× Полная версия сайта
ua | ru

Інноваційна флебологія

Варикозна хвороба — захворювання венозної системи нижніх кінцівок внаслідок слабкості венозної стінки, а також при факторах ризику: тривале стояння, сидіння, зайва вага. Проявляється в варикозній зміні підшкірних вен.

Симптоми захворювань венозної системи:

 • часте відчуття важкості в ногах, свербіж, поколювання;
 • поява на ногах судинних «зірочок», розширених вен, зміна кольору шкіри гомілок;
 • судоми та оніміння, особливо в нічний час;
 • набряк нижніх кінцівок, який не залежить від часу дня та активності пацієнта;
 • біль в ногах.

Якщо з’явились такі симптоми — не затягуйте з візитом до фахівця-флеболога. Повноцінне лікування у судинного хірурга та дотримання рекомендацій — запорука успішного результату і захисту здоров’я.

Лікування захворювань вен

Флеболог займається профілактикою та лікуванням захворювань венозної системи. Під час лікування варикозної хвороби флебологи Клініки судинної хірургії застосовують сучасні методи згідно з протоколами лікування Міжнародного союзу флебологів (UIP). Вибір оптимальної тактики лікування пацієнтів залежить від стадії захворювання. Лікування вен в Клініці Святої Катерини проводиться за індивідуальною програмою, після консультації судинного хірурга та ультразвукового дослідження судин. Своєчасне лікування варикозного розширення вен дозволяє не тільки уникнути грізних ускладнень, але й відновити естетику ваших ніг.

Лікування варикозної хвороби в Одесі

Флебологи і судинні хірурги Клініки Святої Катерини проводять лікування варикозної хвороби на всіх стадіях, від «судинної зірочки» до тромбофлебіту і трофічної виразки. При своєчасній діагностиці та на ранніх стадіях хвороби застосовується безопераційне лікування — склеротерапія, на більш пізніх стадіях виконуються малоінвазивні і ендовенозні операції. Досвідчені фахівці Клініки Святої Катерини пропонують сучасну медичну допомогу при наступних захворюваннях судин нижніх кінцівок:

 • Судинні зірочки (телеангіектазії)
 • Судинні сіточки (ретикулярний варикоз)
 • Хронічна венозна недостатність (XBH)
 • Варикозне розширення вен
 • Тромбофлебіт
 • Трофічні виразки

Ризики варикозної хвороби

 • Варикозна хвороба не лікується консервативними методами.
 • У разі відсутності лікування виникає ризик розвитку серйозних ускладнень.
 • Без лікування можливі запалення вен, трофічні порушення, виникнення тромбів і навіть тромбоемболія.

Методи і етапи лікування варикозної хвороби в Клініці судинної хірургії

Своєчасне лікування варикозного розширення вен дозволяє не тільки уникнути цих грізних ускладнень, але й поновити естетику ваших ніг. Після лікування проходять біль і важкість в ногах, пропадають венозні «зірочки» і роздуті, вузлуваті вени. Інноваційне лікування допомагає швидко позбавитись неприємних симптомів і естетичного дефекту.

Діагностика судин — перший етап в лікуванні

Раннє виявлення судинних захворювань можливе завдяки своєчасній діагностиці, в першу чергу — за допомогою ультразвукового дослідження (дуплексне сканування артерій та вен). В більш складних випадках застосовується ангіографія (пряме контрастне дослідження судин), мультиспиральна комп’ютерна томографія (МСКТ) або магнітно-резонансна томографія (МРТ). Крім профілактики атеросклерозу (недопущення розповсюдження і збільшення атеросклеротичних бляшок), дуже важливо відновити прохідність атеросклеротично змінених артерій. Для того щоб визначити необхідність відновлення артерії, виконується ультразвукова доплерографія, в складних випадках — ангіографія.

Методи лікування уражених вен:

 • Склеротерапія — лікувальна методика, яка передбачає закриття просвіту вени медикаментом-склерозантом.
 • Мініфлебектомія — складова частина операції з видалення варикозно розширеної вени. Методика дозволяє видалити змінені ділянки підшкірних вен стегна і гомілки через прокол, замість розрізів.
 • Ендовенозна лазерна коагуляція вен — сучасний малоінвазивний метод, який дозволяє «запаювати» уражені вени за допомогою лазеру.

Прийом проводить:

Іванісов Олександр Миколайович — завідувач Клініки судинної хірургії, лікар-кардіолог, флеболог, серцево-судинний хірург вищої категорії.

Для запису зателефонуйте, будь ласка:

+38 (048) 728-7000

+38 (068) 613-5005

Лікування судинних захворювань досвідченими і висококваліфікованими лікарями в Клініці судинної хірургії в Одесі — це гарантія Вашого здоров’я!

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати