× Повна версія сайту
ua

Артроскопія коліна

Артроскопія колінного суглоба в Одесі. Сучасний лікувально-діагностичний метод, що дозволяє досліджувати внутрішній стан коліна та провести його лікування за потреби. Артроскопія відноситься до методів мінімально-інвазивної хірургії.

Проводить діагностику та лікування в Одесі провідний ортопед-травматолог клініки Святої Катерини Михайло Олегович Новіков, понад 15 років операційної практики.

Операція включає

  • консультації терапевта та анестезіолога;
  • діагностики та лабораторних досліджень;
  • артроскопії колінного суглоба;
  • анестезії – сучасна, безпечна анестезія;
  • перебування в стаціонарі та харчування – до ваших послуг комфортабельний стаціонар європейського рівня. Після операції у клініці потрібно провести добу.

Жодних додаткових переплат!

Як відбувається операція?

Артроскопія – малоінвазивний метод втручання на суглобах. При артроскопії лікар не розкриває суглоб – маніпуляції всередині суглоба під час операції проводять через два невеликі проколи на шкірі (3-4 мм). Під контролем мініатюрної відеокамери, яка вводиться через прокол, хірург проводить усі маніпуляції. Здійснення операції на закритому суглобі знижує ризик проникнення інфекції всередину суглоба, забезпечує мінімальну крововтрату та максимально швидкі терміни відновлення. Вже за кілька годин після операції пацієнт може ходити, і наступного дня після операції виписується з лікарні. Приблизна тривалість операції з пластики зв’язок, зшивання менісків – 1 – 1,5 години, резекції меніска – 20 – 40 хвилин.

Як що у вас з’явились запитання що до проведення операції, телефонуйте:

📞 (050) 728 7000

📞 (093) 728 7000

📞 (097) 728 7000

Підготовка до артроскопії

Починається із запису на прийом до лікаря. На консультації хірург відповість на всі питання, що виникли, і напише список необхідних досліджень. За 12 годин до запланованої операції пацієнту слід відмовитися від їжі. При проведенні артроскопії коліна рекомендується заздалегідь подбати про купівлю милиць.

Артроскопія колінного суглоба наркоз

Зазвичай хірургічна операція відбувається під загальним наркозом. Остаточні висновки робить анестезіолог на консультації з пацієнтом.

Відновлення

Залежно від складності ушкодження в колінному суглобі, відновлення займає від 1 тижня до 2 міс.  До основних цілей відновлення належать: нормалізація відтоку крові та профілактика утворення тромбів та набряків. У післяопераційний період пацієнту призначають антибіотики, що знеболюють (при необхідності) та легкий масаж. Надалі для повної реабілітації пацієнту особливу увагу слід приділити спеціальним вправам, які порекомендує лікар ЛФК.

Артроскопія колінного суглоба показання:

  • ушкодження менісків;
  • пошкодження хрестоподібних зв’язок;
  • ушкодження хрящового покриву суглоба;
  • хронічна нестабільність надколінка;
  • ушкодження бічних (колатеральних) зв’язок;

Часто артроскопічні операції на колінному суглобі виконуються у пацієнтів після травм, одержаних під час занять спортом. Пошкоджень колінного суглоба схильні до пацієнтів, які займаються такими видами спорту як: гірські лижі, футбол, хокей, баскетбол, біг, волейбол, велосипедний спорт, вейкбординг і т.д.

Запис на прийом

Цілодобово: 

📞 (050) 728 7000

📞 (093) 728 7000

📞 (097) 728 7000

📞 (048) 705 1033

Запитання пацієнтів

Артроскопія колінного суглоба чи потрібні милиці?

Так, перед операцією купіть милиці.

Артроскопія колінного суглоба де зробити?

У спеціалізованих центрах травматології та ортопедії. В Одесі артроскопію коліна можна зробити у клініці “Св. Катерини”.

Артроскопія як проходить?

Через невеликі, до 3 мм розрізи в колінний суглоб вводяться хірургічні маніпули за допомогою яких лікар проводить операцію.

Артроскопія колінного суглоба скільки триває операція?

До 2 годин.

Артроскопія при якому наркозі?

Як правило наркоз загальний.

Артроскопія коли можна ходити?

Все залежить від віку пацієнта і конкретного захворювання. З милицями можна буде починати ходити з другого дня після операції.

Артроскопія скільки лікарняний?

Від двох тижнів до місяця все залежить від здатності організму до відновлення.

Артроскопія коли можна в лазню?

Коли спаде набряк і з’явиться можливість рухатися без милиць.

Артроскопія коліна скільки ходити з палицею?

До 1 місяця.

Зателефонувати