× Полная версия сайта
ua | ru

Здорові молочні залози — це про жіноче здоров’я

Молочні залози — один із символів жіночої унікальності. В останні десятиліття ця ніжна частина тіла жінки знаходиться під пильною увагою не лише представників сильної статі. Усі лікарі б’ють на сполох: неухильно зростає кількість онкологічних захворювань молочних залоз. Зміни в способі життя, стреси, незбалансоване харчування та інфекційні хвороби, непродумана гормональна контрацепція та аборти представляють серйозну загрозу здоров’ю молочних залоз.

Під впливом цих факторів порушується виробництво гормонів, які керують процесами в організмі, визначають емоційне та фізичне здоров’я людини.

Жіночі груди вловлюють сигнали майже трьох десятків гормонів в організмі. Якщо відбувається збій, то підвищується або знижується виробництво цих активних речовин, в залозах починаються патологічні процеси. При відсутності своєчасної та ефективної допомоги, такі невеликі зміни накопичуються і призводять до виникнення пухлин в молочних залозах.

Аби не наражати на свій організм небезпеку, лікарі рекомендують звернути увагу на два моменти. По-перше, навчитися протистояти стресу, оскільки  стрес є головною причиною гормональних збоїв у жіночому організмі. Для відновлення душевної рівноваги існує безліч психологічних технік, дихальних практик та фізичних вправ. По-друге, не забувайте просту і дієву формулу: чим раніше виявити хворобу, тим легшим і ефективнішим буде процес лікування.

Своєчасна діагностика особливо актуальна для раннього виявлення передпухлинних та пухлинних захворювань.

Діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз займається лікар-мамолог. В Одесі фахівці високої кваліфікації приймають у Центрі мамології Клініки Святої Катерини. У нас є можливість проводити профілактичні огляди з усіх проблемних питань молочних залоз: мастопатії, мастодону, доброякісні та злоякісні пухлини.

Лікарі рекомендують жінкам раз на рік обов’язково проходити обстеження у лікаря-мамолога, а після 35 років щорічно робити мамографію.

Це важливо з кількох причин:

  • З кожним роком рак молодшає. Ще кілька десятиліть тому ця хвороба могла розвиватися «після 55», тепер під загрозою жінки значно молодшого віку. При виявленні раку молочної залози на ранній стадії у 9 з 10 пацієнток вдається повністю вилікувати хворобу.
  • Скринінгове обстеження дозволяє виявити захворювання на самому початку і вчасно вжити заходів.
  • Обстеження у лікаря-мамолога дозволяє виключити ризик захворювання і, тим самим, знизити стрес у Вашому житті. У сучасному світі жінки беруть на себе відповідальність за підтримку своїх сімей і майбутнє дітей, але часто забувають про себе.

Прийшов час подумати про своє здоров’я!

ФАХІВЦІ

Заповнення декларації online

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати