× Повна версія сайту
ua

Консультація дитячих спеціалістов

Багатопрофільна Поліклініка № 1 — поліклініка здорового дитинства, фахівцям якої можна довірити турботу про найдорожче — здоров’я дитини. Тут маленьким пацієнтам буде весело та зовсім не страшно!

Ми самі — батьки. І ми добре знаємо, як складно знайти «свою» клініку і «свого» лікаря. В нашій Поліклініці у вас є можливість вибрати педіатра, сімейного лікаря або іншого дитячого лікаря із декількох фахівців.

Кожну дитину ми знаємо як власну, з Вашим малюком будуть працювати за індивідуальним календарем здоров’я, з урахуванням особливостей його розвитку.

Дитячі лікарі Багатопрофільної Поліклініки № 1 — мають високу кваліфікацію і багатий досвід роботи в педіатрії, розуміють і люблять свою справу. Технологічні ресурси нашої Поліклініки дозволяють проводити майже всі діагностичні дослідження, ефективно і безпечно лікувати дітей.

Запис на консультацію

В компетенції лікарів Поліклініки — динамічний нагляд, діагностика та консервативне лікування дитячих хвороб. Ви завжди можете звернутись до нас, якщо здоров’я дитини викликає у вас занепокоєння. В найкоротший термін призначимо прийом у лікаря, проведемо огляд, комплекс досліджень, підтвердимо або виключимо те чи інше захворювання, рекомендуємо та проведемо необхідне лікування.

  • Головне завдання нашої роботи — здоров’я дитини з перших днів життя і назавжди! Малюк народжується з величезним життєвим потенціалом, зберегти його, розкрити сильні сторони дитячого організму, скоректувати, в разі необхідності, слабкі — ми робимо все можливе для того, щоб ваша дитина добре себе почувала, гармонійно розвивалась, з легкістю вчилась і досягала усіляких успіхів у житті.

Запис на консультацію

ІНФО-ЦЕНТР КЛІНІКИ:

 +38 (048) 705 1033

 +38 (050) 728 7000

+38 (093) 728 7000

 +38 (048) 728 7000

 +38 (097) 728 7000

Досягнення та нагороди

Консультація дитячих спеціалістов - 7 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Консультація дитячих спеціалістов - 8 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Консультація дитячих спеціалістов - 9 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Консультація дитячих спеціалістов - 10 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати