× Полная версия сайта
ua | ru

Консультація фахівці з ендоскопії необхідна в дуже багатьох медичних ситуаціях. Розробляючи тактику лікування тієї чи іншої хвороби, лікар може впевнено розраховувати на результати, отримані ендоскопічним методом. А обладнання експертного класу, яке використовують у своїй роботі наші лікарі-ендоскопісти, дозволяє досягати максимальних результатів.

Всі ендоскопічні маніпуляції в Клініці Святої Катерини виконуються в найбільш комфортних умовах для пацієнта і можуть проводитися під седацією. Це дозволяє лікарю весь комплекс лікувально-діагностичних маніпуляцій виконати максимально швидко і точно, а ви в цей час не відчуєте жодного дискомфорту.

Цей інструментальний метод дослідження дозволяє лікарю бачити кожен сантиметр внутрішніх органів людини. Ендоскоп представляє собою телекамеру, з’єднану з оптоволоконним кабелем. З його допомогою можна провести огляд практично всього шлунково-кишкового тракту, досліджувати стан бронхів і трахеї, черевної порожнини та сечового міхура і багато іншого.

Відеоендоскопічні комплекси останнього покоління фірми Olympus (Японія), які застосовуються в Клініці Святої Катерини, дозволяють виводити зображення відразу ж на монітор в 60-кратному збільшенні. Це дозволяє виявити патологічні зміни на ранніх стадіях.

 

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати