× Повна версія сайту
ua

Екстрена медична допомога

Екстрена і невідкладна медична допомога

Екстрена — медична допомога, що надається при раптових гострих захворюваннях, загостренні хронічних захворювань, станах, що становлять загрозу життю пацієнта;

Невідкладна — медична допомога, що надається при раптових гострих захворюваннях, загостренні хронічних захворювань без явних ознак загрози життю пацієнта.

Бригади екстреної (невідкладної) допомоги Клініки Святої Катерини, які приїжджають на виклик, володіють усіма навичками надання екстреної медичної допомоги при станах, які загрожують життю. Виїжджають бригади швидкої допомоги на реанімобілі класу «С» (найвищий клас автомобілів швидкої медичної допомоги), оснащені медичним обладнанням за останніми вимогами як вітчизняної, так і світової системи охорони здоров’я.

Диференційований підхід до дзвінків при їх надходженні дозволяє оптимізувати роботу служби і надавати саме ту медичну допомогу, яка потрібна в даний момент пацієнтові. Служба екстреної (невідкладної) допомоги покликана реагувати на конкретний випадок, який представляє загрозу життю і здоров’ю і вимагає термінового втручання. Тут важливі швидкість реагування і професіоналізм лікарів.

Наказом МОЗ України №370 від 01.06.2009 «Про єдину систему надання екстреної медичної допомоги» визначено перелік випадків, коли надається екстрена (невідкладна) медична допомога. У випадках, коли стан хворого не становить безпосередньої загрози його життю та здоров’ю, але все ж вимагає невідкладного медичного втручання, медичну допомогу готові надати лікарі загальної практики служби виклику лікаря додому «Сімейний лікар».

Не завжди хворому необхідна саме «швидка» допомога. Найчастіше потрібна кваліфікована консультація сімейного лікаря, який може не тільки надати невідкладну допомогу, а й призначити курс лікування, а також виписати лист непрацездатності. Лікар загальної практики забезпечує ще й повне, всебічне обстеження пацієнта.

Кожен, хто потребує невідкладної медичної допомоги, може через службу медичної допомоги викликати сімейного лікаря додому, на роботу, а також в будь-яку точку міста Одеси та передмістя. Лікар прибуде на спеціально обладнаному автомобілі протягом 2-х годин з моменту надходження виклику і надасть необхідну консультативно-діагностичну допомогу. Якщо ж надалі хворий буде госпіталізований, то сімейний лікар (звичайно ж, за бажанням пацієнта) буде наглядати за ним в стаціонарі як медичний комісар. Така модель організації роботи служби швидкої допомоги дозволяє надавати медичну допомогу максимально якісно і в найкоротші терміни, від чого виграє перш за все Пацієнт.

За роки роботи швидкої медичної допомоги Клініки Святої Катерини нараховуються тисячі виїздів.

Досягнення та нагороди

Екстрена медична допомога - 3 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Екстрена медична допомога - 4 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Екстрена медична допомога - 5 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Екстрена медична допомога - 6 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати