× Полная версия сайта
ua | ru

Артроскопія —  це процедура діагностики і лікування пошкоджень суглобів. Під час цієї процедури хірург через невеликий прокол вводить в суглоб тонку трубку з відеокамерою. Цей метод дозволяє побачити на екрані монітора всі структури всередині суглоба зі збільшенням в 40-60 разів.

Також під час артроскопії можливо відновити деякі види пошкоджень суглоба, використовуючи тонкі хірургічні інструменти введені через додаткові проколи.

Коли показана операція?

Болі в коліні, схильність до набряків, обмеження руху, втрата стійкості, блокування, зафіксовані на МРТ пошкодження суглобів.
За допомогою артроскопії можна видалити пошкоджену частину меніска, відновити зв’язки, вилікувати пошкоджений хрящ і виконати безліч інших складних хірургічних маніпуляцій. Крім того, артроскопичні операції показані людям з остеоартрозом.
Артроскопія, як правило, проводиться амбулаторно і пацієнт може повернутися додому в той же день.

Переваги артроскопії:

  • мінімальна інвазивність;
  • можливість повноцінної діагностики патології колінного суглоба;
  • короткий період реабілітації;
  • скорочення термінів перебування в стаціонарі.

Більшість пацієнтів протягом декількох тижнів після операції можуть повернутися до нормального повсякденного активності, не відчуваючи неприємних відчуттів від втручання.

Артроскопія — метод малоінвазивного втручання в суглоб. При артроскопії лікар не розкриває суглоб – роботи всередині суглоба під час операції проводяться через два невеликих (3-4 мм) проколи на шкірі. Під контролем мініатюрної відеокамери, яка вводиться через прокол, хірург проводить всі маніпуляції. Проведення операції на закритому суглобі знижує ризик проникнення інфекції всередину суглоба, забезпечує мінімальну крововтрату і максимально швидкі терміни відновлення. Вже за кілька годин після операції пацієнт може ходити, і на наступний день після операції – виписується з лікарні.

В Клініці Святої Катерини проводиться артроскопія плечового, ліктьового, колінного і гомілковостопного суглобів за таких патологій, як травми і пошкодження менісків, зв’язок, хрящової тканини і т.д.

Артроскопія широко застосовується нашими фахівцями для лікування спортивних травм. Серед проблем, з якими найчастіше звертаються спортсмени: розриви хрестоподібних зв’язок і менісків колінних суглобів, розриви зв’язок і суглобової губи плечових суглобів.

За допомогою малотравматичних операцій і правильно підібраного курсу реабілітації, який включає фізіопроцедури, масаж і лікувальну фізкультуру, нашим лікарям вдається відновити рухливість суглобів і забезпечити можливість займатися улюбленим видом спорту.

Можна з впевненістю сказати, що в Клініці Святої Катерини працюють кращі фахівці-ортопеди, які застосовують усі методи сучасного лікування, а якість медичної допомоги і відповідне обладнання —  на рівні провідних європейських клінік.

Досягнення та нагороди

Вища акредитаційна категорія
Клініка Святої Катерини акредитована вищою категорією. Система менеджменту якості ISO 9001: 2008 (ДСТУ 9001: 2009)
№ 1 в реєстрі інтервенційної кардіології
Перший і єдиний всеукраїнський реєстр за даними діагностики і надання допомоги при гострому інфаркті міокарда
Надійний медичний партнер
Забезпечення медичної безпеки наймасштабніших масових заходів і проектів нашого міста.
Лідер в сфері медичних послуг
За вагомий внесок у розвиток медичних послуг, професіоналізм, самовіддачу персоналу - Клініка відзначена рейтингом «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері медичних послуг 2015/2016/2017».
Зателефонувати