× Полная версия сайта
ua | en| ru

НАПРЯМКИ

Поликлинические услуги
КАРДИОЛОГИЯ
Диагностика
Семейная медицина
СКОРАЯ МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ
Женские болезни
Варикозная болезнь
Болезни сердца

Назва послуги

МНОГОПРОФИЛЬНАЯ БОЛЬНИЦА
МНОГОПРОФИЛЬНАЯ БОЛЬНИЦА
МНОГОПРОФИЛЬНАЯ ПОЛИКЛИНИКА
МНОГОПРОФИЛЬНАЯ ПОЛИКЛИНИКА
ШВИДКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА
ШВИДКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА
КЛІНІКА КАРДІОЛОГІЇ
КЛІНІКА КАРДІОЛОГІЇ

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Світові стандарти медицини

Медицина світових стандартів, європейський рівень комфорту і високі нормативи обслуговування, далеко не повний список переваг, якими може пишатися Клініка Святої Катерини. Справжня гордість Клініки – професійний колектив з колосальним досвідом у наданні медичних послуг. Командна і згуртована робота наших лікарів – це правильний підхід в наданні рятівної медичної допомоги на високому рівні.

Персональна медична допомога

Для нас важливо, щоб всі, хто звертається в Клініку Святої Катерини, розуміли, що ніколи не зіткнуться з байдужим і формальним ставленням до своїх проблем. Прийшовши в Клініку Святої Катерини, Ви довіряєте нам головне – здоров’я і життя. Своє життя, або близької Вам людини. Всі співробітники усвідомлюють відповідальність за пацієнта і за медичною картою бачать конкретну людину і долю.

Унікальний досвід

У медицині важливою є довіра і віра в успіх. Наша незламна віра в успіх заснована на професіоналізмі всього медичного персоналу, довірі до думки колег і сучасному підходу в лікуванні. Завдяки спільним зусиллям ми вдосконалюємося: володіння професійними компетенціями, використання найсучасніших досягнень і технологій в Клініці Святої Катерини унікальні не тільки для приватної медицини, а й для всього сектора національної системи охорони здоров’я.

МЕДИЧНІ ПОЛІСИ

ВІДГУКИ ПРО КЛІНІКУ

Найщиріша глибока вдячність Клініці Святої Катерини за благородну акцію «Тиждень Доброго Здоров'я», за оперативну реакцію на моє прохання про консультації, що не входить в стандартний акційний перелік, за ввічливість і люб'язність персоналу. Особлива вдячність хірурга Іванісову Олександру Миколайовичу, який докладно, професійно, ясно і з безмежним терпінням дав мені необхідні рекомендації. З повагою Євсєєва Надія Олександрівна

Несколько лет назад, мужу на работе оформили страховку этой клиники. Наша семья полюбила Екатерину. Когда впервые вызывали скорую для ребенка, оператор сообщила что бригада выехала, а уже потом попросила более подробно описать что произошло. Когда положили трубку, скорая уже была возле подъезда. Прошло минут 5. С тех пор мы уже сами покупаем страховки. Каждый раз отзывчивые врачи, а главное - профессионалы своего дела. Спасибо вам огромное!

Огромное спасибо за Ваш прекрасный отзыв! Для нас не может быть лучшего комплимента, чем тот факт, что Вы являетесь нашим постоянным клиентом уже на протяжении многих лет…

Огромная благодарность ГУЦУЛЮК ВИТАЛИЮ ГРИГОРЬЕВИЧУ,Врач-хирург,эндоскопист,который профессионально,ответственно провёл обследование,а в последствии и операцию,благодаря наличию развитой интуиции и способности к анализу и синтезу фактов,обладание высокой техникой исполнения необходимых действий-всё прошло отлично! Так же спасибо Врачу Горбунову А.Г. ,сестре-ассистенту Кравченко Л.Г.-спасибо Вам за высокие моральные качества,такие как гуманность и верность долгу!!!

Благодарим Вас, что нашли время поделиться впечатлением от посещения Клиники. Мы искренне рады, что Вы остались довольны сервисом, а также профессионализмом и доброжелательностью нашего персонала.

Дуже сподобалася сімейний лікар Савельєва Аліна Валеріївна, уважна, грамотна, чуйна, спокійна. Величезне спасибі за ваш професіоналізм! І окреме спасибі всьому персоналу за чуйність, і уважність

Новини та події

АДРЕСА ОТДЕЛЕНИЙ

КЛИНИКА КАРДИОЛОГИИ
проспект Шевченко, 12/1
График работы: Пн-Пт 08:00-18:00 Сб-Вс 9:00-16:00
КЛИНИКА ИНТЕРВЕНЦИОННОЙ КАРДИОЛОГИИ
Лидерсовский бульвар, 11
График работы: Пн-Пт 09:00-16:00
КЛИНИКА ЭНДОВАСКУЛЯРНОЙ ХИРУРГИИ
Маршала Малиновского, 61-Г
График работы: Пн-Пт 09:00-16:00
МНОГОПРОФИЛЬНАЯ БОЛЬНИЦА
Маршала Малиновского, 61-Г
График работы: Круглосуточно
МНОГОПРОФИЛЬНАЯ ПОЛИКЛИНИКА №1
проспект Шевченко, 12/1
График работы: Пн-ПТ 8.00-20.00 Сб-Вс 9:00-16:00
СЕМЕЙНЫЙ ВРАЧ 24/7
проспект Шевченко, 12/1
График работы: Пн-Вс 08:00-18:00
КЛИНИКА СОСУДИСТОЙ ХИРУРГИИ
проспект Шевченко, 12/1
График работы: Пн-Пт 08:00-18:00
ТРАВМПУНКТ 24/7
Маршала Малиновского, 61-Г
График работы: Круглосуточно
СКОРАЯ МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ
Маршала Малиновского, 61-Г
График работы: Круглосуточно
МЕДИЦИНСКОЕ СТРАХОВАНИЕ
Маршала Малиновского, 61-Г
Пн-Пт 9.00-18.00
МЕДИЦИНСКОЕ СТРАХОВАНИЕ
Проспект Шевченко 12/1
Пн-Пт 8.00-20.00 Сб-Вс: 9.00-16.00
МЕДИЦИНСКОЕ СТРАХОВАНИЕ
проспект Небесной Сотни 2
Пн-Вс: 10.00-22.00