× Повна версія сайту
ua

Магнітно-резонансна томографія МРТ

Що таке МРТ?

У Клініці Святої Катерини діють акційні ціни на певні діагностичні послуги МРТ:

 • МРТ головного мозку– 1300 грн, замість 1700 грн;
 • МРТ колінного суглоба та первинна консультація ортопеда-травматолога – 1500 грн, замість 2700 грн;
 • МРТ дослідження трьох ділянок хребта які виконуються та сплачуються одразу:

🔹МРТ грудного відділу хребта 1200 грн, замість 1600 грн;
🔹МРТ попереково-крижового відділу хребта -1200 грн, замість 1600 грн;
🔹МРТ шийного відділу хребта -1200 грн, замість 1600 грн.

Акція діє з 15.04.23 по 15.07.23 включно за адресою М.Малиновського, 61-Г.

*діагностичне дослідження без контрактування у денний час (з 8:00 до 20:00)

Записатися на діагностику

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) дозволяє отримати детальне зображення внутрішніх органів за допомогою магнітного поля. Цей метод застосовується для виявлення різних змін в тканинах організму і діагностики широкого спектру захворювань, в тому числі онкологічних.   У Клініці Святої Катерини можна зробити МРТ обстеження з контрастом і без, на унікальному високопольні МРТ-апараті Magnetom Aera фірми Siemens (Німеччина) -- це перший і єдиний МРТ в Одесі такого класу, який має:

 • збільшений розмір тунелю (70 см) і вантажопідйомність столу (250 кг), сучасну технологію шумозаглушення
 • забезпечує покриття всього тіла (технологія Tim 4G)

Magnetom Aera фірми Siemens (Німеччина) перший і єдиний МРТ експертного класу на півдні України, 2018 модельного року. Аппарат МРТ Потужне магнітне поле апарату (напруженість 1,5 Тесла) забезпечує:

Швидке проведення процедури Комфорт пацієнта (короткий час необхідно зберігати нерухомість, зручно для повних і людей, схильних до клаустрофобії) Високу точність результатів обстеження Існує можливість проведення МРТ з внутрішньовенним введенням контрастної речовини. Для цього використовується унікальний інжектор Ulrich (Німеччина), за допомогою якого виконується динамічне контрастування. МРТ з контрастом значно розширює діагностичні можливості магнітно-резонансної томографії.

Переваги МРТ:

 • Відсутність іонізуючого випромінювання
 • Висока інформативність

Зробити МРТ діагностику недорого в Одесі можна в Клініці Святої Катерини -- стежте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!

Запис на консультацію МРТ

МРТ діагностика безпечно і швидко!

Метод магнітно-резонансної томографії є абсолютно безпечним і комфортним. МРТ обстеження організму можна проводити дітям з народження і дорослим в будь-якому віці, немає також обмежень по кількості проведених сеансів. В МРТ використовується магнітне поле і радіохвилі. Принципово метод грунтується на реєстрації хвиль, випромінюваних ядрами атомів водню в організмі людини, після їхнього надходження до магнітне поле томографа. В результаті за допомогою комп’ютерної обробки цих сигналів виходить точне зображення внутрішніх органів і структур організму в будь-якому перетині. Магнітні поля, використовувані в клінічній практиці, не роблять негативного біологічного впливу на організм. Метод МРТ є найбільш сучасним і інформативним. Результати МРТ-обстеження серйозно полегшують діагностику різних захворювань, особливо на початкових стадіях захворювання.

Показання до МРТ

МРТ застосовується для обстеження:

 • Судин і структур головного мозку
 • Шийного, грудного, попереково-крижового відділів хребта
 • Суглобів
 • Органів черевної порожнини
 • Органів заочеревинного простору
 • Органів малого таза
 • М’яких тканин

МРТ діагностика дозволяє виявити:

 • пухлини різної етіології і локалізації
 • аневризми
 • патології розвитку
 • інсульт
 • розсіяний склероз
 • прогресуючу деменцію
 • остеохондроз
 • міжхребетні грижі
 • спондилез
 • стеноз каналу хребта
 • артрит
 • захворювання опорно-рухового апарату
 • травми
 • захворювання органів черевної порожнини
 • кісткову інфекцію і ін.

Протипоказання до МРТ: абсолютні і відносні

Наявність електронних пристроїв в тілі може бути обмеженням для проведення МРТ-дослідження. До таких пристроїв відносяться:

 • деякі моделі кардіостимуляторів
 • штучних клапанів серця
 • імпланти середнього вуха

Можливість МРТ обстеження в цьому випадку уточнюється індивідуально. Металеві протези, стенти, хірургічні кліпси і інші металеві предмети, що знаходяться в тілі, реагують на вплив мінливого магнітного поля, можуть вібрувати і нагріватися. Тому МРТ при наявності металу в тілі не виконується. Однак такі затримки досить рідкісні, оскільки в даний час більшість імплантуються пристроїв виготовляються з немагнітних матеріалів, наприклад, титану. А також забезпечуються інструкцією, в якій чітко вказано, чи можна проводити МРТ.

Відносні протипоказання

При МРТ відсутня опромінення, однак під час вагітності на ранніх стадіях (перший триместр) МРТ-дослідження проводяться строго за показаннями лікаря-гінеколога. У Клініці Святої Катерини встановлено сучасний МРТ апарат з розширеними можливостями, тому надмірна вага не є протипоказанням. У Діагностичному центрі Клініки проводяться дослідження пацієнтам з масою тіла до 250 кг. Для пациентов с боязнью замкнутого пространства и маленьких детей, которым сложно сохранять неподвижность внутри аппарата, МРТ обследование может быть проведено под наркозом.

Підготовка до МРТ

МРТ дослідження проводяться за попереднім записом. Під час запису на діагностику адміністратор інформує пацієнта про те, чи необхідна спеціальна підготовка до дослідження. У більшості випадків -- при МРТ-дослідженні хребта, суглобів, м’яких тканин, головного мозку -- додатково готуватися не потрібно. Серед вимог загального характеру виділимо наступні: Попередьте адміністратора про наявність металевих конструкцій і предметів в тілі. Візьміть з собою на діагностику результати попередніх досліджень МРТ (для порівняння динаміки при повторному обстеженні однієї і тієї ж зони), післяопераційну виписку (якщо проводилася операція). Заздалегідь попередьте персонал Клініки, якщо перебування в замкнутому просторі представляє для вас складність і є необхідність в седації. При проходженні спеціалізованих досліджень: МРТ з контрастом, органів черевної порожнини, жовчовивідних шляхів, органів малого таза напередодні потрібно буде виконати нескладні операції по очищенню кишечника (див. Пам’ятка пацієнту з підготовки до МРТ). Запис на МРТ проводиться цілодобово за телефоном:+38 (048) 705-1033, 728-7000.  

Отримати консультацію МРТ

Як виглядає знімок на МРТ? Снимок на МРТ

Як проходить обстеження на МРТ-апараті

Перед діагностикою все металеві та електронні предмети (прикраси, ключі, телефони, слуховий апарат і т.д.) потрібно буде залишити за межами зони дії магнітного поля апарату. Процедура МРТ займає 10-15 хвилин і проходить абсолютно безболісно. Особливості проведення МРТ Під час МРТ дуже важливо дотримуватися нерухомість -- для отримання чітких знімків. Пацієнта укладають на спеціальний рушійний стіл. Він пересувається всередину апарату до тих пір, поки в центрі магніту не опиниться необхідна для дослідження частину тіла. Поруч з пацієнтом знаходиться пристосування для зв’язку з медичним персоналом. Завжди можна звернутися за допомогою в разі хвилювання або дискомфорту. При особливо тривожних станах або з віковими пацієнтами поруч може бути хтось із родичів. Під час робочого процесу томограф видає шуми при зміні програм обстеження -- через це не варто хвилюватися. Як проводиться МРТ в Клініці Святої Катерини? МРТ діагностику в Лікарні Святої Катерини проводять лікар-рентгенологи з багаторічним досвідом роботи -- кращі фахівці в своїй галузі. Дослідження виконується в робочі та вихідні дні з 8:00 до 20:00. Пацієнт отримує на руки знімки з детальним розшифруванням і описом результатів дослідження (при необхідності дані МРТ записуються на диск).

Переваги МРТ на сучасному апараті в Клініці Святої Катерини:

Відсутність іонізуючого випромінювання Висока інформативність зображення Збільшений розмір тунелю (70 см), вантажопідйомність столу (250 кг), сучасну технологію шумозаглушення Забезпечує покриття всього тіла (технологія Tim 4G)   Відгуки про МРТ в Клініці Святої Катерини

Залишити відгук

Обязательное поле

Досягнення та нагороди

Магнітно-резонансна томографія МРТ - 5 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Магнітно-резонансна томографія МРТ - 6 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Магнітно-резонансна томографія МРТ - 7 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Магнітно-резонансна томографія МРТ - 8 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати