× Повна версія сайту
ua

Госпіталізація

Швидку допомогу викликають в ситуаціях, коли час іде на хвилини. Для максимально швидкого прибуття на виклик бригади швидкої допомоги Клініки Святої Катерини дислокуються в усіх районах міста Одеси.

Служба швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини створена, щоб діяти максимально швидко і ефективно в ситуаціях, що загрожують життю. При виникненні гострих проблем необхідно негайно звернутися до служби швидкої медичної допомоги.

У критичному стані для пацієнта здійснюється екстрена медична допомога. Лікар  швидкої допомоги приймає рішення про транспортування в найближчий стаціонар, після стабілізації стану пацієнта. Можлива госпіталізація в профільні установи, що мають відділення кардіології, неврології або інші профільні відділення, для надання подальшої спеціалізованої допомоги та необхідного лікування.

Екстрена госпіталізація хворих

При інфаркті міокарда. Виконується госпіталізація в стаціонар медичного закладу, що має кардіологічне відділення, з можливістю проведення інтервенційних втручань.

При інсульті. При порушенні мозкового кровообігу спеціалізовану допомогу пацієнту необхідно надати в найкоротші терміни. Для прийняття термінових заходів, бригада служби швидкої медичної допомоги проводить екстрену госпіталізацію у відділення неврології.

При нападах ниркової коліки. Стан супроводжується раптовим і сильним болем у попереку або в животі, що віддає в пах, внутрішню поверхню стегна. У разі некупірованої ниркової коліки необхідна екстрена госпіталізація в урологічне відділення.

У разі нещасного випадку (травми), що супроводжується сильною кровотечею, відкритими і закритими переломами, пошкодженням внутрішніх органів. Наші лікарі нададуть першу лікарську допомогу (зупинка кровотечі, компенсація крововтрати, транспортна іммобілізація, адекватне знеболювання) з подальшою госпіталізацію дітей або дорослих в профільний стаціонар.

При вагітності. Термінова госпіталізація може знадобитися під час початку пологів або при виникненні кровотечі, втраті свідомості, болях в животі тощо.

Існують різні ситуації зі здоров’ям і види хвороб, що вимагають ургентної госпіталізації пацієнта.

Негайне звернення до служби швидкої допомоги зменшує ризик виникнення загрози  для Вашого здоров’я та життя.

Досягнення та нагороди

Госпіталізація - 3 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Госпіталізація - 4 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Госпіталізація - 5 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Госпіталізація - 6 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати