× Повна версія сайту
ua

ЦЕНТР ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ

У Клініці Святої Катерини експертна загальна хірургія представлена ​​плановою та ургентною допомогою 24/7

У Клініці Святої Катерини можна отримати повний обсяг хірургічної допомоги. Робота хірургічного відділення будується із двох великих напрямків: планові хірургічні операції та невідкладна хірургічна допомога.

Відділення хірургії Клініки Святої Катерини проводить екстрені, термінові та планові хірургічні втручання при гострих та хронічних захворюваннях у дорослих пацієнтів.

Планова хірургія

Планова хірургічна допомога стосується всього спектра медичної допомоги – від невеликих операцій на поверхневих тканинах до складних операцій.

У відділенні хірургії працюють спеціалісти різних профілів: хірурги, травматологи, судинні хірурги, гінекологи, урологи, нейрохірурги тощо. – всього представлено 15 основних напрямів хірургії. Це дозволяє проводити комбіновані операції бригадою спеціалістів різного профілю.

Таким чином, в ході однієї операції можна розв’язувати різні проблеми пацієнта та досягти високої результативності оперативного лікування.

У Клініці Святої Катерини в плановому порядку можна отримати якісну інтегровану хірургічну допомогу за різних захворювань:

 • Непрохідність стравоходу (запального та пухлинного характеру);
 • Грижі стравохідного отвору діафрагми, ГЕРХ;
 • Оперативні втручання за надмірної ваги: ​​рукавна резекція шлунка;
 • Виразкова хвороба пухлини шлунка та дванадцятипалої кишки;
 • Запальні та пухлинні захворювання тонкої та товстої кишки;
 • Хірургія печінки жовчних проток незалежно від рівня складності хвороби;
 • Хірургічне лікування деструктивного панкреатиту;
 • Лікування цирозу печінки: втручання при ускладненнях цирозу печінки, лікування декомпенсованої портальної гіпертензії ендоскопічним методом на рівні стравоходу, а також відеоендоскопічні проксимальні резекції шлунка, емболізація селезінкових судин та спленектомії при тромбоци;
 • Хірургічне лікування захворювань прямої кишки: відкритим та лапароскопічним методом при онкопатології, комбіновані втручання з використанням лазерних технологій при гемороїдальній хворобі, операції при парапроктиті та хронічних свищах;
 • Хірургічне лікування гриж передньої черевної стінки різного ступеня тяжкості різними методами доступу (лапароскопічним, відкритим методом);
 • Інфіковані захворювання м’яких тканин та шкіри.

Отримати консультацію хірурга

Невідкладна хірургія

Клініка Святої Катерини має сучасне медичне обладнання для надання комплексної допомоги при невідкладних станах, які вимагають невідкладного хірургічного втручання.

Найчастіше за кваліфікованою хірургічною допомогою звертаються пацієнти з гострими захворюваннями, які входять до так званої «ургентної сімки» — це група патологій, які несуть загрозу життю пацієнта та вимагають невідкладного хірургічного втручання.

Захворювання при яких потрібна екстрена хірургія:

 • Апендицит (запалення апендикса);
 • Ущемлені грижі;
 • Кишкова непрохідність;
 • Шлунково-кишкова кровотеча;
 • Перфорації порожнистих органів, перитоніт;
 • Внутрішньочеревна кровотеча, включаючи патологію малого тазу у жінок.

Отримати консультацію хірурга

Відновлювальна хірургія

Фахівці Клініки Святої Катерини проводять реконструктивні операції для відновлення функцій та властивостей повністю або частково втрачених внутрішніх органів.

Такі види оперативних втручань актуальні, зокрема після операцій з приводу онкологічних захворювань, після втручань на жовчовивідних шляхах і в кишківнику.

Відновлювальні операції допомагають повернути пацієнта до повноцінного життя. Це складний розділ хірургії, який потребує високої майстерності, бо ніколи не буває однакових операцій. Кожна операція є унікальною по-своєму, і в кожному випадку лікарі Клініки розробляють індивідуальний план дій.

Отримати консультацію хірурга

У Клініці Святої Катерини представлені всі сучасні методи хірургії з арсеналу інноваційної медицини:

лапароскопія;
ендоскопія;
лазерні технології.

Найвище технологічне обладнання, яке існує в арсеналі сучасної медицини, представлене в Клініці Святої Катерини.

 • Застосування сучасних променевих методів (УЗД, КТ, МРТ), ендоскопічних методів, експрес-лабораторних методик значно скорочує час і підвищує точність розпізнавання більшості екстрених та термінових захворювань.Головне, що все це обладнання доступне для використання цілодобово, а не в короткий час денного прийому.
 • Проводиться мультидисциплінарне обстеження пацієнта, до якого залучаються як черговий лікар, а й реаніматолог, анестезіолог, терапевт, кардіолог, хірург. На спільному консиліумі виробляється ефективна стратегія лікування пацієнта.
 • Для оперативного лікування ургентних захворювань не завжди потрібні відкриті операції. Фахівці Клініки Святої Катерини широко використовують малотравматичні ендоскопічні та лапароскопічні методики для зупинки кровотеч та усунення гострих станів.

Переваги хірургічного лікування у Клініці Святої Катерини

Унікальне обладнання експертного класу

У Клініці Святої Катерини діагностика проводиться на найсучаснішому обладнанні експертного класу (КТ, МРТ, рентген, УЗД, ендоскопія). У Клініці існує спеціальний відділ, який проводить моніторинг усіх новинок у сфері медичного обладнання, налагоджено співпрацю з провідними компаніями-виробниками апаратури та хірургічного обладнання. Найперспективніші новинки апробуються хірургами Клініки Святої Катерини

Високий рівень безпеки хірургічних операцій

Комплекс, що дезінфікує заходів у Клініці Святої Катерини включає кілька етапів, які забезпечують 100% безпеку та відсутність ризику інфікування пацієнта. Встановлено багаторівневу систему стерилізації, яка включає газову, термічну та озонову стерилізацію, які дублюють один одного.

Ефективна реанімація

Відділення реанімації оснащене реанімаційним обладнанням провідних виробників медичної техніки Chirana та General Electric: найсучаснішою дихальною апаратурою, моніторами для визначення параметрів пацієнтів, інфузоматами. Сучасне оснащення, висока кваліфікація лікарів дозволяють вести пацієнтів із будь-якою патологією та ступенем тяжкості захворювання.

Найсучасніший стаціонар на півдні України

Лікарня Святої Катерини — багатопрофільний медичний центр, який поєднує світовий досвід медицини та високу кваліфікацію персоналу, включає всі види діагностики, цілодобовий та денний стаціонар, можливість отримати консультації лікарів-фахівців 53 медичних напрямків, ургентну допомогу, виконати відкриті, лапароскопічні та енд.

Пацієнти в Лікарні забезпечуються всім необхідним: медикаментами, засобами гігієни, постільною білизною та лікарняним одягом. Впровадження концепції активного лікування скоротило час перебування у стаціонарі до 1-3 днів, залежно від захворювання.

Отримати консультацію хірурга

Наші спеціалісти:

Лікар-хірург, заступник головного лікаря з лікувальної роботи: Бабинець Юрій Володимирович, досвід роботи понад 26 років.

Проведення відкритих та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини, хірургія гриж, хірургія невідкладних станів, амбулаторно-поліклінічна хірургія, онкохірургія.

Лікар-хірург, завідувач операційного блоку та відділення хірургічного профілю: Осипенко Олег В’ячеславович, досвід роботи понад 30 років.

Напрямок діяльності – хірургічна гастроентерологія; широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; координатор напряму хірургічної корекції станів, пов’язаних з фіброзом печінки, ускладненого порушенням порто-кавального протоку крові; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планова та ургентні хірургічні операції – загальна хірургія, абдомінальна хірургія, онкохірургія.

Лікар-хірург, онкохірург, проктолог – Галимон Михайло Михайлович, досвід роботи понад 6 років.

Напрямки діяльності – широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; колопроктологічні втручання; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планові та ургентні хірургічні втручання – загальна хірургія, онкохірургія, проктологія.

Лікар-хірург, хірург-онколог вищої категоріїМаксимовський В’ячеслав Євгенович, досвід роботи понад 20 років.

Напрямки діяльності – онкохірургія; онкодерматологія; хірургія пухлин м’яких тканин; широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних операцій при пухлинному ураженні органів черевної порожнини та малого тазу; консультації онкохворих для визначення тактики лікування; визначення показань до оперативного лікування; консультації та амбулаторне видалення новоутворень шкіри та м’яких тканин; планові та ургентні хірургічні операції: загальна хірургія, хірургія жовчнокам’яної хвороби, гриж передньої черевної стінки.

Лікар-хірург, гастроентерологіяВойтишин Володимир Васильович, досвід роботи понад 30 років.

Напрями діяльності – хірургічна гастроентерологія; мамологія; широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планова та ургентні хірургічні операції – загальна хірургія, абдомінальна хірургія, онкохірургія.

Отримати консультацію хірурга

ІНФО-ЦЕНТР КЛІНІКИ:

 +38 (048) 705 1033

 +38 (050) 728 7000

+38 (093) 728 7000

 +38 (048) 728 7000

 +38 (097) 728 7000

ФАХІВЦІ

Досягнення та нагороди

ЦЕНТР ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ - 4 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
ЦЕНТР ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ - 5 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
ЦЕНТР ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ - 6 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
ЦЕНТР ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ - 7 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати