× Повна версія сайту
ua

Центр ОРТОПЕДІЇ І ТРАВМАТОЛОГІЇ

 • Діагностика за допомогою високотехнологічного обладнання експертного класу останнього покоління
 • Екстрена допомога 24/7 при травмах
 • Малоінвазивні артроскопические операції
 • Ендопротезування суглобів
 • Мелалоостіосінтез

Ендопротезування суглобів

 • Ендопротезування суглобів – це заміна зруйнованого суглоба на штучний, який повністю відтворює анатомічну форму здорового суглоба. Ендопротезування дозволяє відновити максимально допустимий обсяг рухів в суглобі, усуває больовий синдром, дозволяє повернутися до активного способу життя.
 • Тільки професійний хірургічний інструментарій
 • Ультрасучасні наркозні системи з можливістю контролю параметрів і глибини наркозу
 • Широкий асортимент якісних і безпечних імплантів провідних європейських і американських виробників, індивідуальний підбір під кожного пацієнта

Рентген і консультація ортопеда-травматолога

 • Оптимальний комплекс, який дозволить вам отримати не тільки вичерпну консультацію вузькопрофільного фахівця, а й оперативно пройти необхідне обстеження
 • Ми використовуємо рентген-діагностику з мінімальним променевим навантаженням
 • Обстеження проводять кваліфіковані та досвідчені лікарі, які пройшли міжнародну стажування
 • При необхідності, потужності центру травматології та ортопедії Клініки Святої Катерини дозволяють негайно надати медичну допомогу і будь-яке оперативне втручання в район пошкоджених суглобів.

МРТ колінного суглоба

 • МРТ коліна призначають, щоб визначити, чи є потреба в більш дорогому і складному методі втручання в діяльність колінного суглоба. Це дозволяє знизити витрати пацієнта на подальше лікування.
 • Рекомендована потужність апарату МРТ для діагностики захворювань колінних суглобів повинна бути не менше 1.5 Тесла.
 • Наш діагностичний центр оснащений апаратом МРТ останнього покоління Siemens AERA 1.5 Tесла і ендоскопічним обладнанням Hi-End класу.
 • При необхідності, пацієнт може відразу пройти всі необхідні процедури, пов’язані з лікуванням, наприклад артроскопію.

Послуги

Консультация ортопеда-травматолога 600 грн
Повторная* консультация ортопеда-травматолога 400 грн
Консультация ортопеда-травматолога на выезде (в пределах города Одессы) 1300 грн

Фахівці

Новиков Михаил Олегович

Ведущий ортопед-травматолог

Подробнее

Ажинов Евгений Юрьевич

Ортопед-травматолог

Подробнее

Ткачев Родион Васильевич

Ортопед-травматолог

Подробнее
Запис до лікаря

Центр ортопедії і травматології - найсучасніший на півдні України. Фахівці Клініки надають комплексну допомогу пацієнтам з травмами та захворюваннями опорно-рухової системи: діагностика, безопераційне лікування суглобів, артроскопія, ендопротезування і реконструкція.

ВІДГУКИ ПРО КЛІНІЦІ

Свекру ставили стент около 2-х недель назад. Сейчас все нормально, слава Богу вовремя обратились к вашим врачам, а то не знаю, как могло бы быть. Спасибо медперсоналу за терпение. Всех благ и с наступающими праздниками Вас!

Спасибо за прекрасный и эмоциональный отзыв! Нам очень приятно и важно знать, что наши старания замечают.

Очень благодарна врачам Скорой помощи. Не раз выручали семью в экстренных случаях. Очень внимательные и профессиональные специалисты. 
Пришлось пройти обследование, довольно серьезное, по большой программе...

Огромное спасибо за Ваш прекрасный отзыв! Для нас не может быть лучшего комплимента, чем тот факт, что Вы являетесь нашим постоянным клиентом уже на протяжении многих лет…

В многопрофильной поликлинике #1 посещала гинеколога, эндокринолога и ЛОР врача. Всем осталась очень довольна. Внимательные и отзывчивые врачи. Отвечают на все вопросы. Лечение назначают адекватное и только в том случае если оно действительно нужно. Очень удобно что сразу можно сдать анализы. Спасибо Вам за прекрасно подобранный персонал и теплую атмосферу!

Огромное спасибо за Ваш прекрасный отзыв! Для нас не может быть лучшего комплимента, чем тот факт, что Вы являетесь нашим постоянным клиентом.

Попала по страховке с работы беременной, такое щепетильное отношение, проверили все,чтобы исключить отклонений в беременности и вот приезжает также доктор через 2 года только к моему ребенку, отношение и профессионализм на 10+++++++

Огромное спасибо за Ваш прекрасный отзыв! Для нас не может быть лучшего комплимента, чем тот факт, что Вы являетесь нашим постоянным клиентом уже на протяжении многих лет…

Зателефонувати