× Повна версія сайту
ua

Ендовенозна лазерна коагуляція (лікування варикозу лазером)

Лікування варикозу лазером

У нашій клініці давно та успішно проводять процедури лазерної корекції варикозних вен. Сьогодні лікування лазером, мабуть, єдиний щадний та ефективний оперативний спосіб швидкого відновлення вен ніг. Для початку лікування потрібна рекомендація лікаря. Якщо вона отримана – дійте негайно. З кожним місяцем площа варикозної дисфункції вен збільшується, отже площа лазерної корекції зростає. Нижче на цій сторінці Ви ознайомитеся з основними характеристиками варикозу, дізнаєтесь сучасні способи лікування. Пам’ятайте, для варикозу немає народних методів лікування.

Отримати консультацію судинного хірурга

Що таке варикоз?

Варикозна хвороба (варикоз) – захворювання венозної системи нижніх кінцівок внаслідок слабкості венозної стінки та за факторів ризику (тривале стояння, сидіння, ожиріння тощо), проявляється у варикозній зміні підшкірних вен.

Ознаки варикозу, що починається

 • Тягне біль у судинах і венах;
 • Набряклі, збільшені вени стопи та гомілки;
 • Підвищена втома ніг;
 • Набряки стоп, набряки гомілок;
 • Темні плями на шкірі, які згодом можуть перетворитися на виразки;
 • Сильна сверблячка у місцях зміни кольору;
 • Судинні зірочки;
 • Печіння у стопах (часто ввечері);

За відсутності лікування прогресує венозна недостатність нижніх кінцівок, що може призвести до утворення трофічних порушень у вигляді виразок, що довго не гояться, запалення судинної стінки з утворенням тромбів (тромбофлебіт) та інших ускладнень.

Своєчасне лікування варикозного розширення вен дозволяє не лише уникнути цих грізних ускладнень, а й відновити естетику ваших ніг.

Показання до ендовенозної лазерної коагуляції

Основним показанням до ендовенозної лазерної коагуляції вен є наявність у підшкірних венах клінічно значущого рефлюксу. Обсяг корекції венозної недостатності при варикозному розширенні визначається після дообстеження – УЗД вен із доплерографією.

Ендовінозна (ендовазальна) лазерна коагуляція

Малоінвазивна процедура, що виконується для лікування варикозно змінених вен. У ході процедури лазерний світловод вводиться в просвіт ураженої (варикозно розширеної) вени і «зварює» її внутрішню вистилку. Це призводить до припинення кровотоку по вені і надалі – до її розсмоктування. Як результат, венозна кров тече по здорових венах, зникають явища венозного застою, такі симптоми, як тяжкість та набряки ніг, трофічні порушення. Виконується ендовенозна лазерна коагуляція під місцевою анестезією. Контроль проводиться за допомогою доплерівського та ультразвукового дослідження. Розрізи під час лікування вен лазером не роблять. Після завершення операції на відновлену кінцівку накладається спеціальний компресійний бандаж.

На відміну від хірургічного способу видалення підшкірної вени, операція на вени за допомогою лазера не передбачає нанесення розрізів, тому як такого реабілітаційного періоду немає. Госпіталізація не потрібна, процедури виконуються амбулаторно. Після такої операції на венах є єдина вимога — ходити пішки в спеціальних компресійних панчохах протягом декількох тижнів.

Отримати консультацію судинного хірурга

Візьміть на замітку

Ендовінозна коагуляція вен та ендовазальна коагуляція вен – це синоніми. Як у першому, так і в другому випадку, процедура видалення варикозу незмінна.

Відновлення вен після лікування лазером

Особливість відновлення після лікування варикозу лазером така, що вже на другий-третій день потрібно навантажувати ноги постійними, помірними фізичними вправами. Для початку це можуть бути короткі прогулянки Одесою. Ключовий момент тут у щоденному та поступовому нарощуванні навантажень. Кориговані лазером вени потребують перерозподілу кровотоку. Обов’язкові дозовані фізичні навантаження потрібні. Варикоз можна і треба забирати зі своїх ніг. Це не боляче, це безпечно і дає можливість довгих років життя зі здоровими ногами. Ми позбавимо вас варикозу, але зберігати ноги здоровими і надалі, буде вашим посильним і важливим завданням. Телефонуйте нам зараз, і вже через тиждень Ви будете насолоджуватися пішими прогулянками біля моря. Не відкладайте лікування варикозу!

Отримати консультацію судинного хірурга

Наш провідний спеціаліст – доктор Чехлов Михайло Володимирович більше 10 років успішно проводить консервативне та оперативне лікування пацієнтів, які страждають на захворювання вен та артерій. Володіючи всіма сучасними, на сьогоднішній день, лікувально-діагностичними методами та маючи новітнє обладнання, лікар щороку проводить більше 500 успішних операцій різних ступенів складності.

Спеціальність лікаря: Судинний хірург (ангіохірург), Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №4 ОНМедУ, ангіохірург вищої категорії.

Напрямки діяльності:

 • ESVS member (Європейська асоціація судинних хірургів);
 • Судинна хірургія, хірургія вен, лазерна хірургія, хірургія варикозної хвороби, лікування варикозу лазером, склеротерапія;
 • Хірургія магістральних артерій, хірургія аорти, хірургія сонних артерій, хірургічне лікування атеросклерозу;
 • Встановлює порти для внутрішньовенного введення;
 • Консультація пацієнтів із патологією судин, з патологією артерій, з атеросклерозом, з варикозною хворобою, з трофічними виразками;
 • З аневризмою (атеросклерозом) аорти, атеросклерозом (стенозом) сонних артерій, атеросклерозом артерій ніг.

Досвід роботи: понад 15 років

Фахівець центру судинної хірургії – Іванісов Олександр Миколайович

Спеціалізація: лікар-хірург серцево-судинний, лікар-кардіолог (інтервенційний), лікар-кардіолог, флеболог

Напрямки діяльності:

 • серцево-судинна хірургія;
 • інтервенційна кардіологія;
 • флебологія.

Досвід роботи: більше 26 років.

Отримати консультацію судинного хірурга

Досягнення та нагороди

Ендовенозна лазерна коагуляція (лікування варикозу лазером) - 5 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Ендовенозна лазерна коагуляція (лікування варикозу лазером) - 6 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Ендовенозна лазерна коагуляція (лікування варикозу лазером) - 7 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Ендовенозна лазерна коагуляція (лікування варикозу лазером) - 8 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати