× Повна версія сайту
ua

Транспортування пацієнтів

Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини надає повний спектр послуг з транспортування пацієнтів: по Одесі, Одеській області, за межами області та країни. Оснащення реанімобілів класу «С» дозволяє транспортувати пацієнта в стані будь-якого ступеня тяжкості.

Етапи медичного транспортування: 

Транспортування хворих по Одесі виконують висококваліфіковані фахівці бригад швидкої допомоги. Перед транспортуванням пацієнта зі стаціонару в стаціонар по всій території Одеси, Одеської області, по території України і за кордон автомобілем швидкої допомоги, Вам необхідно надати диспетчеру Служби швидкої допомоги детальну інформацію:

  • ПІБ пацієнта, вік, ПІБ і контактний телефон лікаря, який дозволив транспортування зі стаціонару, ПІБ і контактний телефон лікаря, що підтверджує прийом пацієнта в приймаючому лікувальному закладі;
  • про стан здоров’я пацієнта, що забезпечує максимальну безпеку при перевезенні хворого.

Перед перевезенням пацієнта оглядає лікар. Після оцінки стану хворого фахівці вибирають максимально безпечний спосіб перевезення, виконують підготовчі процедури, підбирають засоби для іммобілізації і перенесення.

Служба перевезення пацієнтів швидкої допомоги Клініки укомплектована сучасними спеціально обладнаними автомобілями. Наприклад, якщо здійснюється транспортування хворих дітей, в залежності від віку дитини укомплектовується відповідна педіатрична бригада.

При перевезенні хворого додому з лікарні або в інший медичний заклад, лікар приватної швидкої допомоги постійно контролює стан пацієнта і при необхідності надає екстрену допомогу в дорозі. Після прибуття на місце призначення бригада дбайливо переносить пацієнта додому або в палату, лікар знову проводить огляд, щоб переконатися в стабільному стані пацієнта.

Служба швидкої медичної допомоги Клініки здійснює перевезення хворих в стані різного ступеня тяжкості по всій Одесі і за кордон:

  • перевезення тяжкохворих зі стаціонару в стаціонар,
  • транспортування літніх людей,
  • перевезення пацієнтів, які не пересуваються самостійно, — в реабілітаційний центр або додому.

При перевезенні забезпечується дбайливе і безпечне транспортування хворих в стаціонар, з лікарні до лікарні в стані після інсульту або інфаркту, після черепно-мозкової травми, перевезення хворих після операції та інше.

Досягнення та нагороди

Транспортування пацієнтів - 3 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Транспортування пацієнтів - 4 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Транспортування пацієнтів - 5 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Транспортування пацієнтів - 6 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати