× Полная версия сайта
ua

Ортопедичні та травматологічні операції

Ортопедичні та травматологічні операції 

У Центрі ортопедії та травматології ми лікуємо захворювання суглобів будь-якої складності та відновлюємо функції опорно-рухового апарату. Фахівці Клініки надають якісну екстрену допомогу в амбулаторних умовах при травмах, а також проводять планові хірургічні операції, у тому числі й малоінвазивні, при патологіях кісток і суглобів в умовах сучасного багатопрофільного стаціонару.

Лікарі ортопеди-травматологи проводять консультацію пацієнтів із різними діагнозами: патологіями суглобів, побутовими та спортивними травмами: кісток, суглобів, вивихи, запалення, розриви зв’язок і сухожиль, артрози та артрити. Для діагностики стану суглобів в Клініці використовується обладнання експертного класу (КТ, МРТ, УЗ-діагностика, рентгенографія). Кваліфіковані досвідчені лікарі володіють інноваційними терапевтичними й хірургічними методиками лікування, які спрямовані на швидке відновлення пацієнта.

Про Центр Травматології та Ортопедії детальніше

Отримати консультацію травматолога

Амбулаторна допомога при травмах та захворюваннях суглобів 

У багатопрофільній Клініці Святої Катерини працює цілодобовий травмпункт для дорослих. Тут можна пройти діагностику та отримати невідкладну допомогу при будь-яких травмах кісток і суглобів, пошкодженнях м’язів і сухожиль.

Кваліфіковані травматологи-ортопеди також проводять консультації та лікування широкого спектра захворювань опорно-рухового апарату.

При больових синдромах в області суглобів вам зроблять суглобові блокади для усунення гострого болю. Така допомога ефективна при артрозах і артритах, при запаленнях слизових сумок в області суглобів, пошкодженнях м’язів і сухожиль. Для блокад застосовуються препарати-анестетики, а також протизапальні нестероїдні засоби, або гормональні препарати групи глюкокортикоїдів. Головне їхнє призначення — зняти біль та запалення.

Ці маніпуляції допомагають оперативно позбутися больових симптомів на термін до 1 місяця, зменшують запалення, покращують самопочуття пацієнта та дозволяють в більш комфортних умовах проводити повноцінне обстеження та лікування. При необхідності препарат вводиться в точку, яка розташована ближче до джерела болю. Наші фахівці проводять лікарську блокаду під рентген- або УЗ-контролем для підвищення ефективності процедури.

Внутрішньосуглобові ін’єкції 

Це ще один сучасний метод лікування патологій суглобів, який використовують лікарі-ортопеди Клініки Святої Катерини. Пацієнтові в суглоб вводяться хондропротектори: глюкозамін, хондроітінсульфати, препарати гіалуронової кислоти. Вони сповільнюють руйнування хрящової тканини, покращують трофіку тканин суглоба й усувають скутість. Ці препарати одночасно допомагають прибрати больові відчуття і мають протизапальну дію. За допомогою медикаментозної блокади та ін’єкцій в пошкоджену область суглоба вдається швидко домогтися комплексного ефекту та поліпшити стан пацієнта.

Плазмоліфтинг 

Для зменшення больового синдрому та лікування багатьох захворювань суглобів, сучасна медицина активно використовує метод плазмоліфтингу. Ін’єкції, збагачені тромбоцитами власної плазми пацієнта, мають такий же ефект, як і ін’єкції гіалуронової кислоти, але додатково виконують регенеруючу функцію. Введення плазми допомагає в декілька разів прискорити відновлення тканин після травми.

Тромбоцити мають здатність активувати природні механізми відновлення клітин, прискорити синтез колагену та еластину. Це базові компоненти сухожиль і зв’язок. Вони стимулюють утворення нових кровоносних судин. Методика підтвердила свою актуальність при ушкодженнях сухожиль, хрящів, кісткової та м’язової тканини.

Для проведення ін’єкції плазми береться власна кров пацієнта. За допомогою центрифугування від неї відділяється багата тромбоцитами плазма і вводиться в суглоб.

Тромбоцити крові мають властивості прискорювати загоєння і відновлення тканин, в результаті чого зменшується больовий синдром і поліпшується рухливість суглобів. Процедура широко застосовується при артрозах, пошкодженнях м’язів і сухожиль, уповільненому зрощенні переломів.

Отримати консультацію травматолога

Операції при захворюваннях та травмах суглобів 

У Клініці Святої Катерини проводять відкриті та малоінвазивні операції на суглобах. Наші фахівці віддають перевагу ендоскопічним методикам хірургічного лікування, які дозволяють обходитися без розрізів суглобів. У цьому їм допомагає інноваційне обладнання та інструменти експертного класу провідних європейських і американських виробників.

В арсеналі Клініки:

  • ендоскопічна стійка для проведення артроскопії Stryker (США);
  • рентген-апарат Siemens (Німеччина) для проведення ортопедичних і травматологічних операцій.

Артроскопія

Артроскопія — малоінвазива операція, при якій лікар не розкриває суглоб. Усі маніпуляції проводяться через два невеликих проколи на шкірі (3-4 мм) під контролем мініатюрної відеокамери, яка вводиться через них. Виконання операції на закритому суглобі знижує ризик проникнення інфекції всередину суглоба, забезпечує мінімальну крововтрату і максимально швидкі терміни відновлення. Вже через кілька годин після операції пацієнт може ходити, а наступного дня після операції виписується з лікарні.

У Клініці Святої Катерини проводиться артроскопія плечового, ліктьового, колінного і гомілковостопного суглобів при таких патологіях, як травми та пошкодження менісків, зв’язок, хрящової тканини і т.д.

Наші лікарі застосовують артроскопію також для лікування спортивних травм. Серед проблем, з якими найчастіше звертаються спортсмени, — розриви хрестоподібних зв’язок і менісків колінних суглобів, розриви зв’язок і суглобової губи плечових суглобів.

За допомогою малотравматичних операцій та правильно підібраного курсу реабілітації, який включає фізіопроцедури, масаж і лікувальну фізкультуру, нашим лікарям вдається відновити рухливість суглобів і забезпечити можливість людям продовжувати займатися улюбленим видом спорту. Можна з впевненістю сказати, що в Клініці Святої Катерини працюють кращі фахівці — ортопеди, які володіють всіма методами сучасного лікування, а якість медичної допомоги та відповідне обладнання — на рівні провідних європейських клінік.

Ендопротезування суглобів

Відтворює анатомічну форму здорового. Зазвичай заміна необхідна, якщо пацієнт відчуває сильний біль.

У Клініці Святої Катерини проводиться протезування плечового, колінного і кульшового суглобів за допомогою якісних європейських і американських ендопротезів Evolutis (Франція), Lima (Італія), Stryker (США), Smith & Nephew (Великобританія), Zimmer (США).

Лікар, залежно від віку хворого, виду патології та анатомічних особливостей суглобу, спільно з пацієнтом приймає рішення про те, яку модель імпланту краще встановити. Ендопротезування дозволяє відновити максимально допустимий обсяг рухів у суглобі, усуває больовий синдром, дозволяє повернутися до активного життя.

Після встановлення ендопротеза пацієнт може ходити вже на наступний. Пацієнти перебувають у лікарні під наглядом лікаря зазвичай 4-5 днів.

Операцію із заміни суглобу можна проводити як під загальним наркозом, так і за допомогою регіонарної анестезії пацієнтам практично у будь-якого віку.

Після операції лікар-ортопед розробляє індивідуальну програму реабілітації, яка включає медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні процедури, спеціальні фізичні вправи.

Металоостеосинтез

Фахівці Клініки Святої Катерини проводять лікування при переломах кісток методом металоостеосинтезу. Технологія передбачає з’єднання частин пошкодженої кістки за допомогою металевих імплантатів. Рентген-контроль в режимі реального часу допомагає більш точно з’єднати кістки впродовж операції.

При накістковому остеосинтезі використовуються новітні системи фіксації — титанові LCP пластини із кутовою стабільністю, які забезпечують високий ступінь закріплення кісткових уламків між собою. Цей спосіб сприяє швидкому зрощенню тканин та відновленню після операції. Для внутрішньокісткового з’єднання уламків кісток використовують титанові стержні. Наші хірурги-ортопеди застосовують імплантати та фіксатори таких провідних світових виробників: Synthes, Stryker, Arthrex.

Низька травматичність операції, відсутність крововтрати забезпечують прискорену реабілітацію, в деяких випадках можна обійтися без накладання гіпсу. Після операції дозволяються ранні навантаження на прооперовану область та залишаються малопомітні рубці на шкірі.

Фахівці Клініки Святої Катерини забезпечують повний післяопераційний супровід пацієнтів, розробляють курс реабілітації.

Отримати консультацію травматолога

Наші спеціалісти:

Ведучий ортопед – травматолог Новіков Михайло Олегович, досвід понад 15 років.

Напрямки діяльності:

  • Артроскопія колінного суглоба;
  • Проведення накісткового та інтрамедулярного блокованого остеосинтезу;
  • Ендопротезування тазостегнового та колінного суглобів;
  • Меніскектомія, шов меніска за технологією outside, inside, відновлення передньої та задньої хрестоподібних зв’язок (пластика ПКС, ЗКС), відновлення медіального та латерального комплексу зв’язувальних апаратів колінного суглоба, пластика медіопателофеморальної зв’язки, корекція осі нижньої кінцівки при операція Банкарта, реімплесаж;
  • Операція Латерже (відкритим методом) при нестабільності плечового суглоба, артроскопічні операції при пошкодженні сухожилля манжети, субакроміальна декомпресія та ін.

Наша команда ортопедів-травматологів:

Копецький Геннадій Борисович, досвід роботи понад 14 років – консультування досліджень діагностики та лікування захворювань, травм опорно-рухового апарату;
Ажинов Євген Юрійович, досвід роботи більше 8 років;
Павленко Михайло Володимирович, досвід роботи понад 5 років – Діагностика захворювань опорно-рухового апарату та наслідків травм;
Ткачов Радіон Васильович, досвід роботи більше 3 років.

Про Центр Травматології та Ортопедії детальніше

Отримати консультацію травматолога

ІНФО-ЦЕНТР КЛІНІКИ:

 +38 (048) 705 1033

 +38 (050) 728 7000

+38 (093) 728 7000

 +38 (048) 728 7000

 +38 (097) 728 7000

 

Досягнення та нагороди

Ортопедичні та травматологічні операції - 6 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Ортопедичні та травматологічні операції - 7 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Ортопедичні та травматологічні операції - 8 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Ортопедичні та травматологічні операції - 9 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».