× Полная версия сайта
ua | ru

Швидку допомогу викликають в ситуаціях, коли час іде на хвилини. Для максимально швидкого прибуття на виклик бригади швидкої допомоги Клініки Святої Катерини дислокуються в усіх районах міста Одеси.

Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини створена, щоб діяти максимально швидко і ефективно в ситуаціях, що загрожують життю. При виникненні гострих проблем необхідно негайно звернутися до служби швидкої медичної допомоги.

У критичному стані для пацієнта здійснюється екстрена медична допомога. Лікар  швидкої допомоги приймає рішення про транспортування в найближчий стаціонар, після стабілізації стану пацієнта. Можлива госпіталізація в профільні установи, що мають відділення кардіології, неврології або інші профільні відділення, для надання подальшої спеціалізованої допомоги та необхідного лікування.

Екстрена госпіталізація хворих

При інфаркті міокарда. Виконується госпіталізація в стаціонар медичного закладу, що має кардіологічне відділення, з можливістю проведення інтервенційних втручань.

При інсульті. При порушенні мозкового кровообігу спеціалізовану допомогу пацієнту необхідно надати в найкоротші терміни. Для прийняття термінових заходів, бригада служби швидкої медичної допомоги проводить екстрену госпіталізацію у відділення неврології.

При нападах ниркової коліки. Стан супроводжується раптовим і сильним болем у попереку або в животі, що віддає в пах, внутрішню поверхню стегна. У разі некупірованої ниркової коліки необхідна екстрена госпіталізація в урологічне відділення.

У разі нещасного випадку (травми), що супроводжується сильною кровотечею, відкритими і закритими переломами, пошкодженням внутрішніх органів. Наші лікарі нададуть першу лікарську допомогу (зупинка кровотечі, компенсація крововтрати, транспортна іммобілізація, адекватне знеболювання) з подальшою госпіталізацію дітей або дорослих в профільний стаціонар.

При вагітності. Термінова госпіталізація може знадобитися під час початку пологів або при виникненні кровотечі, втраті свідомості, болях в животі тощо.

Існують різні ситуації зі здоров’ям і види хвороб, що вимагають ургентної госпіталізації пацієнта.

Негайне звернення до служби швидкої допомоги зменшує ризик виникнення загрози  для Вашого здоров’я та життя.

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати