× Повна версія сайту
ua

Запис на консультацію

Запишіться на консультацію, і ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Виклик швидкої допомоги в Одесі

Приватна швидка допомога в Одесі.
Рівень "С" оснащення бригад.
Приїжджаємо за 10 хвилин.

Виклик швидкої допомоги

У багатьох випадках від того, наскільки оперативно і професійно надається пацієнтові швидка медична допомога, залежить життя і здоров’я людини. В екстрених ситуаціях, коли життю людини загрожує небезпека, швидка медична допомога — єдине вірне рішення. Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини з єдиним номером з мобільного безкоштовно: 3-103, або  (048) 728 0000   (048) 705 3333  працює 24 години на добу для надання екстреної та невідкладної медичної допомоги.

Швидка медична допомога Клініки Святої Катерини включає:

 • виїзд швидкої допомоги для дітей та дорослих;
 • здійснення міжлікарняних транспортувань пацієнтів по Україні та за кордон;
 • чергування бригади швидкої допомоги на масових заходах;
 • медичний супровід пацієнта, обстеження;
 • госпіталізація в профільні відділення стаціонарів міста будь-якої форми власності.

Диференційований підхід до дзвінків при їх надходженні дозволяє оптимізувати роботу служби і надавати саме ту медичну допомогу, яка потрібна в даний момент пацієнтові.

Служба екстреної (невідкладної) допомоги покликана реагувати на конкретний випадок, який представляє загрозу життю і здоров’ю і вимагає термінового втручання. Для своєчасного і швидкого прибуття бригади швидкої допомоги на виклик необхідно повідомити диспетчеру швидкої допомоги з мобільного безкоштовно: 3-103, або +38-048-728-0000, спокійно і виразно, такі дані: ПІБ пацієнта, вік, домашня адреса (із зазначенням під’їзду та поверху ), що трапилося.

Бригади екстреної (невідкладної) допомоги Клініки Святої Катерини, які приїжджають на виклик, володіють усіма навичками надання екстреної медичної допомоги при станах, загрожуючих життю. Служба оснащена реанімобілями класу «С» (найвищий клас автомобілів швидкої медичної допомоги) з найсучаснішим медичним обладнанням відповідно до вітчизняних і світових вимог охорони здоров’я.

Наказом МОЗ України №370 від 01.06.2009 «Про єдину систему надання екстреної медичної допомоги» визначено перелік випадків, коли надається екстрена (невідкладна) медична допомога.

Не завжди хворому необхідна саме «швидка» допомога. Найчастіше потрібна кваліфікована консультація сімейного лікаря, який може призначити курс лікування, визначити обсяг необхідного діагностичного обстеження, виписати лист непрацездатності. Швидка допомога інформує сімейного лікаря, про здійснення виїзду до пацієнта, що перебуває під наглядом у сімейного лікаря. Після чого сімейний лікар підключається до процесу лікування і реабілітації пацієнта. У випадки важкого стану пацієнта і при необхідності госпіталізації сімейний лікар може викликати бригаду швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини.

Така модель організації роботи служби швидкої допомоги та служби сімейної медицини дозволяє надавати медичну допомогу максимально якісно і в найкоротші терміни, від чого виграє перш за все Пацієнт.

За роки роботи швидкої медичної допомоги нараховуються тисячі виїздів. Щоб користуватися послугами служби швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини, радимо ознайомитися з умовами полісів медичного страхування або придбати одну з Програм здоров’я.

Пояснення  щодо чинних Правил надання екстреної медичної допомоги

Шановні пацієнти Клініки Святої Катерини!

Інформуємо Вас про діючі Правила надання екстреної медичної допомоги. З січня 2021 року в Україні застосовується новий підхід щодо надання екстреної медичної допомоги громадянам України. Основна мета даної ініціативи – зниження рівня смертності, так як встановлюється пріоритет для пацієнтів у критичному  стані.

У зв’язку з цим  звернення діляться на:

 • критичні,
 • екстрені,
 • не екстрені,
 • непрофільні.

Детальніше про відмінності звернень і нормативи прибуття бригад швидкої медичної допомоги

Стан пацієнта, причини і обставини виклику визначає диспетчер Служби швидкої допомоги. Залежно від обставин події і відрізняється норматив прибуття бригади швидкої допомоги.

Ранжування пацієнтів за категоріями звернень:

 1. Пацієнт в критичному стані. Йдеться про стани, які безпосередньо загрожують життю – відсутність дихання, неефективне дихання, сильна кровотеча і стани обумовлені впливом зовнішніх чинників (удар струмом, блискавкою тощо), інтоксикацією і отруєнням, або загостренням гострих і хронічних захворювань. В такому випадку норматив прибуття бригади швидкої медичної допомоги складе 10 хвилин з моменту отримання диспетчером звернення пацієнта*.
 2. Пацієнт в екстреному стані. Екстрений стан пацієнта – несе загрозу життю і здоров’ю і може різко погіршитися в разі несвоєчасного надання допомоги. Такі стани супроводжуються порушенням свідомості, ознаками кровотечі, ознаками гострого коронарного синдрому, розладами дихання, іншими екстреними ознаками або можуть бути обумовлені тими ж факторами, що і в критичних випадках. Максимальний час очікування бригади швидкої медичної допомоги має становити не більше 20 хвилин з допустимим перевищенням зазначеного нормативу*.
 3. Категорія не екстрених. Йдеться про виклики, коли стан пацієнта не є невідкладним, а відстрочка надання медичної допомоги не призведе до погіршення стану здоров’я. В такому випадку диспетчер служби рекомендує оформити виклик сімейного лікаря Клініки на виїзді, звернутися до лікаря, який надає первинну медичну допомогу.
 4. Непрофільних звернення. Йдеться про хворих, стан яких не є невідкладним. Диспетчер рекомендує звернутися до лікаря, який надає первинну медичну допомогу, з яким укладена декларація**.

* З огляду на можливість виникнення обставин, що не залежать від організації системи надання медичної допомоги, допускається перевищення зазначеного нормативу (в т.ч. погода, дорога, епідеміологічна ситуація в регіоні).

** в 2018 році Клініка Святої Катерини уклала договір НСЗУ про надання первинної медичної допомоги за програмою медичних гарантій. У кожного жителя регіону є можливість укласти декларацію з сімейним лікарем в Клініці Святої Катерини. Декларація дозволяє отримати безкоштовне медичне обслуговування в гарантованому державою обсязі. Деталі телефоном  – 048 728 1800 або на сторінці Декларація з сімейним лікарем.

Нагадуємо, що Ви можете викликати бригаду швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини з мобільного за номером 3-103. Дзвінки приймаються цілодобово. Крім того, звертаємо Вашу увагу, що Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини надає повний спектр послуг з транспортування пацієнтів  в межах України і за кордон.

Бригади швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини, які приїжджають на виклик, мають усі навички  надання медичної допомоги при станах, що загрожують життю. Служба оснащена реанімобілями класу «С» (найвищий клас автомобілів швидкої медичної допомоги) з сучасним медичним обладнанням відповідно до діючих стандартів в сфері охорони здоров’я.

Досягнення та нагороди

Виклик швидкої допомоги - 4 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Виклик швидкої допомоги - 5 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Виклик швидкої допомоги - 6 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Виклик швидкої допомоги - 7 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати