× Полная версия сайта
ua | ru

Консультація фахівці з ендоскопії необхідна в дуже багатьох медичних ситуаціях. Розробляючи тактику лікування тієї чи іншої хвороби, лікар може впевнено розраховувати на результати, отримані ендоскопічним методом. А обладнання експертного класу, яке використовують у своїй роботі наші лікарі-ендоскопісти, дозволяє досягати максимальних результатів.

Всі ендоскопічні маніпуляції в Клініці Святої Катерини виконуються в найбільш комфортних умовах для пацієнта і можуть проводитися під седацією. Це дозволяє лікарю весь комплекс лікувально-діагностичних маніпуляцій виконати максимально швидко і точно, а ви в цей час не відчуєте жодного дискомфорту.

Цей інструментальний метод дослідження дозволяє лікарю бачити кожен сантиметр внутрішніх органів людини. Ендоскоп представляє собою телекамеру, з’єднану з оптоволоконним кабелем. З його допомогою можна провести огляд практично всього шлунково-кишкового тракту, досліджувати стан бронхів і трахеї, черевної порожнини та сечового міхура і багато іншого.

Відеоендоскопічні комплекси останнього покоління фірми Olympus (Японія), які застосовуються в Клініці Святої Катерини, дозволяють виводити зображення відразу ж на монітор в 60-кратному збільшенні. Це дозволяє виявити патологічні зміни на ранніх стадіях.

 

ФАХІВЦІ

Заповнення декларації online

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати