× Полная версия сайта
ua | ru

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Медичне страхування

Медичне страхування з Клінікою Святої Катерини – гарантована медична допомога для всієї родини протягом цілого року.Індивідуально сформовані страхові поліси – включають тільки необхідні сервіси для Вас, Ваших рідних та близьких.При критичних ситуаціях зі здоров’ям забезпечують істотне зниження витрат на якісний медичний сервіс, надаючи пріоритетні умови медичного обслуговування.

Поліс Швидка медична допомога

Цілодобова екстрена та невідкладна медична допомога для всієї родини. Швидка допомога оснащена реанімобілями найвищого класу «С».Спеціалізована бригада швидкої допомоги складається з лікаря, фельдшера та водія. Всі автомобілі оснащені необхідною медичною апаратурою для надання допомоги на місці і реанімації під час медичного транспортування – як дорослим, так і дітям.Розвинена мережа пунктів дислокації бригад швидкої допомоги забезпечує максимально швидкий приїзд за місцем виклику і можливість отримати екстрену і невідкладну допомогу в усіх районах Одеси і Одеської області в межах 30 км, в містах Південний і Чорноморськ.

Поліс Виклик сімейного лікаря

Повний спектр сімейної медицини для дорослих і дітей. Лікарі загальної практики – сімейної медицини надають консультативну медичну допомогу дорослим і дітям, формують план лікування і діагностики, виїжджають на виклики додому, видають лікарняні листи.

Полис Поликлиника

Консультація дитячих і дорослих фахівців з 33 напрямів, діагностичні та лабораторні дослідження, профілактичні обстеження і лікування захворювань.

Поліс Невідкладна діагностика

Цілодобова медична допомога при критичних станах зі здоров’ям і гострих захворюваннях: інфаркті, інсульті, травмах, отруєннях, загостренні хронічних хвороб.Повний спектр точної, швидкої діагностики на обладнанні експертного класу КТ, МРТ, ангиографические дослідження і всі види лабораторних досліджень.

Поліс Невідкладний стаціонар

Комплексна допомога при критичних і екстрених ситуаціях зі здоров’ям, що загрожують життю.Госпіталізація в найсучаснішу на півдні України Лікарню Святої Катерини, обстеження, консультації фахівців, ургентні операції.

ОПЦІЇ МЕДИЧНИХ ПОЛІСІВ

ДИТЯЧІ, кардіо- та реанімаційної бригади

Служба оснащена реанімаційними автомобілями швидкої медичної допомоги класу «С» з європейським обладнанням для надання невідкладної допомоги безпосередньо в дорозі.Розвинена мережа пунктів дислокації бригад швидкої допомоги забезпечує максимально швидкий приїзд за місцем виклику і можливість отримати екстрену і невідкладну допомогу в усіх районах Одеси і Одеської області в межах 30 км, в містах Південний і Чорноморськ.Досвідчені, кваліфіковані лікарі, здатні точно поставити діагноз і вжити необхідних заходів; реанімаційна медична бригада оперативно прибуде за адресою; бригади оснащені всіма необхідними медикаментами для надання екстреної допомоги, лікарі використовують оригінальні препарати світових виробників для ефективної і безпечної допомоги пацієнтам; екстрена та невідкладна допомога надається дорослим і дітям – в Службі швидкої медичної допомоги передбачені спеціалізовані педіатричні бригади; при необхідності госпіталізації пацієнта екстрено доставлять в сучасний стаціонар в багатопрофільній лікарні Святої Катерини; медична допомога надається на місці, що в багатьох випадках дозволяє уникнути госпіталізації.

Поліс включає:

 • Виклик бригади швидкої допомоги цілодобово
 • Екстрена і невідкладна медична допомога
 • Діагностика, постановка попереднього діагнозу
 • Реанімаційні заходи
 • Госпіталізація в стаціонар
 • Міжлікарняна транспортування за медичними показаннями
 • Тестування на COVID-19
ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Сімейний лікар забезпечує супровід здоров’я всієї родини в робочі, вихідні та святкові дні з 8:00 до 20:00;При необхідності відповідає на питання і проводить консультування пацієнта в телефонному режимі.У розпорядженні сімейного лікаря спеціально обладнаний автомобіль, укомплектований апаратом для зняття кардіограми, пульсоксиметр, глюкометр, отоскоп, а також комплект медикаментів для надання невідкладної допомоги.Лікар проводить лікувальні маніпуляції: внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, виписує рецепти і видає лікарняний лист.

Поліс включає:

 • Прибуття лікаря додому
 • Консультація, огляд і встановлення попереднього діагнозу
 • Рекомендації щодо подальшої діагностики та лікування
 • Видача рецептів, оформлення лікарняних листів
ЕКСПЕРТНА ДІАГНОСТИКА ДЛЯ ВАС І ВАШИХ БЛИЗЬКИХ

Поліс включає:

 • Консультації сімейного лікаря та лікарів-фахівців
 • Діагностичні та лабораторні дослідження, включаючи: КТ, МРТ, УЗД, ендоскопія, рентгенографія, внутрішньосудинні дослідження (ангіографія)
 • Медичні процедури і маніпуляції
 • Видача рецептів, оформлення лікарняних листів

* Опція доповнює поліси Швидка медична допомога або Виклик сімейного лікаря

НЕВІДКЛАДНА ДІАГНОСТИКА ПРИ ургентної СТАНАХ

Опція «Невідкладна діагностика» передбачає медичну допомогу при ургентних станах з приводу гострих захворювань, загострення хронічних хвороб, травм, отруєнь та інших порушень здоров’я.

Цілодобова медична допомога включає:

 • Консультація лікаря при гострих станах зі здоров’ям
 • Невідкладна діагностика, включаючи високотехнологічні методи дослідження: КТ, МРТ, внутрішньосудинні дослідження (ангіографія)
 • Лабораторні дослідження
 • Постановка діагнозу, визначення тактики лікування, консультації профільних фахівців
 • Невідкладна хірургічна і травматологічна допомога
 • Допомога при гострому больовому синдромі
 • Первинна вакцинація проти правця і сказу

* Опція доповнює поліс Швидка медична допомога

Невідкладна стаціонар ПРИ ГОСТРИХ СТАНАХ

Поліс «Невідкладний стаціонар» включає комплекс послуг для оперативного надання медичної допомоги при гострих порушеннях стану здоров’я.

Цілодобова медична допомога включає:

 • Реанімаційні заходи та госпіталізація в Лікарню Святої Катерини
 • Діагностичні дослідження: КТ, МРТ, УЗД, ЕКГ, рентгенографія, лабораторні аналізи
 • Допомога 24/7 при інфаркті, інсульті, травмах, гострому животі: апендицит, гострий холецистит, кишкова непрохідність, шлунково-кишкова кровотеча, позаматкова вагітність, защемлена грижа, перитоніт, травма органів черевної порожнини, ниркова колька, пневмонія, гострий бронхіт
 • Терапевтичне і хірургічне лікування
 • медикаментозне забезпечення
 • Комфорт-сервіс: 4-разове харчування, засоби гігієни, постільна білизна, лікарняна одяг
КОРПОРАТИВНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

У Клініці Святої Катерини можна оформити медичні поліси для корпоративних клієнтів (співробітників фірм, підприємств) і членів їх сімей.Страхові поліси розробляються індивідуально і пропонують максимально вигідні умови медичного обслуговування: консультації сімейних лікарів і фахівців; сучасну діагностику;послуги Служби швидкої медичної допомоги; хірургічний стаціонар у Лікарні Святої Катерини; стаціонарне лікування, лабораторні та діагностичні дослідження; щорічні профілактичні медичні огляди.

Поліс медичного страхування

Медичний страховий поліс на РІК ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
Вид медичного полісуСтрахове покриття, грнВартість за пропозицією, грнВартість, грн
Швидка медична допомога10 000 3 900
Виклик сімейного лікаря8 000 4 900
Поліклініка5 000 4 800
Невідкладна діагностика8 000 2 000
Невідкладний стаціонар30 000 8 900
Вид медичного полісуСтрахове покриття, грнВартість за пропозицією, грнВартість, грн
Швидка медична допомога16 000 5 000
Виклик сімейного лікаря12 000 6 900
Поліклініка7 000 6 800
Невідкладна діагностика10 000 3 000
Невідкладний стаціонар60 000 15 000
Вид медичного полісуСтрахове покриття, грнВартість, грн
Швидка медична допомога22 000 6 000
Виклик сімейного лікаря18 000 8 900
Поліклініка10 000 8 800
Невідкладна діагностика16 000 4 000
Невідкладний стаціонар90 000 20 000

*Тестування на COVID-19

В умовах поширення коронавірусної інфекції Клініка Святої Катерини прийняла рішення додати тестування на COVID-19 в вартість виклику швидкої медичної допомоги для клієнтів, у яких є договір страхування з Клінікою Святої Катерини і в пакеті послуг включена послуга «Виклик швидкої медичної допомоги (ШМД)».

Послуги з добровільного медичного страхування надаються ПРАТ СК "ТЕКОМ"
Ліцензія ДКРРФПУ серія АГ №569565 від 14.02.2011 року

Ліцензія МОЗ України АД № 063169 від 12.11.2012 ТОВ "Свята Катерина-Одеса"

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ПИТАННЯ ПРО МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Багатопрофільна лікарня Клініки Святої Катерини в Одесі є однією з найсучасніших в Україні.

 • Лікарня забезпечує повний цикл медичної допомоги:
  інноваційний діагностичний центр;
  команда лікарів 53 медичних спеціальностей;
 • 9 операційних залів для проведення малоінвазивних і традиційних операцій;
 • Унікальні Центри ендоваскулярної хірургії та лікування інсульту;
 • Стаціонарне відділення на 63 місця, в тому числі реанімація для тяжкохворих пацієнтів з різними патологіями
 • Експертне обладнання і медичні інструменти світових брендів Siemens, Toshiba, Olympus, General Electric, B.Braun, Innomed, Karl Storz, Tekno-Medical, Asclepion, Dornier MedTech;
 • Сучасна медична лабораторія;
  безпрецедентна система організації медичних процесів, яка відповідає світовим стандартам: починаючи від інженерних комунікацій і підйомних пристроїв для транспортування пацієнтів і завершуючи централізованого відділення стерилізації і автономною системою електропостачання.

Клініка Святої Катерини гарантує: роботу висококваліфікованих фахівців: від диспетчера, який приймає дзвінок до бригади;

 • Сучасні реанімобілі найвищої категорії оснащення (категорії С);
 • Дотримання стандартів регламентується часу прибуття до пацієнта; медичне оснащення автомобілів високонадійних реанімує і стабілізуючими апаратами європейського виробництва останнього покоління (які менш травматичні, максимально автоматизовані і мають автономністю, самодіагностикою), що дозволяє лікарю-реаніматолог повністю сконцентруватися на пацієнті; цілодобову готовність прийти на допомогу кожному нашому пацієнту 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Для максимальної зручності, Ви можете залишити заявку по телефону: (048) 728-1800.
Наші менеджери відділу медичного страхування нададуть інформацію і підберуть для Вас оптимальну програму.
Оформити програму можна При відвідуванні Поліклініки № 1 і багатопрофільних лікарень, а також в ТРЦ Сіті-Центр за адресою: пр. Небесної Сотні, 2 (острівець Клініки Святої Катерини знаходиться на 1 поверсі, ліве крило)

Програми медичного страхування Клініки Святої Катерини дозволяють істотно знизити витрати на медичні послуги і роблять доступною якісну медичну допомогу для багатьох людей.
Клініка Святої Катерини забезпечує повний цикл діагностики та лікування на базі єдиного медичного центру.
Для пацієнтів це означає високий комфорт, швидке прийняття клінічних рішень, ефективну допомогу, доступ до всіх діагностичним і лікувальним ресурсам Клініки, скорочення часу перебування в лікувальному закладі та зниження витрат.

За умови використання до 5 договірних послуг – передбачена програма знижок на Медичний поліс під час переукладання договору.
Невикористані послуги не переносяться на наступний рік, а також не підлягають грошовій компенсації.

Служба швидкої медичної допомоги може за бажанням пацієнта здійснити госпіталізацію в багатопрофільній лікарні Святої Катерини.
На базі Лікарні можна провести весь спектр діагностичних досліджень, здати необхідні аналізи, отримати консультацію фахівця, провести ургентну операцію і необхідні лікувальні маніпуляції.

ВІДГУКИ

Обратилась в Клинику Святой Екатерины потому что у меня все время болела нога. МРТ показало разрыв связок и было принято решение делать артроскопию коленного сустава. Я очень довольна Клиникой Святой Екатерины и считаю её одной из первых в Одессе. Очень благодарна врачам, они профессионалы своего дела!  

Благодарим за отзыв и высокую оценку наших специалистов!

Хочу выразить огромную благодарность Филиппову П.С., человек с "большим" сердцем, профессионал своего дела! Он заставил поверить, что есть ещё добрые и отзывчивые люди! Спасибо!

Благодарим за отзыв и доверие к нашим специалистам! Желаем крепкого здоровья!

Хочу выразить огромную благодарность Доктору Кулиш и всей Бригаде скорой помощи!!!!Спасибо вам за ваш профессионализм, за вашу сплаченую работу, за вашу самотдачу, за спасение и здоровье мамы и ещё не рожденного малыша!!!! Спасибо вам!!!! Спасибо всей команде, от диспетчера принявшего вызов до водителя!!!  

Благодарим за отзыв!

Карта покриття швидкої медичної допомоги

 • МІСТА
 • м.Одеса
 • м.Чорноморьск
 • м.Южне
 • БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОН
 • село Усатово
 • село Котовка
 • селище Наті
 • смт Хлібодарське
 • село Дачне
 • село Холодна Балка
 • село Великий Дальник
 • село Курган
 • селище Набережне
 • село Нерубайське
 • село Велика Балка
 • селище Жовтнева Революція
 • ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН
 • село Фонтанка
 • село Ліски
 • село Крижанівка
 • село Олександрівка
 • село Красносілка
 • село Корсунці
 • село Шевченко
 • село Ільїчанка
 • село Визирка
 • село Кошари
 • село Іванове
 • селище Світле
 • село Вапнярка
 • село Нова Дофінівка
 • село Григорьівка
 • село Сичавка
 • село Черноморське, Чабанка
 • смт Нові Білярі
 • село Білярі
 • село Булдинка
 • смт Гвардійське
 • ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН
 • село Сухий Лиман
 • село Мізікевича
 • Совіньйон 1,2,3
 • мікрорайон Червоний хутір
 • селище Інститут Таїрова
 • Царське село
 • село Малодолинське
 • село Молодіжне
 • село Бурлача Балка
 • село Олександрівка
 • селище Авангард
 • селище Рибпорт
 • смт Великодолинське
 • село Грибівка
 • село Дальник
 • Ж/М 7 небо
 • Ж/М Озерки
 • село Нова долина
 • село Санжійка
 • село Барабой

КАРТА ПОКРИТТЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ м.Одеса

 • м.Одеса
 • Царське село
 • Мікрорайон Більшовик
 • Селище Шевченко
 • Село Крижанівка
 • Мікрорайон Червоний Хутір
 • Селище Дача Ковалевського
 • Село Ліски
 • Село Мізікевича
 • Селище Совіньон 1,2,3,4
 • ж/м 7 Небо
 • Село Чорноморка
 • Село Котовка
 • Селище Авангард
 • Село Фонтанка
 • Село Красносілка
 • Село Корсунці
 • Село Ілічанка (Іллічівка)
 • Село Усатове
 • Село Латівка (Котовка)
 • Село Сухий лиман
Зателефонувати