× Полная версия сайта
ua | ru

У багатопрофільній Клініці Святої Катерини відкритий запис на консультацію до кардіохірурга — Клюзко Віктора Миколайовича.

Записатися на консультацію до фахівця можна за телефонами: (048) 705 1033, (048) 728 7000, (050) 728 7000, (093) 728 7000, (097) 728 7000.

Лікар-кардіохірург проводить консультації та хірургічне лікування пацієнтів з такими діагнозами:

  • атеросклероз коронарних артерій;
  • захворювання клапанів серця;
  • пухлини серця;
  • вроджені та набуті вади серця;
  • порушення ритму серця.

У сучасному світі людина постійно знаходиться у стресовому стані та в умовах несприятливої екології. При цьому в першу чергу страждає серцево-судинна система. Згідно зі світовою статистикою, саме захворювання серця і судин займають провідні позиції за рівнем смертності серед всіх захворювань.

Багато патологій серцево-судинної системи неможливо вилікувати за допомогою медикаментозної терапії. У цих випадках необхідне проведення операцій на серці. Подібні операції допомагають поліпшити роботу серця, змінюють якість життя людини та продовжують його.

Клюзко Віктор Миколайович — кандидат наук, лікар вищої категорії, визнаний фахівець в області кардіохірургії. Має 17 років досвіду роботи хірургом в кращих клініках України, Ізраїлю, Німеччини та Австрії. Проводить в Одесі понад 100 операцій на рік. Працює в Києві та Одесі.

Лікар спеціалізується на перевірених часом методах традиційної кардіохірургії. Мається на увазі використання класичних оперативних доступів (через грудну порожнину) при проведенні операцій на серці. При деяких захворюваннях серця відкрита операція є єдиним можливим способом усунути дефект серця і коронарних судин. Зокрема, складні порушення будови серця, аномалії розташування судин серця, пухлин серця усуваються за допомогою оперативних втручань на відкритому серці.

Сьогодні інтенсивно розвиваються унікальні методики лікування серцево-судинних патологій, створюється нове більш точне обладнання. Завдяки новітнім технологіям класичні методи кардіохірургії набувають нової актуальності.

У комплексі із сучасним обладнання розумні та досвідчені руки хірурга роблять те, що неможливо виконати за допомогою ендоскопічних інструментів. При цьому значно скорочується час складних операцій, підвищується безпека, зменшується відновлювальний період.

Багатопрофільна лікарня Святої Катерини

Багатопрофільна Клініка Святої Катерини була відкрита в Одесі 28 червня 2018 року. Це один з найсучасніших медичних комплексів на півдні Україні.

Клініка об’єднує в собі унікальний діагностичний центр, обладнаний за останнім словом техніки, 9 операційними залами, хірургічним стаціонаром, реанімаційним відділенням, власною інноваційною лабораторією.

Багатопрофільну Клініку Святої Катерини відрізняє високий професіоналізм медичного персоналу, впровадження світових стандартів з надання медичної допомоги і висока відповідальність за здоров’я кожного пацієнта.

Відтепер у людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи, нема потреби їхати за кордон для діагностики чи проведення операцій. У Клініці Святої Катерини, в умовах денного стаціонару, можна провести коронарну ангіографію. Це рентгенологічне дослідження судин серця, яке дозволяє виявити всі проблеми в роботі серцево-судинної системи, а також пройти повне обстеження перед операцією.

Процес проведення операції на серці також контролюється за допомогою ангіографічного комплексу. Сучасні методи реанімації дозволяють у короткий термін стабілізувати стан пацієнта та скоротити до мінімуму перебування в стаціонарі.

Довірте турботу про своє здоров’я професіоналам!

Клініка Святої Катерини

Маршала Малиновського, 61 Г

Інформаційний центр: (048) 705-10333

Швидка медична допомога: 3-103, (048) 705-3333

Клюзко Віктор Миколайович
кардіохірург
Спеціальність лікаря: кардіохірург, кандидат наук, лікар вищої категорії, визнаний фахівець в області кардіохірургії Напрямки діяльності: консультації та хірургічне лікування пацієнтів з діагнозами: атеросклероз коронарних артерій, захворювання клапанів серця, пухлини серця, вроджені та набуті вади серця, порушення ритму серця; Досвід роботи: 17 років

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати