× Полная версия сайта
ua

Психіатрія

Важливо знати, що рушійною силою звернення за професійною допомогою є не наявність певного діагнозу, а бажання поліпшити або змінити своє життя. В якості основного напрямку лікування у психотерапевта виступає техніка прямого спілкування.

На першому прийомі лікар-психотерапевт оцінить ситуацію, збере анамнез життя, виділить скарги і визначить причини появи тих симптомів, з якими ви прийшли. Вкрай важливо чесно і прямо відповідати на питання, які задає фахівець, нічого не прикрашаючи і не приховуючи.

Спотворювати істину дуже небезпечно, адже психотерапевт повинен підібрати найбільш ефективну тактику лікування, яка дійсно дасть позитивний результат. Якщо пацієнт не договорює або навмисно спотворює дійсність, фахівець може прийняти невірне рішення про метод психотерапії, що обов’язково позначиться на якості лікування.

Перша консультація психотерапевта завершується визначенням стану пацієнта і розробкою індивідуальної програми лікування із застосуванням, при необхідності, медикаментозних засобів. Крім того, лікар може призначити додаткові консультації у суміжних фахівців (частіше, при наявності супутніх соматичних захворювань).

Досягнення та нагороди

Психіатрія - 4 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Психіатрія - 5 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Психіатрія - 6 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Психіатрія - 7 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати