× Полная версия сайта
ua | ru

У багатьох випадках від того, наскільки оперативно і професійно надається пацієнтові швидка медична допомога, залежить життя і здоров’я людини. В екстрених ситуаціях, коли життю людини загрожує небезпека, швидка медична допомога — єдине вірне рішення. Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини з єдиним номером телефону: +38 (048) 728-0000 працює 24 години на добу для надання екстреної та невідкладної медичної допомоги.

Швидка медична допомога Клініки Святої Катерини включає:

  • виїзд швидкої допомоги для дітей та дорослих;
  • здійснення міжлікарняних транспортувань пацієнтів по Україні та за кордон;
  • чергування бригади швидкої допомоги на масових заходах;
  • медичний супровід пацієнта, обстеження;
  • госпіталізація в профільні відділення стаціонарів міста будь-якої форми власності.

Диференційований підхід до дзвінків при їх надходженні дозволяє оптимізувати роботу служби і надавати саме ту медичну допомогу, яка потрібна в даний момент пацієнтові.

Служба екстреної (невідкладної) допомоги покликана реагувати на конкретний випадок, який представляє загрозу життю і здоров’ю і вимагає термінового втручання. Для своєчасного і швидкого прибуття бригади швидкої допомоги на виклик необхідно повідомити диспетчеру швидкої допомоги за тел.: +38 (048) 728-0000, спокійно і виразно, такі дані: ПІБ пацієнта, вік, домашня адреса (із зазначенням під’їзду та поверху ), що трапилося.

Бригади екстреної (невідкладної) допомоги Клініки Святої Катерини, які приїжджають на виклик, володіють усіма навичками надання екстреної медичної допомоги при станах, загрожуючих життю. Служба оснащена реанімобілями класу «С» (найвищий клас автомобілів швидкої медичної допомоги) з найсучаснішим медичним обладнанням відповідно до вітчизняних і світових вимог охорони здоров’я.

Наказом МОЗ України №370 від 01.06.2009 «Про єдину систему надання екстреної медичної допомоги» визначено перелік випадків, коли надається екстрена (невідкладна) медична допомога.

Не завжди хворому необхідна саме «швидка» допомога. Найчастіше потрібна кваліфікована консультація сімейного лікаря, який може призначити курс лікування, визначити обсяг необхідного діагностичного обстеження, виписати лист непрацездатності. Швидка допомога інформує сімейного лікаря, про здійснення виїзду до пацієнта, що перебуває під наглядом у сімейного лікаря. Після чого сімейний лікар підключається до процесу лікування і реабілітації пацієнта. У випадки важкого стану пацієнта і при необхідності госпіталізації сімейний лікар може викликати бригаду швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини.

Така модель організації роботи служби швидкої допомоги та служби сімейної медицини дозволяє надавати медичну допомогу максимально якісно і в найкоротші терміни, від чого виграє перш за все Пацієнт.

За роки роботи швидкої медичної допомоги нараховуються тисячі виїздів. Щоб користуватися послугами служби швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини, радимо ознайомитися з умовами полісів медичного страхування або придбати одну з Програм здоров’я.

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати