× Повна версія сайту
ua

СВФ-терапія

Лікування суглобів стовбуровими клітинами

Регенеративна медицина допомагає відновлювати тканини за допомогою стовбурових клітин.

Активно використовується клітинна терапія при лікуванні захворювань суглобів і травм кістково-м’язової тканини.

Введення стовбурових клітин знімає біль і запалення, регенерує хрящі й кістки, відновлює рухливість суглобів. Нерідко цей метод – єдиний спосіб уникнути складних операцій і протезування суглобів.

Нове слово в ортопедії: СВФ-терапія

Стовбурові клітини є важливим ресурсом самовідновлення організму. Вони не виконують ніяких функцій в тілі людини, але мають важливі властивості: здатні до самооновлення, активного поділу, і з них можна отримати будь-який тип клітин. Таким чином, стовбурові клітини можуть заміняти собою пошкоджені клітини організму.

Залишити заявку

СВФ-терапія – новий метод лікування за допомогою ін’єкцій стовбурових клітин. СВФ означає – «стромально-васкулярная фракція». Цю фракцію отримують з власної жирової тканини пацієнта. Одержуваний субстрат у великій кількості містить біологічно активні речовини: ферменти, імунні білки, фактори росту. Але головний компонент СВФ комплексу – стовбурові клітини, які в організмі людини перетворюються в клітини хрящової і кісткової тканини.

Ефект клітинної терапії

Стовбурові клітини ефективно застосовуються при лікуванні травм і захворювань кісток, м’язів і суглобів:

Несрастающіеся переломи, травми хрящів, розриви зв’язок і сухожиль: відбувається самозаживления і відновлення тканин, зникає больовий синдром

Артрози і остеоартрози: стимулюється ріст нових кровоносних судин, відновлюється живлення тканин, зникає біль, набряклість, скутість суглобів

Всі види спортивних травм: прискорюється регенерація пошкоджених тканин, забезпечується швидка реабілітація спортсменів

Артрити: зменшується запалення і біль, поліпшується кровопостачання і живлення кісток суглобів, відновлюються хрящі, збільшується рухливість суглобів

Переваги лікування стовбуровими клітинами

Ефективність – результати СВФ-терапії проявляються вже після однієї процедури

Відсутність альтернативи – у багатьох випадках СВФ-терапія є єдиним способом уникнути оперативного лікування і заміни суглобів

Простота процедури – лікування проходить в амбулаторних умовах

Безпека – при лікуванні використовуються власні стовбурові клітини пацієнта, які активізують природні процеси самозаживления організму

Можливість лікувати пацієнтів з непереносимістю протизапальних гормональних препаратів

Відсутність побічних ефектів доведено клінічними випробуваннями

Як проходить лікування: етапи СВФ-терапії (виділити синім кольором)

Сучасний метод лікування хвороб суглобів з використанням стовбурових клітин успішно застосовують лікарі-ортопеди Клініки Святої Катерини.

На першому етапі отримують жирову тканину – проводять ліпосакцію в зоні живота або стегон. Потім отриманий субстрат поділяють на кілька фракцій за допомогою центрифуги. Стовбурові клітини пропускають через клітинний фільтр. Очищена фракція з’єднується з власною плазмою крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Після цього комплекс за допомогою шприца вводиться в область ураженого суглоба або несрастающегося перелому. Процедура проходить під рентген-контролем – для точного попадання в проблемну зону.

Маніпуляції не вимагають наркозу і проводяться під місцевою анестезією. Процедура в цілому займає близько 2 годин.

СВФ-терапія активно стимулює відновлення кістково-хрящової тканини у пацієнтів, позбавляє від больового синдрому і збільшує рухливість суглобів.

Метод введення стовбурових клітин відмінно зарекомендував себе для лікування пошкоджень хрящів при артрозах, некрозах (омертвіння) кісткової тканини через порушення кровообігу, при довго не загоюються переломах, для регенерації зв’язок і сухожиль.

Процедура має незначна кількість протипоказань. Серед них – онкологічні захворювання, вагітність, патології крові та аутоімунні захворювання. В цілому, СВФ-терапія безпечна, забезпечує передбачувані результати і підходить для переважної більшості пацієнтів.

Досягнення та нагороди

СВФ-терапія - 3 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
СВФ-терапія - 4 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
СВФ-терапія - 5 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
СВФ-терапія - 6 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати