× Полная версия сайта
ua
Клініка Святої Катерини відкрила в Одесі Центр онкології та онкохірургії - 3 - svekaterina.ua

Клініка Святої Катерини відкрила в Одесі Центр онкології та онкохірургії

26.02.2021

В багатопрофільній лікарні Клініки Святої Катерини, що розташована в Одесі на вул. М.Малиновського, 61Г офіційно розпочав роботу Центр онкології та онкохірургії. Медичний напрямок об’єднав команду із 10 онкологів, хіміотерапевтів, онкохірургів за напрямками, які сфокусуються на лікуванні ракових захворювань.

 

Використовуючи мультидисциплінарний підхід і обладнання останнього покоління для постановки діагнозу та лікування хвороби, лікарі Клініки уже сьогодні приймають пацієнтів за напрямками: мамологія, урологія, ендокринологія, загальна хірургія (шлунково-кишковий тракт, органи черевної порожнини, органи малого таза) та хвороби шкіри.

 

Для комплексного лікування пацієнтів з онкологічними діагнозами, в Клініці Святої Катерини працює лікар-хіміотерапевт, який володіє сучасними методиками таргетної, імуно- та гормонотерапії. На базі Клініки створені умови для забезпечення контролю болю та надання паліативної допомоги, спрямованої на створення максимально можливої якості життя хворих.

 

У Центрі онкології та онкохірургії ведуть прийом провідні лікарі клініки: онколог В’ячеслав Євгенович Максимовський, хіміотерапевт Юлія Юріївна Погребська, хірурги Павло Сергійович Філіппов, Володимир Юрійович Вододюк, Юрій Володимирович Бабінець, Володимир В’ячеславович Сажієнко, Олег В’ячеславович Осипенко, Володимир Васильович Войтишин, Владислав Євгенович Севергін та ін.

 

«Перш за все, лікарі Клініки Святої Катерини працюють сьогодні задля того, щоб мінімізувати ризики розвитку онкологічних хвороб. Раз на рік комплексне обстеження: для чоловіків тест ПСА, для жінок ПАП-тест, УЗД внутрішніх органів, ендоскопія шлунково-кишкового тракту з використанням технології NBA, загальні аналізи – допомагають виявити захворювання та запобігти його розвитку. Центр онкології та онкохірургії, який ми сьогодні відкрили – це результати спільної кропіткої роботи, у поєднанні з досвідом, знаннями, професіоналізмом і прагненням колективу Клініки системно підходити до лікування пацієнтів. Спільні консиліуми лікарів за участі головного лікаря, хірургів, хіміотерапевта, анестезіолога, онколога, терапевта будуть сприяти вибору ефективної  тактики ведення та лікування пацієнтів з непростими діагнозами. Сьогодні в Клініці є вся необхідна лікувальна база (за виключенням променевої терапії), щоб надавати пацієнтам необхідний комплекс медичних послуг», – сказав Головний лікар Клініки Святої Катерини Павло Сергійович Філіппов.

Інші новини

Зателефонувати