× Полная версия сайта
ua | ru

Консультація ортопеда-травматолога

Захворювання, травми кісток і суглобів — часті хвороби що супроводжують нас у сучасному світі. Якщо вчасно не звернутися до фахівця, то згодом пошкодження кістково-м’язової тканини можуть призвести до втрати рухової функції, хронічного болю та навіть інвалідності. Це значно погіршує якість життя людини.

Якщо людина відчуває біль в суглобах або кінцівках, то негайно потрібно записатись на  консультацію до лікаря-травматолога. Він зможе встановити причини патологічних проявів, направить на діагностику, призначить правильний курс лікування для підтримки нормальної життєдіяльності органів і систем, за необхідності виконає операцію.

У медицині діє принцип: краще профілактика, ніж тривалий процес лікування. І в разі гострих ситуацій (при отриманні перелому або пошкодження зв’язок) пацієнти поспішають звернутися за допомогою. А ось початкові стадії захворювань кісток чи суглобів зазвичай залишаються поза увагою.

Важливо пам’ятати, що боротьба з захворюваннями, які руйнують кістки і суглоби, — серйозний процес, який вимагає часу та кваліфікації лікарів. Чим раніше травматолог-ортопед проведе огляд та розпочнеться лікування, тим більше шансів зупинити прогресування хвороби.

Крім того, багато патологій можна лікувати на ранніх етапах без залучення хірургічних методів.

У Клініці Святої Катерини діє найсучасніший Центр ортопедії і травматології на півдні України. Наші фахівці спеціалізуються на наданні комплексної допомоги пацієнтам із травмами і захворюваннями опорно-рухової системи.

Існує також можливість, незалежно від часу доби, провести точну діагностику та лікування гострих станів – при травмах чи переломах в травматологічному пункті для дорослих.

Записатися на консультацію

Коли звертатися до лікаря-травматолога?

Лікар-травматолог надає екстрену допомогу в повному обсязі при ударах, вивихах, розтягненнях і переломах. Одразу надасть рекомендації щодо подальшого лікування, за необхідності, проведе вакцинопрофілактику правця.

У разі складних пошкоджень і травм (зокрема, черепно-мозкові травми), які вимагають оперативної хірургії з залученням нейрохірургів, на допомогу приходять фахівці Центру загальної хірургії та реанімації Клініки Святої Катерини. Тут цілодобово працює сучасний операційний блок, у якому виконуються хірургічні втручання будь-якої складності.

Як проходить консультація у ортопеда-травматолога?

За перших проявів змін в роботі опорно-рухової системи, важливо якомога раніше прийти на консультацію до лікаря та пройти всі необхідні обстеження. Ортопед-травматолог вже на етапі первинного огляду зможе поставити попередній діагноз за першими симптомами захворювання.

Під час огляду лікар детально обговорює з пацієнтом симптоми, які турбують, вивчає, в яких точках і у яких рухах виникає больовий синдром. На допомогу приходять високоефективні апаратні методи обстеження.

Перш за все— цифрова рентгенографія. Золотий стандарт первинного обстеження при виникненні проблем з опорно-руховим апаратом. Часто звичайної рентгенограми достатньо, аби поставити діагноз пацієнту. Рентгенограма допомагає виявити деформацію, запальний процес у м’яких тканинах, пошкодження кісток скелета чи суглобів.

У Клініці Святої Катерини застосовуються цифрові рентген-апарати. Вони дозволяють отримувати рентгенівські знімки високої якості при мінімальному променевому впливі.

Тому сучасна рентгенографія може бути призначена пацієнтам у будь-якому віці. Якщо інформації, отриманої в рентгенограмі недостатньо, то в Клініці Святої Катерини можна пройти повну експертну діагностику:

 • комп’ютерну томографію 
 • магнитно-резонансну томографію.

Після постановки точного діагнозу лікар рекомендує курс лікування. Лікарі Клініки активно використовують сучасні консервативні методи лікування захворювань кісток і суглобів: 

 • ін’єкції хондропротекторів у порожнину суглоба;
 • медикаментозну блокаду протизапальними препаратам;
 • плазмоліфтінг — міні-ін’єкції власної плазми крові пацієнта, яка збагачена тромбоцитами.

Для досягнення найкращого результату фахівці Клініки застосовують новітні досягнення травматології та ортопедії в хірургічному лікуванні пошкоджень та захворювань кістково-м’язової системи. 

 Інноваційні методи:

 • артроскопія
 • остеосинтез
 • протезування суглобів 

Ці методи допомогають якісно поліпшити самопочуття, повертають пацієнтів до діяльності та повноцінного життя.

Отримати консультацію

З якими симптомами потрібно звернутися до ортопеда-травматолога?

Часто пацієнти закривають очі на проблему і роками живуть із болем та відчуттям дискомфорту.
Як показує практика, такий підхід може завдати значної шкоди здоров’ю. По-перше, захворювання в запущеній стадії важче піддається лікуванню. По-друге, больові відчуття в області кісток та суглобів можуть бути проявом прихованого запального процесу в організмі.
Існує велика ймовірність того, що інфекція або метаболічний збій, що викликають ці симптоми, в подальшому можуть викликати ускладнення і вразити інші внутрішні органи.

Симптоми, з якими обов’язково потрібно йти на прийом до ортопеда-травматолога:

 • оніміння кінцівок;
 • обмеженість у рухах;
 • специфічний тріск, хрускіт в суглобах;
 • біль у суглобах під час руху чи навантаженні;
 • біль у тілі в нічний час;
 • набряк у суглобах;
 • незначне підвищення температури тіла;
 • біль у поперековому відділі.

Відвідування ортопеда-травматолога не вимагає спеціальної підготовки. Лікарі не рекомендують пацієнтам без обстеження та призначення лікаря самостійно виконувати дорогі діагностичні процедури.

Огляду ортопеда-травматолога іноді буває досить для встановлення причини хвороби. Тому запис до лікаря-травматолога – це можливість  отримати відповіді на хвилюючі питання про своє здоров’я з мінімальними витратами.

 

Захворювання, які лікує травматолог-ортопед:

 • переломи та інші травми кістково-м’язової системи;
 • остеохондроз;
 • остеопороз;
 • остеоартроз;
 • подагра;
 • ревматоїдний артрит;
 • люмбаго.

Переваги відвідування ортопеда-травматолога у Клініці Святої Катерини

У Центрі ортопедії та травматології Клініки ведуть прийом провідні фахівці півдня України. На прийом до ортопеда-травматолога можна записатися у зручний для вас час і без черг потрапити на консультацію. Лікар приділить вам стільки часу, скільки необхідно для постановки діагнозу.

Якщо знадобиться додаткова діагностика, то у Клініці є всі найсучасніші можливості для обстеження. Від первинного огляду до постановки діагнозу і призначення курсу терапії або оперативного втручання.

При цьому всі процедури проходять в комфортних умовах, а в  Клініці пацієнта супроводжує медичний персонал, який готовий підтримати, допомогти та відповісти на всі питання.

Запис на консультацію до ортопеда-травматолога Клініки Святої Катерини в Одесі проводиться цілодобово.

Телефони інформаційного центру: +38 (048) 705-1033, 728-7000, (050) 728 7000, (093) 728 7000, (097) 728 7000

Вартість послуг у Центрі ортопедії та травматології 

Название услугиСтоимость, грн
Консультация ортопеда-травматолога500

Повторная* консультация ортопеда-травматолога
300
Консультация ортопеда-травматолога на выезде (в пределах города Одессы)1 000
Консультация врача-рентгенолога по результатам рентгенологического обследования400

Відгуки

Залишити відгук

Обязательное поле

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати