× Полная версия сайта
ua

Центр мамології

Лікарі Центру мамології Клініки Святої Катерини спеціалізуються на захворюваннях, які пов’язані з молочною залозою доброякісного і злоякісного генезу. Проблема захворювань молочної залози з кожним роком стає більш актуальною. Адже кожна 8 жінка має проблеми з молочною залозою.

Рак молочної залози займає 2 місце серед онкозахворювань. Тому лікарі рекомендують щорічно проходити обстеження у мамолога, а жінкам старше 40 років регулярно виконувати мамографію.

Симптоми

Симптоми, за яких необхідно звертатися до лікаря-мамолога:

 • визначення пухлини при самообстеженні
 • біль в області молочних залоз
 • дискомфорт
 • ущільнення
 • виділення із сосків
 • набряклість
 • почервоніння
 • проблеми естетичного характеру

Діагностика

У нашому Центрі можна пройти повне обстеження молочних залоз, включаючи цифрову мамографію, ультразвукове дослідження з еластографією і доплерометрією. У разі необхідності можна виконати всі види тканинної біопсії. При виявленні захворювань наші пацієнтки оперативно отримують комплексну медичну допомогу.

Устаткування в Центрі представлено флагманськими апаратами і відповідає всім сучасним вимогам:

 •       новітній цифровий мамограф Siemens Mammomat Inspiration;
 •       УЗД-апарати експертного класу Samsung;
 •       висококласний УЗД-апарат Siemens для проведення прицільної біопсії.

Консультує та оперує хірург-онколог з 10-річним досвідом роботи, кандидат медичних наук —Володимир Юрійович Вододюк. За його плечима сотні успішних операцій. На консультації лікар проведе огляд, УЗД-діагностику, на підставі проведеного обстеження призначить індивідуальний план лікування.

Захворювання молочної залози

У Центрі мамології Клініки Святої Катерини ми займаємося профілактикою та лікуванням таких захворювань молочної залози: доброякісні та злоякісні пухлини, кісти, полікістоз, різні форми дифузійної фіброзно-кістозної мастопатії, гіперпролактинемії, дисгормональної мастопатії, різних форм запальних захворювань.

Рак молочної залози — це злоякісна пухлина тканини. На жаль, це найбільш часта форма ракового захворювання серед жінок. За кількістю смертей від онкозахворювань у жінок цей різновид раку посідає провідне місце.

Фіброаденома — це доброякісна пухлина, яка частіше зустрічається у жінок до 35 років. Існують різні морфологічні підтипи фіброаденом, деякі з яких можуть підвищувати ризик виникнення злоякісної пухлини. Найчастіше відзначається інтенсивне зростання фіброаденом під час вагітності. У зв’язку з цим жінки, які планують вагітність, повинні пройти обстеження у мамолога.

Кіста — це патологічна порожнина у тканинах або органах. Вона має обмежену стінку і рідкий вміст. Якщо вчасно не провести діагностику і кваліфіковане лікування, то у кісті може розпочатися запалення, і в деяких випадках підвищити ризик онкологічного захворювання.

Полікістоз — множинні кісти. Ця патологія досить широко поширена у молодих дівчат, у більшості випадків піддається консервативному лікуванню. Іноді потрібна пункційна аспірація під УЗД контролем, вкрай рідко вимагає хірургічного втручання.

Фіброзно-кістозна мастопатія — патологічний процес доброякісного характеру, який може виникнути у жінок будь-якого віку. Як правило, таке запалення вражає значну ділянку молочної залози, може супроводжуватися такими симптомами як біль і ущільнення. Вимагає обстеження в спеціалізованому центрі для диференціальної діагностики.

Папілома —  доброякісне новоутворення в протоці молочної залози, яке супроводжується виділеннями рідини рясного або не рясного характеру прозорої, коричнево-зеленої або темно-червоної консистенції. У таких випадках виконується мазок-біопсія і відправляється на цитологічне обстеження. Папілома є передраковим захворюванням і вимагає хірургічного лікування.

Записатися на консультацію до лікаря-мамолога можна за телефонами: +38 (048) 705 1033, +38 (050) 728 7000, +38 (093) 728 7000

Досягнення та нагороди

Центр мамології - 5 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Центр мамології - 6 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Центр мамології - 7 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Центр мамології - 8 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати