× Повна версія сайту
ua

Консультація хірурга

Консультація хірурга

В Одесі, в Клініці Святої Катерини можна записатися на консультацію до лікаря-хірурга. У нас представлено 15 основних напрямків хірургії і працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії, практикуючі хірурги з багаторічним стажем. Більшість наших фахівців пройшли навчання за кордоном, володіють прогресивними методиками, які забезпечують якісне та ефективне лікування. Наші лікарі є експертами в багатьох хірургічних напрямках, успішно передають досвід молодим фахівцям на базі Клініки Святої Катерини, а також викладають у медичних ВНЗ.

Діагностика та операції проводяться на обладнанні експертного класу 2018 року. У Клініці працюють: хірурги-кардіологи, судинні хірурги, нейро- і онкохірурги та лікарі, які спеціалізуються на загальній хірургії.

В хірургії використовують класичні та малоінвазивні методики. Висока кваліфікація лікарів та сучасне обладнання Клініки дозволяють проводити лікування в максимально стислий термін.

У розпорядженні лікарів Клініки Святої Катерини — оригінальні медикаменти визнаних виробників і широкий вибір матеріалів для оперування. Це дозволяє проводити хірургічне лікування за протоколами сучасної медицини, призначати ефективні і безпечні препарати, аби пришвидшити одужання пацієнта.

Під час консультації хірург проведе огляд, встановить діагноз і визначить, чи потрібне хірургічне втручання, чи краще пройти терапевтичне лікування.

Необхідні додаткові аналізи та дослідження можна одразу пройти в нашому Діагностичному центрі (КТ, МРТ, УЗД, рентген, ендоскопія, ангіографія). Кожного разу лікар-хірург підбирає індивідуальний план лікування залежно  від клінічної ситуації пацієнта.

Багатопрофільне хірургічне відділення 

Лікування пацієнтів здійснюється за різними напрямками: операції на серці, гінекологічні, урологічні та травматологічні операції, хірургічне лікування хронічних захворювань жовчного міхура, кишківника, підшлункової залози, апендициту, печінки та шлунка, а також видалення пухлин і гриж різної локалізації.

У Клініці Святої Катерини проводиться ефективне лікування проблем ожиріння — баріатричні операції. Завдяки фахівцям та сучасному обладнанню нашим пацієнтам доступний весь спектр ендоскопічних операцій, які здійснюються через проколи шкіри, без крововтрати і травмування тканин.

Застосування ендоскопічного обладнання дозволяє проводити операції на різних органах і системах без госпіталізації та наркозу. Сучасні методи амбулаторної хірургії забезпечують максимальну безпеку і комфорт для пацієнта.

У лікарні встановлені відеоендоскопічні стійки фірми Olympus — провідного виробника обладнання для ендоскопії в світі. Наші фахівці працюють на ендоскопічній апаратурі останнього покоління Olympus EXERA III. Сьогодні це найдосконаліша розробка компанії.

Ендоскопія вивела на новий рівень діагностику і хірургічне лікування такого страшного захворювання як рак. У якості скринінгового методу дослідження ендоскопія дозволяє виявити ранні форми раку (слизовий і підслизовий рак) і своєчасно запропонувати органозберігаючу операцію без видалення всього органу. За допомогою сучасних технологій, наші фахівці можуть провести видалення ракової пухлини в межах тільки тих шарів, у яких відбулося поширення онкопроцесу. Це стало можливим завдяки режиму вузькоспектральної ендоскопії, яке доступне в сучасних ендоскопічних апаратах. Режим дозволяє оперативно ідентифікувати тип новоутворення, а також дослідити шари його поширення всередину стінки органу. Залежно від глибини інвазії (впровадження пухлини у шар стінки органу) лікар-хірург визначає тактику лікування. Якщо інвазія сталася в слизовому і підслизовому шарі, то проводяться такі сучасні операції: ендоскопічна дисекція і резекція слизової. Тобто видаляються тільки уражені шари і зберігають орган. Ендоскопічна хірургія дозволяє вирішувати інші складні захворювання. Зокрема, проводиться склерозування варикозних розширених вен стравоходу і шлунку, видалення поліпів на слизовій шлунку і кишківника, лікування малоінвазивними методами жовчнокам’яної хвороби та ін.

Хірургічне лікування захворювань серця і судин 

Багатопрофільна Клініка Святої Катерини є провідним медичним закладом, який спеціалізується на лікуванні гострого інфаркту міокарда та ішемічного інсульту за допомогою рентгенендоваскулярної хірургії. На даний час в нашій Клініці завдяки високотехнологічному обладнанню існує можливість проводити гібридні операції на серці та судинах з використанням ендоваскулярних і відкритих методик одночасно. Ці методи дозволяють зменшити час знаходження у наркозі, поліпшити результати операції і, відповідно, результати лікування.

Ендоваскулярний підхід можна застосувати не тільки при лікуванні серцево-судинних і захворювань судин головного мозку, але і для діагностики та лікування захворювань судин кінцівок, органів черевної порожнини, малого таза, аорти та її гілок. Через невеликі проколи на шкірі лікар проводить малотравматичні хірургічні втручання для лікування захворювань, які проводилися тільки відкритим способом.

Сучасний хірургічний стаціонар 

У нас обладнане високотехнологічне реанімаційне відділення для перебування хворих у важкому стані. Висока кваліфікація фахівців і сучасне обладнання дозволяють поставити на ноги таких пацієнтів, які до тепер могли розраховувати на допомогу тільки в закордонних клініках.

На кожному поверсі Клініки є система моніторингу з центральними пультами, за якими цілодобово чергують лікарі та медсестри. Життєво важливі показники всіх пацієнтів виводяться на монітори у режимі реального часу.

При виникненні екстрених ситуацій медичний персонал готовий оперативно надати допомогу.

У Клініці Святої Катерини пацієнти мають можливість отримати хірургічну допомогу високого рівня: починаючи з комфортних умов перебування в палатах і закінчуючи концепцією активного лікування, якої дотримуються наші фахівці.

Записатися на консультацію до хірурга 

Записатися на консультацію до хірурга багатопрофільної Клініки Святої Катерини можна за телефонами: (048) 728 7000, 705 1033, (050) 728 7000, (093) 728 7000, (097) 728 7000 (цілодобово).

Досягнення та нагороди

Консультація хірурга - 5 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Консультація хірурга - 6 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Консультація хірурга - 7 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Консультація хірурга - 8 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати