× Повна версія сайту
ua

Консультація ортопеда – травматолога

Консультація ортопеда-травматолога

Захворювання, травми кісток і суглобів — часті хвороби що супроводжують нас у сучасному світі. Якщо вчасно не звернутися до фахівця, то згодом пошкодження кістково-м’язової тканини можуть призвести до втрати рухової функції, хронічного болю та навіть інвалідності. Це значно погіршує якість життя людини.

Якщо людина відчуває біль в суглобах або кінцівках, то негайно потрібно записатись на  консультацію до лікаря-травматолога. Він зможе встановити причини патологічних проявів, направить на діагностику, призначить правильний курс лікування для підтримки нормальної життєдіяльності органів і систем, за необхідності виконає операцію.

У медицині діє принцип: краще профілактика, ніж тривалий процес лікування. І в разі гострих ситуацій (при отриманні перелому або пошкодження зв’язок) пацієнти поспішають звернутися за допомогою. А ось початкові стадії захворювань кісток чи суглобів зазвичай залишаються поза увагою.

Важливо пам’ятати, що боротьба з захворюваннями, які руйнують кістки і суглоби, — серйозний процес, який вимагає часу та кваліфікації лікарів. Чим раніше травматолог-ортопед проведе огляд та розпочнеться лікування, тим більше шансів зупинити прогресування хвороби.

Крім того, багато патологій можна лікувати на ранніх етапах без залучення хірургічних методів.

У Клініці Святої Катерини діє найсучасніший Центр ортопедії і травматології на півдні України. Наші фахівці спеціалізуються на наданні комплексної допомоги пацієнтам із травмами і захворюваннями опорно-рухової системи.

Існує також можливість, незалежно від часу доби, провести точну діагностику та лікування гострих станів – при травмах чи переломах в травматологічному пункті для дорослих.

Про Центр Травматології та Ортопедії детальніше

Отримати консультацію травматолога

Коли звертатися до лікаря-травматолога?

Лікар-травматолог надає екстрену допомогу в повному обсязі при ударах, вивихах, розтягненнях і переломах. Одразу надасть рекомендації щодо подальшого лікування, за необхідності, проведе вакцинопрофілактику правця.

У разі складних пошкоджень і травм (зокрема, черепно-мозкові травми), які вимагають оперативної хірургії з залученням нейрохірургів, на допомогу приходять фахівці Центру загальної хірургії та реанімації Клініки Святої Катерини. Тут цілодобово працює сучасний операційний блок, у якому виконуються хірургічні втручання будь-якої складності.

Як проходить консультація у ортопеда-травматолога?

За перших проявів змін в роботі опорно-рухової системи, важливо якомога раніше прийти на консультацію до лікаря та пройти всі необхідні обстеження. Ортопед-травматолог вже на етапі первинного огляду зможе поставити попередній діагноз за першими симптомами захворювання.

Під час огляду лікар детально обговорює з пацієнтом симптоми, які турбують, вивчає, в яких точках і у яких рухах виникає больовий синдром. На допомогу приходять високоефективні апаратні методи обстеження.

Перш за все— цифрова рентгенографія. Золотий стандарт первинного обстеження при виникненні проблем з опорно-руховим апаратом. Часто звичайної рентгенограми достатньо, аби поставити діагноз пацієнту. Рентгенограма допомагає виявити деформацію, запальний процес у м’яких тканинах, пошкодження кісток скелета чи суглобів.

У Клініці Святої Катерини застосовуються цифрові рентген-апарати. Вони дозволяють отримувати рентгенівські знімки високої якості при мінімальному променевому впливі.

Тому сучасна рентгенографія може бути призначена пацієнтам у будь-якому віці. Якщо інформації, отриманої в рентгенограмі недостатньо, то в Клініці Святої Катерини можна пройти повну експертну діагностику:

 • Комп’ютерну томографію;
 • Магнитно-резонансну томографію.

Після постановки точного діагнозу лікар рекомендує курс лікування. Лікарі Клініки активно використовують сучасні консервативні методи лікування захворювань кісток і суглобів: 

 • ін’єкції хондропротекторів у порожнину суглоба;
 • медикаментозну блокаду протизапальними препаратам;
 • плазмоліфтінг — міні-ін’єкції власної плазми крові пацієнта, яка збагачена тромбоцитами.

Для досягнення найкращого результату фахівці Клініки застосовують новітні досягнення травматології та ортопедії в хірургічному лікуванні пошкоджень та захворювань кістково-м’язової системи. 

 Інноваційні методи:

 • артроскопія;
 • остеосинтез;
 • протезування суглобів.

Ці методи допомогають якісно поліпшити самопочуття, повертають пацієнтів до діяльності та повноцінного життя.

Отримати консультацію травматолога

З якими симптомами потрібно звернутися до ортопеда-травматолога?

Часто пацієнти закривають очі на проблему і роками живуть із болем та відчуттям дискомфорту.
Як показує практика, такий підхід може завдати значної шкоди здоров’ю. По-перше, захворювання в запущеній стадії важче піддається лікуванню. По-друге, больові відчуття в області кісток та суглобів можуть бути проявом прихованого запального процесу в організмі.
Існує велика ймовірність того, що інфекція або метаболічний збій, що викликають ці симптоми, в подальшому можуть викликати ускладнення і вразити інші внутрішні органи.

Симптоми, з якими обов’язково потрібно йти на прийом до ортопеда-травматолога:

 • оніміння кінцівок;
 • обмеженість у рухах;
 • специфічний тріск, хрускіт в суглобах;
 • біль у суглобах під час руху чи навантаженні;
 • біль у тілі в нічний час;
 • набряк у суглобах;
 • незначне підвищення температури тіла;
 • біль у поперековому відділі.

Відвідування ортопеда-травматолога не вимагає спеціальної підготовки. Лікарі не рекомендують пацієнтам без обстеження та призначення лікаря самостійно виконувати дорогі діагностичні процедури.

Огляду ортопеда-травматолога іноді буває досить для встановлення причини хвороби. Тому запис до лікаря-травматолога – це можливість  отримати відповіді на хвилюючі питання про своє здоров’я з мінімальними витратами.

Захворювання, які лікує травматолог-ортопед:

 • переломи та інші травми кістково-м’язової системи;
 • остеохондроз;
 • остеопороз;
 • остеоартроз;
 • подагра;
 • ревматоїдний артрит;
 • люмбаго.

Отримати консультацію травматолога

Переваги відвідування ортопеда-травматолога у Клініці Святої Катерини

У Центрі ортопедії та травматології Клініки ведуть прийом провідні фахівці півдня України. На прийом до ортопеда-травматолога можна записатися у зручний для вас час і без черг потрапити на консультацію. Лікар приділить вам стільки часу, скільки необхідно для постановки діагнозу.

Якщо знадобиться додаткова діагностика, то у Клініці є всі найсучасніші можливості для обстеження. Від первинного огляду до постановки діагнозу і призначення курсу терапії або оперативного втручання.

При цьому всі процедури проходять в комфортних умовах, а в  Клініці пацієнта супроводжує медичний персонал, який готовий підтримати, допомогти та відповісти на всі питання.

Запис на консультацію до ортопеда-травматолога Клініки Святої Катерини в Одесі проводиться цілодобово.

Наші спеціалісти:

Ведучий ортопед – травматолог Новіков Михайло Олегович, досвід понад 15 років.

Напрямки діяльності:

 • Артроскопія колінного суглоба;
 • Проведення накісткового та інтрамедулярного блокованого остеосинтезу;
 • Ендопротезування тазостегнового та колінного суглобів;
 • Меніскектомія, шов меніска за технологією outside, inside, відновлення передньої та задньої хрестоподібних зв’язок (пластика ПКС, ЗКС), відновлення медіального та латерального комплексу зв’язувальних апаратів колінного суглоба, пластика медіопателофеморальної зв’язки, корекція осі нижньої кінцівки при операція Банкарта, реімплесаж;
 • Операція Латерже (відкритим методом) при нестабільності плечового суглоба, артроскопічні операції при пошкодженні сухожилля манжети, субакроміальна декомпресія та ін.

Наша команда ортопедів-травматологів:

Копецький Геннадій Борисович, досвід роботи понад 14 років – консультування досліджень діагностики та лікування захворювань, травм опорно-рухового апарату;
Ажинов Євген Юрійович, досвід роботи більше 8 років;
Павленко Михайло Володимирович, досвід роботи понад 5 років – Діагностика захворювань опорно-рухового апарату та наслідків травм;
Ткачов Радіон Васильович, досвід роботи більше 3 років.

Про Центр Травматології та Ортопедії детальніше

Отримати консультацію травматолога

ІНФО-ЦЕНТР КЛІНІКИ:

 +38 (048) 705 1033

 +38 (050) 728 7000

+38 (093) 728 7000

 +38 (048) 728 7000

 +38 (097) 728 7000

 

Досягнення та нагороди

Консультація ортопеда – травматолога - 4 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Консультація ортопеда – травматолога - 5 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Консультація ортопеда – травматолога - 6 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Консультація ортопеда – травматолога - 7 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати