× Полная версия сайта
ua | ru

Склеротерапія вен — сучасна безопераційна методика лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок. Процедура дозволяє позбавитися судинних «зірочок» і «сіточок» на ногах, а також варикозу на початкових стадіях за допомогою точкових ін’єкцій склерозанта. Склеротерапія дозволяє вибірково видаляти уражені варикозом вени, зберігаючи при цьому здорові ділянки судин.

Переваги склеротерапії для лікування варикозу

  • Лікування варикозу впродовж 1 дня
  • Процедура проводиться амбулаторно, немає необхідності в госпіталізації
  • Відсутність травмування тканин і безболісність
  • Склеротерапія не вимагає анестезії
  • Прекрасний естетичний результат

Процедура ін’єкційна — після проведеного лікування відсутні рубці і шрами.

Показання до проведення склеротерапії

  • Судинні «сіточки» і «зірочки». Основним показанням до склеротерапії є ретикулярний варикоз, прояви якого зазвичай називають судинними «сіточками» і «зірочками». Це оптимальний спосіб лікування даної судинної патології.
  • Варикоз на початковій стадії. Склеротерапія дає хороші результати при лікуванні початкових стадій варикозного розширення, коли немає необхідності в проведенні хірургічної операції.

Період після оперативного лікування варикозу

Склеротерапія використовується як додатковий метод після оперативного лікування варикозної хвороби, як після флебектоміі, так і після ендовенозних втручань. Проведення склеротерапії підсилює ефект оперативного лікування і є дуже важливим способом профілактики рецидиву захворювання, а також кращого естетичного ефекту.

Флебологи Клініки Святої Катерини проводять лікування всіх видів судинних патологій нижніх кінцівок, як на початковій стадії (судинні «сіточки» і «зірочки»), так і при вираженому варикозі.

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати