× Повна версія сайту
ua

Хірургічна корекція ваги (баріатрична хірургія)

Хірургічна корекція ваги (баріатрична хірургія)  – ефективний спосіб боротьби із зайвою вагою, що дозволяє досягти значного та стійкого зниження маси тіла. Баріатрична операція – є хірургічним втручанням, що коригує місткість шлунково-кишкового тракту. Сучасні баріатричні операції виконуються лапароскопічним доступом, без великих розрізів, забезпечуючи суттєве зниження рівня серцево-судинного ризику, нормалізацію ліпідного та вуглеводного обміну, покращення психоемоційного стану пацієнта.

Рівень підготовки фахівців Лікарні Святої Катерини дозволяє отримувати гарантований результат після проведеного оперативного втручання, упродовж 2 років пацієнт стійко втрачає зайву вагу без фізіологічного дискомфорту.

Отримати консультацію хірурга

Види баріатричних операцій:

Рукавна резекція шлунка

Операція полягає у видаленні частини шлунка та перетворенні його на тонку довгу трубку – «рукав». Місткість шлунка при цьому зменшується приблизно в 10 разів (до 150 – 200 мл.) При цьому скорочується обсяг шлункового соку, що виділяється. Зникає почуття голоду, відбувається насичення невеликою кількістю їжі, що призводить до значної та довгострокової втрати ваги. Нормалізація ваги відбувається протягом 2 років.

Балонування шлунка

Балон являє собою тонкостінний міхур з медичної силіконової гуми, який встановлюється в шлунок із застосуванням знеболювання та під контролем гастроскопії. У шлунку міхур заповнюється рідиною або повітрям в обсязі приблизно 500-700 мл. Балон має форму гладкої м’якої кулі. Так як балон займає істотну частину просвіту шлунка, людина з’їдає менший обсяг їжі знижується апетит. Це тому, що балон постійно стимулює рецептори насичення, що у верхній частині шлунка. Поєднання двох факторів – зменшення ємності шлунка та зниження апетиту, призводить до того, що людина починає худнути.

Максимальний час знаходження балона у шлунку – 6 місяців, після закінчення терміну балон потребує вилучення. На місце старого за бажанням пацієнта може бути встановлений новий балон. Після видалення балона, яке відбувається так само, як і установка під знеболюванням та контролем гастроскопа, пацієнт залишається в Лікарні для спостереження 2-3 години. Потім він може жити звичним життям.

Процес зниження ваги починається відразу після установки балона і продовжується протягом приблизно півтора місяця, а решта 4,5 місяця балон підтримує вже знижену вагу. Метод вкрай ефективний: він забезпечує втрату ваги від 5 до кількох десятків кілограмів, щоправда, багато залежить і від пацієнта. Найкращих результатів досягають ті люди, які не тільки сподіваються на балон, а й серйозно працюють над собою: обмежують раціон, скорочують вживання жирів та вуглеводів, споживають не більше 1000-1500 ккал на добу. Тоді і після видалення балона вони дотримуватимуться нового режиму живлення.

Отримати консультацію хірурга

Внутрішньошлунковий балон має низку незаперечних переваг:

  • відповідає всім вимогам безпеки – абсолютно гладкий, м’який, легко набуває форми шлунка;
  • балон не дає ускладнень, легкий і зручний у застосуванні;
  • процедура встановлення проста і не потребує хірургічного втручання, відсутня необхідність у тривалому лікуванні медикаментами;
  • є почуття ситості, що, у свою чергу, дозволяє легше перейти на новий режим харчування і дотримуватися його надалі;
  • за допомогою балона досягаються чудові результати – до 20 кг втрати ваги.

Наші спеціалісти:

Лікар-хірург, заступник головного лікаря з лікувальної роботи: Бабинець Юрій Володимирович, досвід роботи понад 26 років.

Проведення відкритих та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини, хірургія гриж, хірургія невідкладних станів, амбулаторно-поліклінічна хірургія, онкохірургія.

Лікар-хірург, завідувач операційного блоку та відділення хірургічного профілю: Осипенко Олег В’ячеславович, досвід роботи понад 30 років.

Напрямок діяльності – хірургічна гастроентерологія; широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; координатор напряму хірургічної корекції станів, пов’язаних з фіброзом печінки, ускладненого порушенням порто-кавального протоку крові; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планова та ургентні хірургічні операції – загальна хірургія, абдомінальна хірургія, онкохірургія.

Лікар-хірург, онкохірург, проктолог – Галимон Михайло Михайлович, досвід роботи понад 6 років.

Напрямки діяльності – широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; колопроктологічні втручання; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планові та ургентні хірургічні втручання – загальна хірургія, онкохірургія, проктологія.

Лікар-хірург, гастроентерологіяВойтишин Володимир Васильович, досвід роботи понад 30 років.

Напрями діяльності – хірургічна гастроентерологія; мамологія; широкий спектр «відкритих» та лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору; консультування щодо проведення хірургічних втручань; планова та ургентні хірургічні операції – загальна хірургія, абдомінальна хірургія, онкохірургія.

Отримати консультацію хірурга

ІНФО-ЦЕНТР КЛІНІКИ:

 +38 (048) 705 1033

 +38 (050) 728 7000

+38 (093) 728 7000

 +38 (048) 728 7000

 +38 (097) 728 7000

 

Досягнення та нагороди

Хірургічна корекція ваги (баріатрична хірургія) - 4 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Хірургічна корекція ваги (баріатрична хірургія) - 5 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Хірургічна корекція ваги (баріатрична хірургія) - 6 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Хірургічна корекція ваги (баріатрична хірургія) - 7 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати