× Повна версія сайту
ua

Комп’ютерна томографія КТ

Сучасний комп’ютерно рентгенівський томограф (КТ) в Одесі – діагностичний центр Лікарні Святої Катерини

Комп’ютерну томографію проводять у випадках, коли необхідні докладні дані про стан скелета і внутрішніх органів пацієнта. Більшість фахівців направляють на КТ тому що це високотехнологічний метод сучасної діагностики, при якому комп’ютерне зображення в 3D створюється за допомогою просвічування тіла рентгенівськими променями з усіх боків.

Дослідження на томографі безболісне і безпечне. КТ дозволяє проводити ранню діагностику найрізноманітніших захворювань, визначити можливості лікування.

В період пандемії COVID-19, КТ легенів – це найточніший спосіб визначити ураження легенів і всі процеси які перебуваюсь під час хвороби.

За допомогою дослідження також можливо найбільш точно візуалізувати органи з високою щільністю тканини (печінка, нирки) або містять газ (легені, додаткові пазухи носа). Метод дозволяє детально розглянути кордон тканин з різною щільністю, анатомічні деталі відносно невеликих органів, органи малого тазу (матка, маткові труби, простата, сечоводи і т.д.).

Діагностичний центр Лікарні Святої Катерини використовує новітній спіральний комп’ютерний томограф (2018 рік виготовлення) для сканування всього тіла, що дозволяє діагностувати онкологічні захворювання, виявити поліпи і кістозні утворення, оцінити наслідки травм і оперативного втручання.
Для підвищення візуалізації КТ в діагностичному центрі в Одесі проводяться дослідження із застосуванням контрастної речовини.

Приватна клініка Святої Катерини використовує сучасний комп’ютерний томограф SIEMENS:

Інноваційні технології моделі Somatom go.UP забезпечують новий рівень стандартизованих високоякісних досліджень, які допомагають медичним фахівцям точно встановити діагноз.

Експертне обладнання КТ сприяють підвищенню швидкості та ефективності при постановці діагнозу в онкології, неврології, кардіології та невідкладної допомоги.

Головною особливістю комп’ютерної томографії в лікарні Святої Катерини, на апараті КТ – аналогів, якого немає в Одесі, є:

  • потужний 32-зрізовий (64 з технологією IVR) спіральний комп’ютерний томограф для сканування тіла
  • мінімально дозоване опромінення – знижена променеве навантаження зі збереженням якості зображення.
  • висока швидкість сканування (одна анатомічна область за 40-45 сек)
  • відстеження контрастної речовини в реальному часі

Ми вважаємо, що наша нова лінійка КТ сканерів найкращим чином вирішує різні питання, пов’язані з КТ в Одесі, зокрема, проблему отримання максимально чіткого та інформативного знімка, з мінімальним променевим навантаженням, в комфортних умовах для пацієнта, – говорить Ірина Михайлівна Осипенко, керівник діагностичного відділення, комп’ютерної томографії в лікарні. – Наші інноваційні технології допомагають розкрити весь потенціал КТ.

Досягнення та нагороди

Комп’ютерна томографія КТ - 5 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Комп’ютерна томографія КТ - 6 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Комп’ютерна томографія КТ - 7 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Комп’ютерна томографія КТ - 8 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати