× Повна версія сайту
ua

Мамографія

Мамографія — один з основних методів діагностики захворювань молочної залози, перш за все, раку молочної залози, мастопатії, а також інших утворень.

У кожної 8 жінки у світі — діагностують проблеми з молочними залозами. У 20% звернень до лікарів у пацієнток виявляють рак на пізніх стадіях, вилікувати який дуже важко.

Саме тому лікарі радять раз на рік проходити огляд у мамолога, а жінкам старше 40 років робити мамографію — рентгенівський знімок молочної залози.

Завдяки мамографії за 50 років смертність від раку молочної залози серед жінок знизилася на 30%.

У Центрі мамології Клініки Святої Катерини дослідження проводиться на сучасному німецькому апараті Siemens Mammomat Inspiration.

Обладнання дозволяє проводити скринінг, діагностику, тривимірний томосинтез і брати біопсію.

Томосинтез — вдосконалений вид мамографії з низькою дозою опромінення для раннього виявлення раку. Технологія томосинтезу дозволяє отримати пошарове зображення тканин молочних залоз, за типом КТ. Таке дослідження дозволяє виявити пухлини молочних залоз на ранній стадії, коли можливе повне та безпечне лікування.

Основна перевага системи Mammomat Inspiration — мала доза випромінювання. Ця система підтримує три комбінації анода й фільтру, які можуть вибиратися  залежно  від щільності і товщини молочних залоз пацієнтки.

У даній системі доступна функція Opdose, яка автоматично обирає оптимальне поєднання анода і фільтра, мінімально достатню дозу залежно від індивідуальних характеристик молочних залоз.

Ми піклуємось про комфорт пацієнток під час обстеження. Він досягається шляхом застосування на мамографі механізму інтелектуальної компресії — тканини стискаються тільки до того моменту, поки вони залишаються м’якими. Тобто пацієнтки не відчувають надмірного стискання молочної залози, на відміну від   обстежень на інших апаратах.

Досягнення та нагороди

Мамографія - 3 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Мамографія - 4 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Мамографія - 5 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Мамографія - 6 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати