× Полная версия сайта
ua | ru

Новий хірургічний стаціонар в Одесі в Клініці Святої Катерини 

Що таке хірургія?

Хірургія забезпечує лікування захворювань і травм з використанням оперативних методик.

У Клініці Святої Катерини можна отримати повний обсяг хірургічної допомоги.  Центр  хірургії працює за двома великими напрямками: планові хірургічні операції та невідкладна хірургічна допомога.

Центр хірургії Клініки Святої Катерини проводить екстрені, ургентні та планові хірургічні втручання при гострих і хронічних захворюваннях у дорослих пацієнтів.

Коли може знадобитися допомога хірурга

Існують захворювання, які неможливо вилікувати за допомогою консервативних методів. У цьому випадку робота хірурга допомагає успішно вирішити ситуацію і повернути якість життя.

Термінове втручання хірурга потрібно також у критичних станах, які загрожують здоров’ю та життю людини.

У Клініці Святої Катерини існує  власна система  надання медичної допомоги:  Служба швидкої допомоги, цілодобовий Діагностичний центр, найсучасніший стаціонар  , амбулаторно-поліклінічна служба. Тут працюють кращі фахівці, є унікальні можливості для діагностики та лікування хірургічних планових та ургентних пацієнтів.

Когда обращаться к хирургу ?

Запис на консультацію

Напрямки діяльності Центру хірургії

Планова хірургія

 • Планова хірургічна допомога відноситься до всього спектру медичної допомоги — від невеликих операцій на поверхневих тканинах до складних реконструктивних операцій.

  У Центрі хірургії працюють фахівці різних профілів: хірурги, травматологи, судинні хірурги, гінекологи, урологи, нейрохірурги. Всього — 19 основних напрямків хірургії. Це дозволяє проводити комбіновані операції командою фахівців різного профілю.

  Таким чином, у ході однієї операції можна вирішити різні проблеми пацієнта і досягти високої результативності оперативного лікування.

  У Клініці Святої Катерини в плановому порядку можна отримати якісну інтегровану хірургічну допомогу для лікування різних захворювань:

   

   

   

 • пухлини м’яких тканин;
 • хірургія шиї (операції на щитоподібній залозі);
 • торакальна хірургія (органів грудної клітини);

Абдомінальна хірургія — всі види операцій на органах черевної порожнини:

 • грижі передньої черевної стінки будь-яких локалізацій і внутрішні грижі;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту (пухлини кишківника);
 • захворювання гастродуоденальної зони (шлунок, 12-пала кишка);
 • баріатрична хірургія (лікування ожиріння);
 • хірургія жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, печінки й підшлункової залози (Жовчокам’яна хвороба)
 • хірургія заочеревинного простору;
 • операції на нирках, надниркових залозах;
 • пухлини заочеревинного простору.

Завдяки високій кваліфікації та інноваційному обладнанню, фахівці Клініки Святої Катерини допомагають вирішувати найскладніші проблеми зі здоров’ям. Лікарі-хірурги Клініки нерідко беруться за пацієнтів, від яких відмовилися в інших медичних установах, і успішно проводять операції.

Плановая хирургия в Одессе

Ургентна хірургія

Клініка Святої Катерини володіє сучасним медичним обладнанням для надання комплексної допомоги у невідкладних станах, які вимагають оперативного хірургічного втручання.

Часто за кваліфікованою хірургічною допомогою звертаються пацієнти з гострими захворюваннями, які входять в так звану «ургентну сімку». Це група патологій, які несуть загрозу життю пацієнта і вимагають невідкладного хірургічного втручання.

Захворювання, за яких необхідна ургентна хірургія:

 • гострий апендицит;
 • гострий панкреатит;
 • гострий холецистит;
 • кишкова непрохідність;
 • шлунково-кишкова кровотеча;
 • перфорація виразки шлунку і перитоніт;
 • позаматкова вагітність.

Отримати консультацію

Самое высокотехнологичное оборудование, которое существует в арсенале современной медицины, представлено в Клинике Святой Екатерины.

Применение современных лучевых методов (УЗД, КТ, МРТ),

ендоскопічних методів, експрес-лабораторних методик значно пришвидшують час і підвищують точність розпізнавання більшості екстрених і ургентних захворювань.

Головне, що все це обладнання використовується нашими фахівцями цілодобово, а не в короткі години денної консультації.

Проводиться мультидисциплінарне обстеження пацієнта, до якого залучаються не тільки черговий лікар, а й реаніматолог, анестезіолог, терапевт, кардіолог, хірург. На спільному консиліумі виробляється ефективна стратегія лікування пацієнта.

Для оперативного лікування ургентних захворювань не завжди потрібні відкриті операції. Фахівці Клініки Святої Катерини широко використовують малотравматичні ендоскопічні й лапароскопічні методики для зупинки кровотеч і усунення гострих станів.

Хирургия при неотложных состояниях

Відновлювальна хірургія

Фахівці Клініки Святої Катерини проводять реконструктивні операції для відновлення функцій і властивостей повністю або частково втрачених внутрішніх органів.

Такі види оперативних втручань актуальні, зокрема, після операцій онкологічного напряму, на жовчовивідних шляхах та у кишківнику.

Операції з відновлення допомагають повернути пацієнтові радість повноцінного життя. Це складний розділ хірургії, який вимагає високої майстерності, тому що ніколи не буває однакових операцій. Кожна операція унікальна і в кожному випадку лікарі Клініки розробляють індивідуальний план дій.

Клініка хірургії: технології та методи лікування 

У Клініці Святої Катерини представлені всі сучасні методи хірургії з арсеналу інноваційної медицини:

 • лапароскопія;
 • ендоскопія;
 • лазерні технології.

Фахівці Клініки орієнтуються на максимально широке застосування малоінвазивних методів, навіть в складних випадках. Загальна стратегія спрямована на те, аби пришвидшити процес надання хірургічної допомоги, мінімізувати травматичність та скоротити час перебування пацієнта в стаціонарі.

Великий спектр складних проблем зі здоров’ям у Клініці Святої Катерини можна вилікувати за допомогою хірургії одного дня. Сучасні малоінвазивні напівамбулаторні методи дозволяють за короткі терміни прооперувати пацієнта і швидко повернути його до звичного способу життя.

У Клініці впроваджено концепцію активного лікування, яка дозволяє не тільки ефективно боротися з хворобами, а й істотно знижує витрати на лікування. 90% всіх операцій проводяться за допомогою малоінвазивних методів.

Переваги хірургічного лікування в Клініці Святої Катерини 

 • Унікальне обладнання експертного класу 

У Клініці Святої Катерини діагностика проводиться на найсучаснішому обладнанні експертного класу (КТ, МРТ, рентген, УЗД, ендоскопія). У Клініці існує спеціальний відділ, який проводить моніторинг всіх новинок у сфері медичного обладнання, налагоджена співпраця з провідними компаніями-виробниками апаратури та хірургічного обладнання. Найперспективніші новинки апробуються хірургами Клініки Святої Катерини.

 • Високий рівень безпеки хірургічних операцій 

Комплекс дезінфікуючих заходів в Клініці Святої Катерини складається з декількох етапів, які забезпечують 100% безпеку і відсутність ризику інфікування пацієнта. Встановлена багаторівнева система стерилізації: газова, термічна й озонова стерилізація, які дублюють одна одну.

 • Ефективна реанімація 

Відділення реанімації оснащено реанімаційним обладнанням провідних виробників медичної техніки Chirana і General Electric. Це найсучасніша дихальна апаратура, монітори для визначення параметрів пацієнтів, інфузомати. Сучасне обладнання, висока кваліфікація лікарів дозволяють вести пацієнтів з будь-якою патологією і ступенем важкості захворювання.

 • Найсучасніший стаціонар на півдні України 

Клініка Святої Катерини — багатопрофільний медичний центр, який об’єднує досвід європейської медицини і високу кваліфікацію персоналу, включає всі види діагностики, цілодобовий і денний стаціонар, можливість отримати консультації лікарів-фахівців 53 медичних напрямків, ургентну допомогу, оперативне втручання (відкриті, лапароскопічні та ендоскопічні операції).

Пацієнтів забезпечуються всім необхідним: медикаментами, засобами гігієни, білизною та лікарняним одягом. Впровадження концепції активного лікування пришвидшило час перебування в стаціонарі до 1-3 днів (в залежності від захворювання).

У Клініці Святої Катерини вам нададуть кваліфіковану і найсучаснішу хірургічну допомогу.

Записатися на консультацію до лікаря-хірурга в Одесі й уточнити вартість операцій можна цілодобово за телефонами: +38 (048) 705-1033, (048) 728-7000, (050) 728-7000,   (093) 728-7000, (097) 728-7000

Вартість послуг у Центрі хірургії 

Название процедурыСтоимость, грн
Первичная консультация хирурга500
Вторичная консультация хирурга300
Консультации хирурга на выезд1000

Відгуки по Центр хірургії

Залишити відгук

Обязательное поле

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати