× Полная версия сайта
ua

Мастопатія: симптоми, діагностика та лікування

Здорові молочні залози — це про жіноче здоров’я

Молочні залози — один із символів жіночої унікальності. В останні десятиліття ця ніжна частина тіла жінки знаходиться під пильною увагою не лише представників сильної статі. Усі лікарі б’ють на сполох: неухильно зростає кількість онкологічних захворювань молочних залоз. Зміни в способі життя, стреси, незбалансоване харчування та інфекційні хвороби, непродумана гормональна контрацепція та аборти представляють серйозну загрозу здоров’ю молочних залоз.

Під впливом цих факторів порушується виробництво гормонів, які керують процесами в організмі, визначають емоційне та фізичне здоров’я людини.

Жіночі груди вловлюють сигнали майже трьох десятків гормонів в організмі. Якщо відбувається збій, то підвищується або знижується виробництво цих активних речовин, в залозах починаються патологічні процеси. При відсутності своєчасної та ефективної допомоги, такі невеликі зміни накопичуються і призводять до виникнення пухлин в молочних залозах.

Аби не наражати на свій організм небезпеку, лікарі рекомендують звернути увагу на два моменти. По-перше, навчитися протистояти стресу, оскільки  стрес є головною причиною гормональних збоїв у жіночому організмі. Для відновлення душевної рівноваги існує безліч психологічних технік, дихальних практик та фізичних вправ. По-друге, не забувайте просту і дієву формулу: чим раніше виявити хворобу, тим легшим і ефективнішим буде процес лікування.

Своєчасна діагностика особливо актуальна для раннього виявлення передпухлинних та пухлинних захворювань.

Діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз займається лікар-мамолог. В Одесі фахівці високої кваліфікації приймають у Центрі мамології Клініки Святої Катерини. У нас є можливість проводити профілактичні огляди з усіх проблемних питань молочних залоз: мастопатії, мастодону, доброякісні та злоякісні пухлини.

Лікарі рекомендують жінкам раз на рік обов’язково проходити обстеження у лікаря-мамолога, а після 35 років щорічно робити мамографію.

Це важливо з кількох причин:

  • З кожним роком рак молодшає. Ще кілька десятиліть тому ця хвороба могла розвиватися «після 55», тепер під загрозою жінки значно молодшого віку. При виявленні раку молочної залози на ранній стадії у 9 з 10 пацієнток вдається повністю вилікувати хворобу.
  • Скринінгове обстеження дозволяє виявити захворювання на самому початку і вчасно вжити заходів.
  • Обстеження у лікаря-мамолога дозволяє виключити ризик захворювання і, тим самим, знизити стрес у Вашому житті. У сучасному світі жінки беруть на себе відповідальність за підтримку своїх сімей і майбутнє дітей, але часто забувають про себе.

Прийшов час подумати про своє здоров’я!

Досягнення та нагороди

Мастопатія: симптоми, діагностика та лікування - 5 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Мастопатія: симптоми, діагностика та лікування - 6 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Мастопатія: симптоми, діагностика та лікування - 7 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Мастопатія: симптоми, діагностика та лікування - 8 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати