× Повна версія сайту
ua

Ультразвукові дослідження УЗД

У Клініці Святої Катерини функціонують кабінети ультразвукової діагностики, які оснащені ультразвуковими сканерами із тривимірним зображенням останнього покоління, що дозволяють проводити весь спектр ультразвукових досліджень (УЗД).

Відповідно до європейських стандартів, а також для зручності пацієнтів деякі дослідження (такі як УЗД органів малого таза і молочної залози у жінок, а також сечового міхура і передміхурової залози у чоловіків), проводяться у діагностичних кабінетах гінеколога й уролога.

Переваги УЗД в Клініці Святої Катерини:

  • повний перелік досліджень всіх органів та систем організму;
  • обладнання експертного рівня;
  • сертифіковані спеціалісти, детальний опис і висновок за результатами дослідження;
  • швидкі дослідження  з консультацією лікаря.

Протипоказання

Ультразвукове випромінювання  не шкідливе для людини. Тому УЗ-дослідження практично немає протипоказань. Про індивідуальні обмеження додатково повідомить лікар, перш ніж рекомендувати проведення процедури пацієнтові.

Підготовка

Спеціальної підготовки до проведення процедури не потрібно. Залежно від обстежуваної області організму може знадобитися проведення деяких маніпуляцій. УЗ-дослідження зазвичай триває  від 10 хвилин до півгодини.

УЗД черевної порожнини

Дослідження проводиться  до першого прийому їжі. Рекомендується не вживати їжу за 6-8 годин до процедури, а також рідину за 2 години до процедури. Напередодні допускається легка вечеря (виняток — газоутворюючі продукти: хліб, бобові, овочі, фрукти, молоко).

УЗД сечового міхура 

Дослідження проходять при наповненому сечовому міхурі. Для цього приблизно за 1,5 години до процедури необхідно випити 4-6 склянок негазованої води.

УЗД молочних залоз

Дослідження проводиться в інтервалі з 5 по 14 день менструального циклу. При наявності скарг дослідження виконується в будь-який день циклу.

УЗД органів малого тазу

Якщо проводиться зовнішнім датчиком при наповненому сечовому міхурі, то перед дослідженням необхідно випити близько 1 л води і не спорожняти сечовий міхур протягом години. Якщо проводиться внутрішнім (вагінальним) датчиком, необхідно спорожнити сечовий міхур перед проведенням процедури.

Переваги УЗД-дослідження

  • Неінвазивність — дослідження не пов’язане ні з радіоактивним, або рентгенівським випромінюванням, ні з введенням будь-яких препаратів;
  • Інформативність — швидка, точна і детальна інформація про стан внутрішніх органів;
  • Безболісність;
  • Безпека — може призначатися багаторазово, без побоювань, що дослідження вплине на стан здоров’я.

Досягнення та нагороди

Ультразвукові дослідження УЗД - 6 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Ультразвукові дослідження УЗД - 7 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Ультразвукові дослідження УЗД - 8 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Ультразвукові дослідження УЗД - 9 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати