× Повна версія сайту
ua

Артроскопічні операції

Артроскопічні операції

Артроскопія —  це процедура діагностики і лікування пошкоджень суглобів. Під час цієї процедури хірург через невеликий прокол вводить в суглоб тонку трубку з відеокамерою. Цей метод дозволяє побачити на екрані монітора всі структури всередині суглоба зі збільшенням в 40-60 разів.

Також під час артроскопії можливо відновити деякі види пошкоджень суглоба, використовуючи тонкі хірургічні інструменти введені через додаткові проколи.

Про Центр Травматології та Ортопедії детальніше

Отримати консультацію травматолога

Коли показана операція?

Болі в коліні, схильність до набряків, обмеження руху, втрата стійкості, блокування, зафіксовані на МРТ пошкодження суглобів.
За допомогою артроскопії можна видалити пошкоджену частину меніска, відновити зв’язки, вилікувати пошкоджений хрящ і виконати безліч інших складних хірургічних маніпуляцій. Крім того, артроскопичні операції показані людям з остеоартрозом.
Артроскопія, як правило, проводиться амбулаторно і пацієнт може повернутися додому в той же день.

Переваги артроскопії:

  • мінімальна інвазивність;
  • можливість повноцінної діагностики патології колінного суглоба;
  • короткий період реабілітації;
  • скорочення термінів перебування в стаціонарі.

Більшість пацієнтів протягом декількох тижнів після операції можуть повернутися до нормального повсякденного активності, не відчуваючи неприємних відчуттів від втручання.

Отримати консультацію травматолога

Артроскопія — метод малоінвазивного втручання в суглоб. При артроскопії лікар не розкриває суглоб – роботи всередині суглоба під час операції проводяться через два невеликих (3-4 мм) проколи на шкірі. Під контролем мініатюрної відеокамери, яка вводиться через прокол, хірург проводить всі маніпуляції. Проведення операції на закритому суглобі знижує ризик проникнення інфекції всередину суглоба, забезпечує мінімальну крововтрату і максимально швидкі терміни відновлення. Вже за кілька годин після операції пацієнт може ходити, і на наступний день після операції – виписується з лікарні.

В Клініці Святої Катерини проводиться артроскопія плечового, ліктьового, колінного і гомілковостопного суглобів за таких патологій, як травми і пошкодження менісків, зв’язок, хрящової тканини і т.д.

Артроскопія широко застосовується нашими фахівцями для лікування спортивних травм. Серед проблем, з якими найчастіше звертаються спортсмени: розриви хрестоподібних зв’язок і менісків колінних суглобів, розриви зв’язок і суглобової губи плечових суглобів.

За допомогою малотравматичних операцій і правильно підібраного курсу реабілітації, який включає фізіопроцедури, масаж і лікувальну фізкультуру, нашим лікарям вдається відновити рухливість суглобів і забезпечити можливість займатися улюбленим видом спорту.

Можна з впевненістю сказати, що в Клініці Святої Катерини працюють кращі фахівці-ортопеди, які застосовують усі методи сучасного лікування, а якість медичної допомоги і відповідне обладнання —  на рівні провідних європейських клінік.

Наші спеціалісти:

Ведучий ортопед – травматолог Новіков Михайло Олегович, досвід понад 15 років.

Напрямки діяльності:

  • Артроскопія колінного суглоба;
  • Проведення накісткового та інтрамедулярного блокованого остеосинтезу;
  • Ендопротезування тазостегнового та колінного суглобів;
  • Меніскектомія, шов меніска за технологією outside, inside, відновлення передньої та задньої хрестоподібних зв’язок (пластика ПКС, ЗКС), відновлення медіального та латерального комплексу зв’язувальних апаратів колінного суглоба, пластика медіопателофеморальної зв’язки, корекція осі нижньої кінцівки при операція Банкарта, реімплесаж;
  • Операція Латерже (відкритим методом) при нестабільності плечового суглоба, артроскопічні операції при пошкодженні сухожилля манжети, субакроміальна декомпресія та ін.

Наша команда ортопедів-травматологів:

Копецький Геннадій Борисович, досвід роботи понад 14 років – консультування досліджень діагностики та лікування захворювань, травм опорно-рухового апарату;
Ажинов Євген Юрійович, досвід роботи більше 8 років;
Павленко Михайло Володимирович, досвід роботи понад 5 років – Діагностика захворювань опорно-рухового апарату та наслідків травм;
Ткачов Радіон Васильович, досвід роботи більше 3 років.

Про Центр Травматології та Ортопедії детальніше

Отримати консультацію травматолога

ІНФО-ЦЕНТР КЛІНІКИ:

 +38 (048) 705 1033

 +38 (050) 728 7000

+38 (093) 728 7000

 +38 (048) 728 7000

 +38 (097) 728 7000

ФАХІВЦІ

Досягнення та нагороди

Артроскопічні операції - 4 - svekaterina.ua
Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
Артроскопічні операції - 5 - svekaterina.ua
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Артроскопічні операції - 6 - svekaterina.ua
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Артроскопічні операції - 7 - svekaterina.ua
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати