічній діяльності в України, відзначив Клініку премією «Вибір України 2018».

Активна участь у соціальному житті міста Одеси та забезпечення медичною допомогою наймасштабніших культурних проектів — важливий пріоритет Клініки. Служба швидкої медичної допомоги супроводжує Odesa International Film Festival з 2016 року, виступає медичним партнером свята радості та сміху «Одеська Гуморина». Щорічно спеціалісти Клініки надають медичну допомогу легендарному велосипедному раллі «100 кілометрів Поясом Слави».

Застосовуючи весь свій унікальний 16-річний досвід — 28 червня 2018 року, за адресою М. Малиновського, 61-Г, Клініка Святої Катерини втілила мрію тисяч пацієнтів про якісні медичні послуги. Свої двері для пацієнтів відкрила найбільша та унікальна для всього сектора національної системи охорони здоров’я — Лікарня Святої Катерини. Лікарня поєднала світовий досвід медицини та інноваційні технології. Медичний простір Лікарні Святої Катерини розрахований на повний цикл медичної допомоги: від цілодобового консультативно-діагностичного центру до ургентного багатопрофільного хірургічного стаціонару, який спеціалізується на проведенні малотравматичних і традиційних хірургічних втручань. Лікарня має унікальні для півдня України Центр ендоваскулярної хірургії та Центр лікування інсульту із застосуванням селективної тромболітичної терапії та мікротромбектомії.

(Русский) Почему выбирают клинику святой Екатерины

Досягнення і нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».