× Повна версія сайту
ua
ПРО ЦЕНТР ОРТОПЕДІЇ Й ТРАВМАТОЛОГІЇ - 3 - svekaterina.ua

ПРО ЦЕНТР ОРТОПЕДІЇ Й ТРАВМАТОЛОГІЇ

05.03.2019

У Клініці Святої Катерини діє сучасний Центр ортопедії і травматології. Лікарі можуть лікувати переломи без гіпсу, допомагають забути про болі в суглобах і швидко повертають пацієнтів після травм до активного життя. Фахівці Клініки володіють інноваційними методами хірургічного та терапевтичного лікування, які ефективно відновлюють здоров’я пацієнтів.

У багатопрофільній Клініці Святої Катерини, розташованій за вулицею Малиновського 61-Г працює сучасний Центр ортопедії і травматології. Досвідчені лікарі Клініки мають унікальний досвід лікування захворювань суглобів і застосовують найбільш інноваційні методи для швидкого відновлення функцій опорно-рухового апарату. Тут надають  экстрену допомогу при травмах і проводять щадні, мінімально інвазивні операції при різних захворюваннях кісток і суглобів.

Життя — це рух. У Клініці Святої Катерини людям повертають можливість рухатися без болю і відчувати всю повноту життя.

 

Пацієнт звернувся в Клініку з переломом. Лікар-травматолог провів діагностику і прийняв рішення оперувати. Була виконана максимально щадна операція. Пошкоджені кістки з’єднали за допомогою металевих імплантів. Для цього використовуються новітні системи фіксації — титанові пластини. Вони надійно скріплюють кістки між собою і допомагають тканинам зростатися. Дуже важливо, що гіпсову пов’язку в цьому випадку можна не накладати. Пацієнт швидко відновлюється і повертається до звичного способу життя.

«Період після операції проходить практично без болю», — розповідає лікар. Секрет  — у застосуванні передового методу інфільтрації м’яких тканин спеціальними знеболювальними препаратами. Цей метод активно використовується в європейських і американських клініках. Завдяки титановим пластинам, які надійно фіксують перелом, пацієнт через короткий час може починати розробляти оперовану кінцівку і займатися лікувальною фізкультурою.

Лікування травм і переломів — не єдиний напрямок роботи. Ортопеди-травматологи Клініки Святої Катерини виконують також заміну суглобів. Використовують при цьому якісні та безпечні імпланти провідних світових виробників. А мистецтву ендопротезування фахівці Клініки опановували в провідних клінічних та тренінгових центрах Англії, Франції й США.

Фахівці Клініки Святої Катерини застосовують унікальні технології лікування суглобів.

Проводять артроскопічні операції на суглобах, які не вимагають значних розрізів тканин. Виконують складні реконструктивні втручання і таким чином допомагають пацієнтам позбутися наслідків травм і захворювань. Для діагностики стану кісток і суглобів тут використовують сучасне обладнання експертного класу. Наприклад, рентген-апарат видає знімки високої якості при мінімальній дозі опромінення.

Комп’ютерний томограф останнього покоління проводить сканування з високою швидкістю і мінімальною дозою випромінювання. Тут виконують також весь спектр ультразвукових досліджень. Апарат МРТ в Клініці — один з кращих на півдні України. На ньому можна проводити дослідження пацієнтів з великою масою тіла і під наркозом. Вся діагностика — в одному блоці. Це дає можливість швидко і комплексно обстежити пацієнта і поставити діагноз.

Одесити можуть бути впевнені: у Клініці Святої Катерини працюють кращі ортопеди-травматологи і вони застосовують усі методи сучасного лікування. Все діагностичне обладнання останнього покоління. А якість медичної допомоги — на рівні провідних європейських клінік.

 

 

Інші новини

Зателефонувати