× Полная версия сайта
ua

Видалення гемороїдальних вузлів

У клініці Святої Катерини виконується весь спектр оперативних втручань та лікування гемороїдальної хвороби.

Геморой одне з найпоширеніших захворювань у проктології та видаляється хірургічним шляхом.

Проявляється хвороба періодичною кровотечею з вузлів, їх випаданням з анального каналу та частим запаленням.

Отримати консультацію хірурга

Класифікація геморою

Внутрішній геморой. При внутрішньому геморої є варикозне розширення гемороїдальних вен, які знаходяться в глибині анального каналу, тому при звичайному огляді такі гемороїдальні вузли не видно. Найчастіше перші ознаки внутрішнього геморою – це кровотечі.

Зовнішній геморой. При цьому типі геморою гемороїдальні вузли відзначаються зовні, і їх не варто плутати з внутрішніми гемороїдальними вузлами, що випали. Такий геморой болить і доставляє неприємні відчуття при дефекації. Зовнішньо зовнішній гемороїдальний вузол може бути різного розміру, від 3 мм і більше, що залежить від його кровонаповнення. Зовнішній гемороїдальний вузол зазвичай покритий шкірою, тоді як внутрішній вузол, що випав, – слизової оболонкою анального каналу.

Комбінований геморой. При комбінованому геморої у пацієнта має місце поєднання зовнішнього та внутрішнього геморою.

Чинники, що впливають в розвитку геморою: запори, натуживание; вагітність, пологи; спадкові фактори; малорухливий спосіб життя; тривале перебування у положенні стоячи чи сидячи; надмірні фізичні навантаження; заняття деякими видами спорту підняття тягарів; надлишкова вага; гостра, пряна їжа; вживання спиртних напоїв; тривала дія тепла, тривала діарея.

Види операцій:

Лазерна абляція гемороїдальних вузлів (LHP)

  • В основному виконується при гемороїдальній хворобі 2-3 стадій.
    Даний вид оперативного втручання відзначається тим, що виконується без розрізів і ран. Світловід лазера вводиться під слизову оболонку гемороїдального вузла через 1-мм прокол. Лазерне випромінювання «запаює» судини зсередини, гемороїдальний вузол спадається, усувається кровотеча та випадання. Виконуючи цю операцію в задньому проході не залишається ран і рубців. Післяопераційний період протікає без больового синдрому і дозволяє пацієнту виписати після першої доби. Період відновлення протікає під наглядом проктолога і через кілька днів пацієнт може повернутися до роботи.

Степлерна гемороїдектомія (опреація Лонго)

  • Виконується при гемороїдальній хворобі 4 стадій. Гемороїдальні вузли видаляються за допомогою спеціального апарата, що зшиває, який одномоментно січе слизову і зіставляє її за допомогою маленьких титанових скріпок, не залишаючи ран і рубців у задньому проході.
    Післяопераційний період – абсолютно безболісний. Знаходження пацієнта у стаціонарі 2-3 дні. Ходити, їсти можна вже через 4 години після операції. Відновлення пацієнта протікає під наглядом проктолога близько 5-7 днів, після чого пацієнт може повертатися до звичного способу життя.

Гемороїдектомія за допомогою високотехнологічного електрохірургічного апарату «LigaSure»

  • Виконується з приводу запущеного геморою 3 та 4 стадій, ускладненого геморою та тромбозів вузлів. Підготовка до операції полягає в механічному очищенні кишечника, що дозволяє отримати найбільш прийнятні результати.
    Метод полягає у видаленні гемороїдальних вузлів без, а краї рани «заварюються» – це прискорює загоєння та робить післяопераційний період менш болючим. Даний метод відзначається високою надійністю та низькими ризиками рецидиву у віддаленому періоді. Ходити, їсти можна вже через 4 години після операції. Пацієнти перебувають у стаціонарі трохи більше 24 годин. Період обмеженої працездатності – 7 днів.

Отримати консультацію хірурга

Наші спеціалісти:

Лікар-хірург, заступник головного лікаря з лікувальної роботи: Бабинець Юрій Володимирович, досвід роботи понад 26 років.

Проведення відкритих та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини, хірургія гриж, хірургія невідкладних станів, амбулаторно-поліклінічна хірургія, онкохірургія.

Лікар-хірург, завідувач операційного блоку та відділення хірургічного профілю: Осипенко Олег В’ячеславович, досвід роботи понад 30 років.

Напрямок діяльності – хірургічна гастроентерологія; широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; координатор напряму хірургічної корекції станів, пов’язаних з фіброзом печінки, ускладненого порушенням порто-кавального протоку крові; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планова та ургентні хірургічні операції – загальна хірургія, абдомінальна хірургія, онкохірургія.

Лікар-хірург, онкохірург, проктолог – Галимон Михайло Михайлович, досвід роботи понад 6 років.

Напрямки діяльності – широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; колопроктологічні втручання; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планові та ургентні хірургічні втручання – загальна хірургія, онкохірургія, проктологія.

Лікар-хірург, гастроентерологіяВойтишин Володимир Васильович, досвід роботи понад 30 років.

Напрями діяльності – хірургічна гастроентерологія; мамологія; широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планова та ургентні хірургічні операції – загальна хірургія, абдомінальна хірургія, онкохірургія.

Отримати консультацію хірурга

ІНФО-ЦЕНТР КЛІНІКИ:

 +38 (048) 705 1033

 +38 (050) 728 7000

+38 (093) 728 7000

 +38 (048) 728 7000

 +38 (097) 728 7000

Досягнення та нагороди

Видалення гемороїдальних вузлів - 4 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Видалення гемороїдальних вузлів - 5 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Видалення гемороїдальних вузлів - 6 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Видалення гемороїдальних вузлів - 7 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати