× Повна версія сайту
ua
Клініка Святої Катерини розширює спектр кардіологічних послуг. Новий напрямок: кардіохірургія — операції на серці. - 3 - svekaterina.ua

Клініка Святої Катерини розширює спектр кардіологічних послуг. Новий напрямок: кардіохірургія — операції на серці.

21.09.2018

У Багатопрофільній лікарні Святої Катерини відкрито запис на консультацію до кардіохірурга Клюзка Віктора Миколайовича.
Записатися на консультацію до фахівця можна за номерами: (048) 705 1033, (050) 728 7000, (093) 728 7000, (097) 728 7000.

Лікар-кардіохірург проводить консультації і хірургічне лікування пацієнтів з діагнозами:

  • атеросклероз коронарних артерій;
  • захворювання клапанів серця;
  • пухлини серця;
  • вроджені та набуті вади серця;
  • порушення ритму серця.

У сучасному світі людина постійно знаходиться під дією стресу і поганої екології. При цьому насамперед страждає серцево-судинна система. Згідно зі світовою статистикою, саме захворювання серця і судин очолюють рейтинг смертності.

Багато патологій серцево-судинної системи неможливо вилікувати за допомогою медикаментозної терапії. У цих випадках необхідне проведення оперативних втручань — операцій на серці. Подібні операції допомагають поліпшити роботу серця, покращують якість життя людини і продовжують його.

Клюзко Віктор Миколайович — кандидат наук, лікар вищої категорії, визнаний фахівець в області кардіохірургії. Має 17 років досвіду роботи хірургом у кращих клініках України, Ізраїлю, Німеччини та Австрії. Проводить в Одесі понад 100 операцій на рік. Працює в Києві та Одесі.

Лікар спеціалізується на перевірених часом методах традиційної кардіохірургії. Це використання класичних оперативних доступів (через грудну порожнину) під час проведення операцій на серці. При деяких захворюваннях серця відкрита операція є єдиним можливим способом усунути дефект серця і коронарних судин. Зокрема, складні порушення будови серця, аномалії розташування судин серця, пухлини серця усуваються за допомогою оперативних втручань на відкритому серці.

Зараз інтенсивно розвиваються унікальні методики лікування серцево-судинних патологій, створюється нова надточна апаратура. Завдяки новітнім технологіям класичні методи кардіохірургії набувають нової актуальності. У комплексі з сучасними приладами розумні та досвідчені руки хірурга роблять те, що неможливо виконати за допомогою ендоскопічних інструментів. При цьому значно скорочується час складних операцій, підвищується безпека, скорочується відновлювальний період.

Багатопрофільна лікарня Святої Катерини 

Багатопрофільна Клініка Святої Катерини була відкрита в Одесі 28 червня 2018 року. Це один із найсучасніших медичних комплексів на півдні Україні. Клініка об’єднує в собі унікальний діагностичний центр, 9 операційних залів, які обладнані за останнім словом техніки, хірургічний стаціонар, реанімаційне відділення, власну інноваційну лабораторію.

Багатопрофільну Клініку Святої Катерини відрізняє високий професіоналізм медичного персоналу, впровадження світових стандартів надання медичної допомоги і висока відповідальність за здоров’я пацієнта.

У людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи, тепер нема потреби їхати за кордон для діагностики й проведення операцій. У Клініці Святої Катерини в умовах денного стаціонару можна провести коронарну ангіографію — це рентгенологічне дослідження судин серця, яке дозволяє виявити всі проблеми в роботі серцево-судинної системи, а також пройти повне обстеження перед операцією.

Процес проведення операції на серці також контролюється за допомогою ангіографічного комплексу. Сучасні методи реанімації дозволяють в короткі терміни стабілізувати стан пацієнта і скоротити до мінімуму перебування в стаціонарі.

Довірте турботу про своє здоров’я професіоналам!

 

Клініка Святої Катерини

Маршала Маліновського, 61 Г

Інформаційний центр: (048) 705 1033, (050) 728 7000, (093) 728 7000, (097) 728 7000

Швидка медична допомога: (048) 728-0000; 705-3333

Інші новини

Зателефонувати